Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2-3 w miesiącu. Nie uważam, że jest szpetny czy jakimś koszmarnym miejscem. Ale jest masa zaniedbanych miejsc, więcej niż w innych miastach Śląska (przynajmniej tych wspominanych) przez co też bezpiecznie nie wygląda i ponoć nie jest (nie doświadczyłem). Mieszkający znajomi też nie są zadowoleni, ani z działań miasta, ani z samego wyglądu. Nie żeby Zabrze czy Chorzów byłby moim wymarzonym miejscem do zamieszkania na Śląsku (tu chyba Siemianowice Śląskie wygrywają), ale Bytom na pewno jest od tego daleki.

Odnośnik do komentarza

Bylem kilka razy na Slasku, ale, oprocz drog, niewiele mi sie podobalo :-k

 

Drogi i ogólnie komunikacja to fajna sprawa, może poza powrotami nocą, choć teraz to jest Uber więc busem/tramwajem w nocy wracałem ostatnio dawno temu ;)

 

Jest trochę fajnych miejsc do pochodzenia, jest dużo zabytków przemysłowych czy innych. Dużo miejsc zielonych i zalewów czy kanionów po wydobyciach chociażby. Góry też są jakby nie patrzeć, a i miasta się rozkręcają. Coraz więcej ciekawych knajp, klubów, nie tylko w Katowicach, coraz więcej dużych firm.

Odnośnik do komentarza

No ja też nie uważam żeby Bytom był piękny czy zadbany, ale Silent Hill? Może na Karbiu, chociaż też już nie. Nie wiem gdzie w tym Bytomiu bywasz, ale Stroszek czy Miechowice są fajnymi dzielnicami, a ceny bardzo zachęcające.

 

No dobra, z Silent Hill przesadziłem ;) nocami takowe jest, Karb to wiadomo, ale każdy ma swój Karb. Ze Stroszkiem się zgodzę, Miechowice mnie nie jarały specjalnie acz nie byłem tam z pół roku, może się poprawiło.

Odnośnik do komentarza

 

No ja też nie uważam żeby Bytom był piękny czy zadbany, ale Silent Hill? Może na Karbiu, chociaż też już nie. Nie wiem gdzie w tym Bytomiu bywasz, ale Stroszek czy Miechowice są fajnymi dzielnicami, a ceny bardzo zachęcające.

 

No dobra, z Silent Hill przesadziłem ;) nocami takowe jest, Karb to wiadomo, ale każdy ma swój Karb. Ze Stroszkiem się zgodzę, Miechowice mnie nie jarały specjalnie acz nie byłem tam z pół roku, może się poprawiło.

 

Nie no, centrum Bytomia po 22 to raczej jak Prypeć bym powiedział - wymarłe miasto :)

A wiedzieliście, że Żydów nie spalano żywcem tylko najpierw duszono, a potem palono "we śnie"? Taka anegdotka historyczna.

O kurwele, znalazłem źródło :) post roku

Odnośnik do komentarza

ja nie jestem antysemitą, mam w firmie nawet powieszonego żydka z pieniążkiem, ale mój kumpel z ławki w technikum tak najeżdżał na żydów, że szok, znał chyba ze 100 dowcipów o żydach a o czasach holocaustu to wszystko normalnie, wiadomka to była tragedia ludzka, ale nie łudźcie się że żydów podpalano "żywcem", oni najpierw byli duszeni, a spalani "w śnie", taka anegdotka historyczna, mimo to j###ć oprawców

jak można minusować tego posta, tożto świetna copypasta

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...