Skocz do zawartości

Marynia i Aneta jadą 506km na ploteczki do wioski olimpijskiej


klinsmann

Ale sucho, ale gdzie najbardziej sucho?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Zagwozdka na najbliższe dni. Co trzeba powiedzieć, żeby wyłapać bęcki od ciotki :keke:

Ja to bym chętnie swojej przypierdolil. Tak zgnilej osobowości w życiu nie poznałem :/

Po co się tak nerwkować ?

 

Mega ciężki przypadek. Żeruje na czym się da i czeka, żeby wbić Ci nóż w plecy, łasa na pieniądze, że głowa mała. Po śmierci mojego ojca (jej brata) odpaliło już jej zupełnie - do niego czuła jeszcze jakiś respekt, teraz hulaj dusza, piekła nie ma. Ale masz rację, szkoda na to nerwów, jeszcze swoje wycierpię przez nią ;).

 

Właśnie zabukowałem wyjazd na tydzień do Porto we wrześniu :)

Odnośnik do komentarza

 

Zagwozdka na najbliższe dni. Co trzeba powiedzieć, żeby wyłapać bęcki od ciotki :keke:

Ja to bym chętnie swojej przypierdolil. Tak zgnilej osobowości w życiu nie poznałem :/

 

U mnie najgorsza jest babka, ale od jakiegoś czasu spokój bo obraziła się śmiertelnie na wszystkich członków rodziny i prawie wszystkich sąsiadów. Trzeba być zdolnym, żeby mieć czwórkę rodzeństwa i z każdym być pokłóconym, do tego z jedynym synem.

Odnośnik do komentarza

Gorzej, jak z taką osobą musisz wchodzić w interakcje w związku ze sprawami spadkowymi. Tutaj dopiero poznaje się prawdziwe oblicze członków rodziny :D. Ale moja sprawa to długa historia, a forum to nie miejsce na jej dokładne upublicznianie ;). Ot chyba w każdej rodzinie znajdzie się taka osoba. ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Gra w Chinczyka bawi teraz jeszcze bardziej niż za dzieciaka :-k

Spróbuj moda fantasy Paladyn!

 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/17798619/baza_czasopism/Zloty_Smok_1994_01.PDF

 

strona 24.

Miałem wszystkie Złote Smoki :cool:

 

Wielkie wyzwanie to nie było, bo wyszło ich cztery czy pięć :keke:

 

Ja mam do dziś. :) W Paladyna sporo graliśmy 20 lat temu czy kiedyś. :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Gra w Chinczyka bawi teraz jeszcze bardziej niż za dzieciaka :-k

 

Spróbuj moda fantasy Paladyn!

https://dl.dropboxusercontent.com/u/17798619/baza_czasopism/Zloty_Smok_1994_01.PDF

 

strona 24.

Miałem wszystkie Złote Smoki :cool:

Wielkie wyzwanie to nie było, bo wyszło ich cztery czy pięć :keke:

Ja mam do dziś. :) W Paladyna sporo graliśmy 20 lat temu czy kiedyś. :)
Też go mam, papierowego :) Ale nie wiem, czy poza pierwszym numerem upolowałem następne :)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...