Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Klub to powinien w pierwszej kolejności wydoić z nowych kibiców tyle, ile się da. Mecz z Realem to na tyle smakowite widowisko, że i tak pół Polski się tam zjedzie na trybuny, więc powinni dać z kilkaset złotych na najmarniejsze bilety olewając "true kibiców", którzy klubowi przynieśli racami i bójkami więcej strat niż zysków. Jedni i tak nie zostaną, inni i tak nie odejdą.

Odnośnik do komentarza

Klub to powinien w pierwszej kolejności wydoić z nowych kibiców tyle, ile się da. Mecz z Realem to na tyle smakowite widowisko, że i tak pół Polski się tam zjedzie na trybuny, więc powinni dać z kilkaset złotych na najmarniejsze bilety olewając "true kibiców", którzy klubowi przynieśli racami i bójkami więcej strat niż zysków. Jedni i tak nie zostaną, inni i tak nie odejdą.

nienawiść do kibolstwa cię zaślepia i pierdolisz głupoty. Klub jako przedsiębiorstwo powinien myśleć długofalowo i mieć coś takiego jak pakiet lojalnościowy dla najbardziej wiernych klientów. Co im przyjdzie z jednorazowego przypływu gotówki jeśli podwyższą ceny za bilety na mecz i nie wpuszczą tru kiboli? Jeszcze im tru kibole zrobią bojkot i zyski spadną. A tak to dowartościują tru kiboli i na następny sezon jak podwyższą ceny za karnety, koszulki, szaliki i inne gadżety, to nikt nie będzie płakał bo będą mieli poczucie, że są dla klubu ważni, więc tak czy siak muszą go wspierać.

Odnośnik do komentarza

Klub to powinien w pierwszej kolejności wydoić z nowych kibiców tyle, ile się da. Mecz z Realem to na tyle smakowite widowisko, że i tak pół Polski się tam zjedzie na trybuny, więc powinni dać z kilkaset złotych na najmarniejsze bilety olewając "true kibiców", którzy klubowi przynieśli racami i bójkami więcej strat niż zysków. Jedni i tak nie zostaną, inni i tak nie odejdą.

Gacek Januszem biznesu :lol:. Liczy się dłuższa perspektywa niż ten najbliższy mecz.

Odnośnik do komentarza

 

Mecz z Realem to na tyle smakowite widowisko, że i tak pół Polski się tam zjedzie na trybuny

 

Chuja się zjedzie, jeśli posiadacze KK będą mieli pierwszeństwo, a trudno oczekiwać żeby było inaczej. Miejscowi IMO zgarną wszystko.

 

Dlatego piszę, że winni olać takich kibiców poprzez ustawienie im jedynie pierwokupu po wysokich cenach, jakie później dostaną pozostali w razie niewyprzedania biletów.

 

Obrońcom interesów "prawdziwych kibiców" przypominam ich wcześniejsze popisy - race i w konsekwencji zamknięte trybuny. Mając taką przeszłość i takie perspektywy wolałbym wydoić ile się da z krawaciarzy, skoro i tak nie wrócą na trybuny w lidze, a trudno polemizowałoby się z argumentacją "nie graliśmy 21 lat, nie zagramy kolejnych parę, to wielka okazja, to i bilety drogie".

Ci "prawdziwi kibice" zresztą niczym sobie na lojalność nie zasłużyli po tych wszystkich karach. Ale to poboczna sprawa.

Odnośnik do komentarza

No taka jest różnica, że trzeba myśleć długofalowo. Następna kasa za Real może być za 20 lat ;) :P

 

Jeśli włodarze Legii nie są januszami biznesu, to zapewne dadzą radę pogodzić zyski z tej rzadkiej okazji z nagrodzeniem lojalności wiernych kibiców.

Odnośnik do komentarza

 

Ja się w jakimś stopniu zgadzam z jmk. Klub powinien wynagrodzić kibiców, którzy zasilają konto klubu z okazji każdego meczu, a nie tylko raz na 20 lat.

 

A jaka to różnica skąd na klubowym koncie pieniądze? Czy od Janusza czy tru fana for lajf

 

 

Taka, że większa szansa, że to konto w przyszłości zasilać będzie właśnie tru fan.

 

Co do dojenia, to Leśny się zapierał, że nie będzie jakichś kosmicznych cen. Zobaczymy czy dotrzyma słowa.

Odnośnik do komentarza

 

Ja się w jakimś stopniu zgadzam z jmk. Klub powinien wynagrodzić kibiców, którzy zasilają konto klubu z okazji każdego meczu, a nie tylko raz na 20 lat.

A jaka to różnica skąd na klubowym koncie pieniądze? Czy od Janusza czy tru fana for lajf

Taka że Janusz zostawi kasę raz, a kibic zadowolony tym jak został potraktowany będzie zostawial przez kolejne lata za produkt o wiele gorszy niż Lm, na który o wiele trudniej jest o przyzwoitą frekwencję. Legia musi też myśleć jak to będzie wyglądało w przyszłości.

Odnośnik do komentarza

Gacek, prowadząc restaurację też wolałbyś zadbać o gościa, który przyjdzie się nażreć raz na rok i zdoić z niego ile wlezie, czy jednak dbać o tego, co je codziennie, a czasami stłucze szklankę?

Jakbym gościł papieża (bo przecież nie mówimy o standardowej sytuacji, lecz o czymś absolutnie wyjątkowym)? Oczywiście, że zadbałbym o to, by zarobić jak najwięcej, zwłaszcza mając w rękawie żelazne alibi w postaci przeszłości, za którą kibice sobie zwyczajnie nie zasłużyli na lepsze traktowanie. Niech sobie mają pierwszeństwo przy znacznie droższych biletach.

Odnośnik do komentarza

Tylko ja mówiłem o kibicach z innych trybun co chodzą na mecze co dwa tygodnie. Nie o zylecie, bo tam pewnie i tak nikt nie dostanie biletów i nawet nie chciałby z nowych.

A przez takich gackow mamy potem chujowe oferty przedłużając abo na tel, przy ekstra dla nowych.

Odnośnik do komentarza

O, mam zaraz rozmowę o pracę :)

dobrze jest :) pamiętaj o pozytywnym nastawieniu

 

Właśnie sobie policzyłem, że czytam cztery książki jednocześnie (policzyłem, bo myślałem że jest tego więcej, i było bo ze dwa tygodnie temu było sześć, ale dwie skończyłem ;)). To znaczy mam cztery rozpoczęte. Też tak macie, czy twardo czytacie jedną na raz, bo nie wiem, czy mam znormalnieć, czy to raczej nieszkodliwe? ;)

Jedna maks...

Ja się w jakimś stopniu zgadzam z jmk. Klub powinien wynagrodzić kibiców, którzy zasilają konto klubu z okazji każdego meczu, a nie tylko raz na 20 lat.

Od tego jest długofalowy program lojalnościowy. Jedyne co teraz mogą zrobić to pierwsze bilety dla karnetowicxow a potem wolna sprzedaż
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...