Skocz do zawartości

Marynia i Aneta jadą 506km na ploteczki do wioski olimpijskiej


klinsmann

Ale sucho, ale gdzie najbardziej sucho?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie niezły biznes jak się ma miejsce. Zakładając że się ma ogrodzony teren to koszty praktycznie zerowe poza daninami i reklamą, a kasa niezła.

Nawet nie trzeba, my zajęcia mamy normalnie na polanie okolicznego lasku. O to chodzi, że pies ma być w naturalnym środowisku. Na spacerze spuszczasz psa ze smyczy i tam ma się normalnie zachowywać.

Odnośnik do komentarza

Sporo :-k

 

Ja jak chodziłem ze swoim psem to zapłaciłem 300 zł i 2 miesiące minimum (spotkania 2 razy w tygodniu). Jeśli pies był wyjątkowo nieogarnięty to chodziło się do skutku. Odbywało się to na terenie, gdzie kiedyś policja szkoliła swoje psy.

Odnośnik do komentarza

To nie takie proste jak Ci się wydaje, bo są też psy, które tak łatwo nie reaguję. No i masz nauczać obce psy i to nie tylko komend, a życia wśród innych psiaków/ludzi.

 

 

Łot, od poniedziałku zeżarło mi 5 GB transferu :/ Dwa mecze w sumie.

Odnośnik do komentarza

To nie takie proste jak Ci się wydaje, bo są też psy, które tak łatwo nie reaguję. No i masz nauczać obce psy i to nie tylko komend, a życia wśród innych psiaków/ludzi.

Ma ktoß linka do tej grafiki z mijajácym kogoß zartem?

 

I druga sprawa: chyba jakiß Niemiec mi shakowal mi kompa i kombinacja CTRL+SHIFT nie dziala.

Odnośnik do komentarza

 

To nie takie proste jak Ci się wydaje, bo są też psy, które tak łatwo nie reaguję. No i masz nauczać obce psy i to nie tylko komend, a życia wśród innych psiaków/ludzi.

 

Ma ktoß linka do tej grafiki z mijajácym kogoß zartem?

 

I druga sprawa: chyba jakiß Niemiec mi shakowal mi kompa i kombinacja CTRL+SHIFT nie dziala.

Obecny :ninja:

To nie takie proste jak Ci się wydaje, bo są też psy, które tak łatwo nie reaguję. No i masz nauczać obce psy i to nie tylko komend, a życia wśród innych psiaków/ludzi.

 

 

Łot, od poniedziałku zeżarło mi 5 GB transferu :/ Dwa mecze w sumie.

Jakaś aktualizacja sie nie pobrała?
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...