Skocz do zawartości

Marynia i Aneta jadą 506km na ploteczki do wioski olimpijskiej


klinsmann

Ale sucho, ale gdzie najbardziej sucho?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Reczywiście, Seju miał rację - niezła dzicz w tym biedastoku :keke:

 

Przodkowie latem 1939 przyjechali na wczasy do Zopot i tak już zostali? ;)

Dziadek Alfons, (pisany jeszcze Schramke ;) ) urodził się już w Gdańsku przed wojną

 

Zaraz, zaraz. To ja się zagrywam w RL z jakimś pobratymcem z nad morza? :) Moje pradziadki z Poczdamia, familia Mueller :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj to za grzeczny nie był :) Generalnie to jest potężny pies (owczarek francuski beauceron), 28 kg (teraz ma 5 miesięcy), a w takim przedszkolu jest przekrój psów od malutkich, przez średnie, po większe (ale akurat z większych to jeden owczarek niemiecki tylko) i jak jest czas wolny, gdzie się psy mogą wybiegać i leci cała ferajna i on jak się rozpędzi to jak wpada w taki tłum psów to działa na zasadzie kuli do kręgli :) Albo jak mu podskakuje jakiś pies i go podgryza to on też dla zabawy próbuje podgryźć ale, że pysk ma większy to i może mocniej podgryźć i najpierw go pies zaczepia, a później jest pisk :)

 

No i teraz był nie w swojej grupie przedszkolnej, bo nie mogłem akurat być na zajęciach i z tymi psami jakoś tak gorzej się bawił, ten owczarek jakoś go tam podgryzał i zauważyłem, że chciał mu pokazać gdzie jego miejsce. W tej swojej grupie czy to z małymi czy z większymi (owczarek niemiecki, dog angielski, labrador, leon berger, berneńczyk) jakoś lepiej się bawił i się jakoś nie atakowały. Też te psy większe się ze sobą trzymały, dzięki temu nie tratowały tych mniejszych. Tutaj jakoś to ostrzej wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...