Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Popatrzyłem na datę i podziwiam dzikiego_ryja. Przez 4 lata post na forum pamiętać...

 

Po odpadnięciu Polski na EURO Gacek mi coś wypomniał z Dudkiem (chyba jego słynne Dudek-dance?). Handluj z tym :D

No ale tam zaangażowany był MILAN. To się nie liczy.
Odnośnik do komentarza

Mój teściu to jest wykręt :rotfl: Zawsze jak gdzieś wyjeżdżają i my zostajemy opiekować się domem, to okazuje się, że jakieś rachunki są niepopłacone i coś odcinają. Wyjechali w sobotę, a dzisiaj rano już pojawili się z gazowni, że odcinają gaz :rotfl: A 2 min temu wyskoczyła mi plansza od Orange, że internet zablokowany z powodu windykacji :rotfl: Co za gość, zaraz pewnie jeszcze prąd odetną :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Popatrzyłem na datę i podziwiam dzikiego_ryja. Przez 4 lata post na forum pamiętać...

Po odpadnięciu Polski na EURO Gacek mi coś wypomniał z Dudkiem (chyba jego słynne Dudek-dance?). Handluj z tym :D

No ale tam zaangażowany był MILAN. To się nie liczy.

 

Dopiero to skojarzyłem :D tylko patrząc na moją datę rejestracji... czy to aby na pewno byłem ja :D

Odnośnik do komentarza

 

tat Zrób zapas wody. ZWiK szuka miejsca wycieku wody utworzono: 2016-09-05 15:27:36 ostatnia modyfikacja: 2016-09-05 15:54:48 autor: - Spadło ciśnienie wody w całym mieście. Szukamy miejsca, gdzie doszło do awarii. Jeszcze nie wiemy, gdzie i co się stało - mówi dyżurny w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji.

Łódź czy Pabianice?

 

 

Pce.

Odnośnik do komentarza

Mój teściu to jest wykręt :rotfl: Zawsze jak gdzieś wyjeżdżają i my zostajemy opiekować się domem, to okazuje się, że jakieś rachunki są niepopłacone i coś odcinają. Wyjechali w sobotę, a dzisiaj rano już pojawili się z gazowni, że odcinają gaz :rotfl: A 2 min temu wyskoczyła mi plansza od Orange, że internet zablokowany z powodu windykacji :rotfl: Co za gość, zaraz pewnie jeszcze prąd odetną :D

Weź się zastanów do jakiej rodziny Ty się pakujesz :)

Odnośnik do komentarza

 

Mój teściu to jest wykręt :rotfl: Zawsze jak gdzieś wyjeżdżają i my zostajemy opiekować się domem, to okazuje się, że jakieś rachunki są niepopłacone i coś odcinają. Wyjechali w sobotę, a dzisiaj rano już pojawili się z gazowni, że odcinają gaz :rotfl: A 2 min temu wyskoczyła mi plansza od Orange, że internet zablokowany z powodu windykacji :rotfl: Co za gość, zaraz pewnie jeszcze prąd odetną :D

Weź się zastanów do jakiej rodziny Ty się pakujesz :)

 

 

Walczącej z systemem :keke:

Odnośnik do komentarza

Przeczytaj cały artykuł :).

 

 

Aby zadanie zostało zaliczone należy wydać łącznie 3 000 zł. Masz na to maksymalnie 3 miesiące (możesz szybciej, wtedy szybciej dostaniesz telefon). Jak łatwo policzyć średnio musisz wydawać tylko 1000 zł miesięcznie.

 

Odnośnik do komentarza

 

Dopiero to skojarzyłem :D tylko patrząc na moją datę rejestracji... czy to aby na pewno byłem ja :D

1. Sam mam inną datę rejestracji, bo nie prosiłem o jej zmianę;

2. Na pewno był ten sam nick wtedy :)

 

ja prosilem o zmianę, wczesniej mnie nie było, poza tym na samym poczatku mialem zupelnie inny nick :)

Odnośnik do komentarza

Mój teściu to jest wykręt :rotfl: Zawsze jak gdzieś wyjeżdżają i my zostajemy opiekować się domem, to okazuje się, że jakieś rachunki są niepopłacone i coś odcinają. Wyjechali w sobotę, a dzisiaj rano już pojawili się z gazowni, że odcinają gaz :rotfl: A 2 min temu wyskoczyła mi plansza od Orange, że internet zablokowany z powodu windykacji :rotfl: Co za gość, zaraz pewnie jeszcze prąd odetną :D

Mądry gościu! Liczy że mu zapłacisz :D
Odnośnik do komentarza

Mój teściu to jest wykręt :rotfl: Zawsze jak gdzieś wyjeżdżają i my zostajemy opiekować się domem, to okazuje się, że jakieś rachunki są niepopłacone i coś odcinają. Wyjechali w sobotę, a dzisiaj rano już pojawili się z gazowni, że odcinają gaz :rotfl: A 2 min temu wyskoczyła mi plansza od Orange, że internet zablokowany z powodu windykacji :rotfl: Co za gość, zaraz pewnie jeszcze prąd odetną :D

Miałeś pilnować, a dopuściłeś, żeby mu internet zablokowali. Licznika chociaż pilnuj, jak już z internetem sobie nie poradziłeś.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...