Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

I właśnie przez to traci grube miliony ;)

 

Powiedzmy, że na Narodowy wejdzie 25000 tysięcy więcej osób, a na każdej Legia zarobi dajmy na to 200 złotych. To daje 5 milionów, gdzie trzeba odpalić działkę Narodowemu. Do tego dochodzą większe koszty organizacji. Coś tam zarobią, ale z tymi grubymi milionami, to się nie zapędzaj ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Do tego dochodzą większe koszty organizacji. Coś tam zarobią, ale z tymi grubymi milionami, to się nie zapędzaj

200? na Real podczas el LM Wisły bilety były od 200 do 500zł (nie liczę vip), tutaj już nie są el a LM, jakby dai najtansze po 300, 500 i 750 to i tak by to zeszło, a stadion przyjmie dużo wiecej niż Ł3 czy Reymonta przed remontem.

Odnośnik do komentarza

Ja nie liczę, że bilet będzie kosztował 200, tylko, że 200 zarobią na każdej dodatkowej osobie, która nie weszłaby na Ł3. Zakładam że średnia cena biletu na Ł3 byłaby wyższa niż średnia cena biletu na Narodowy. Oczywiście są to wszystko moje luźne szacunki.

Odnośnik do komentarza

 

 

A tak serio, to Legia dba o wiernych kibiców i ma być dla nich pierwszeństwo, co oczywiście propsuję.

 

O to właśnie chodzi. Tylko ktoś tam sobie ubzdurał, że chodzi tylko o tych kibiców chodzących na Żyletę i pominął tych, którzy mają swoje miejsca na innych trybunach. Dalej już Ciebie trochę poniosło ;) Byłeś chyba pierwszym, który starał się spojrzeć na sprawę z opisanej przez Ciebie perspektywy.

 

Myślę, że jednak Leśnodorski lepiej zna rynek niż jakiś anonim i podejmie decyzję najbardziej korzystną dla klubu.

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie chce mi się wchodzić w dyskusje o kibolstwie, wolałem sobie z kolegą w FIFĘ pograć w robocie ;)

 

 

Zabierzcie się lepiej za naprawianie silnika wyszukiwania pracy goldenlajnie, a nie napierdalacie w FIFĘ :)

 

Z marketingu obydwaj jesteśmy ;)

 

 

 

No i? Zróbcie projekt, weźcie developerów za dupę i już. ;)

Odnośnik do komentarza

 

A tak serio, to Legia dba o wiernych kibiców i ma być dla nich pierwszeństwo, co oczywiście propsuję.

O to właśnie chodzi. Tylko ktoś tam sobie ubzdurał, że chodzi tylko o tych kibiców chodzących na Żyletę i pominął tych, którzy mają swoje miejsca na innych trybunach. Dalej już Ciebie trochę poniosło ;) Byłeś chyba pierwszym, który starał się spojrzeć na sprawę z opisanej przez Ciebie perspektywy.

 

Myślę, że jednak Leśnodorski lepiej zna rynek niż jakiś anonim i podejmie decyzję najbardziej korzystną dla klubu.

Ale mnie dokładnie o to chodziło, przecież cały czas pisze o kibicach jako ogóle społeczności stadionowej, nie tylko o Żylecie.
Odnośnik do komentarza

OT: jmk, przyszła paczka ode mnie? Bo z tego co pamiętam, to ostatnio pisałeś, że nic nie było po powrocie z Warszawy :-k

 

Chyba nie. Od 12 dni jestem w szpitalu, więc nie mam zbytnio poglądu, ale dziś wyjmowała moja narzeczona coś ze skrzynki to zobaczy co było.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...