Skocz do zawartości

Pokemon GO


jmk

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie: jak działają te specjalne ataki podzielone na kilka strzałów? Mogę je odpalić po doładowaniu tylko pierwszego "etapu", ale wtedy atak będzie odpowiednio słabszy?

 

Nawiasem mówiąc, miałem trzy próby w gymach jak dotąd i wszystkie zakończyły się porażkami, ubiłem zaledwie czterech przeciwników łącznie :)

Odnośnik do komentarza

 

 

3. Do ewolucji drowzee potrzeba 50 cukierków, to raz. Dwa, że drowzee na 213 cp ewoluujesz w coś ok. 450, a nie 1700 ;) One mają mnożnik 2-2.5, a nie 6 ;) Ja je i tak ewoluuję (bo jak inaczej zużyć cukierki), ale tylko te >700, wychodzą wtedy ok. 1400.

 

Ewoluowałem tylko Jynxa, myslalem, ze kazdy power up to 25 CP ;)

Odnośnik do komentarza

Pytanie: jak działają te specjalne ataki podzielone na kilka strzałów? Mogę je odpalić po doładowaniu tylko pierwszego "etapu", ale wtedy atak będzie odpowiednio słabszy?

Wydaje mi się, że to są tylko ładunki, a każdy ładunek ma taką samą moc. Nie zauważyłem żadnych różnic, poza tym gdyby różniły się siłą, to zużywałyby różną ilość mocy, a jak masz np. dwa ładunki i wykorzystasz specjalny atak, to zostaje Ci jeden, a nie np. pół lub nic.

 

 

 

 

 

 

3. Do ewolucji drowzee potrzeba 50 cukierków, to raz. Dwa, że drowzee na 213 cp ewoluujesz w coś ok. 450, a nie 1700 ;) One mają mnożnik 2-2.5, a nie 6 ;) Ja je i tak ewoluuję (bo jak inaczej zużyć cukierki), ale tylko te >700, wychodzą wtedy ok. 1400.

 

Ewoluowałem tylko Jynxa, myslalem, ze kazdy power up to 25 CP ;)

Ale... Jynx nie ma ewolucji.

Odnośnik do komentarza

 

Czyli lucky egg tez w sumie najlepiej zapuscic dopiero jak sie po brzegi zapcham poxami, zeby nabic jak najwiecej expa na jednym jaju?

Na razie mam 9 lv i moj najlepszy pox to Jynx z CP 400.

Ewolucja to ok. 30 sekund, lucky egg trwa 30 minut. Ewoluujesz góra 60 pokemonów, o ile nie będziesz ich np. usuwał bądz sprawdzał.

 

Zdaje sobie sprawe, ale mam tylko jedno LE i nie mam zamiaru wydawac $$ na mikropłatnosciach. Zapuszcze sobie potem jeszcze wabik w miedzyczasie, to cos dobije

 

 

Pytanie: jak działają te specjalne ataki podzielone na kilka strzałów? Mogę je odpalić po doładowaniu tylko pierwszego "etapu", ale wtedy atak będzie odpowiednio słabszy?

Wydaje mi się, że to są tylko ładunki, a każdy ładunek ma taką samą moc. Nie zauważyłem żadnych różnic, poza tym gdyby różniły się siłą, to zużywałyby różną ilość mocy, a jak masz np. dwa ładunki i wykorzystasz specjalny atak, to zostaje Ci jeden, a nie np. pół lub nic.

 

 

 

 

 

 

3. Do ewolucji drowzee potrzeba 50 cukierków, to raz. Dwa, że drowzee na 213 cp ewoluujesz w coś ok. 450, a nie 1700 ;) One mają mnożnik 2-2.5, a nie 6 ;) Ja je i tak ewoluuję (bo jak inaczej zużyć cukierki), ale tylko te >700, wychodzą wtedy ok. 1400.

 

Ewoluowałem tylko Jynxa, myslalem, ze kazdy power up to 25 CP ;)

Ale... Jynx nie ma ewolucji.

 

tfu, power upowałem

Odnośnik do komentarza

Power up ma limit ujawniony w tym białym liczniku pokazanym za pokemonem, z każdym levelem gracza można wzmocnić pokemony trochę bardziej.

Tak czy siak się to nie kalkuluje biorąc pod uwagę, że za parę leveli będziesz łapał parę razy mocniejsze drowzee. Ja teraz żałuję, że ładowałem jakikolwiek stardust przed 20 lvl, te pokemony, które wzmacniałem, albo teraz znacząco odstają od reszty, albo się ich dawno pozbyłem, bo złapałem lepsze osobniki.

Odnośnik do komentarza

Z mojej perspektywy gracze na niziutkich poziomach wpychający swoje słabiutkie poksy do gymów i zajmujący w ten sposób miejsca w nich to najgorszy rak tej gry, gorszy nawet od oszustów, bo tych czasem banują.

Wchodzi ci taki gość do fajnego gyma i zajmuje miejsce, wytrenowanie gyma to kilkanaście minut i zużycie bezcennych potionów, a przyjdzie byle przeciwnik i go rozwali w parę sekund i tak.

Odnośnik do komentarza

Czyli do gymów sie nie pchac z tym co mam?

BTW co to lucky egga, jak sobie policzyłem to uda mi sie na ten moment zewoluowac z 6 pidgeyów i 1 ratate. Jak znajde jakies weedie, to jeszcze 1 takie cus. Warto na to zuzywac? Jak dobrze licze, złapie 8k expa, może dobije do 10 wrzucajac incense na te 30 minut. To max 1lv do góry

Odnośnik do komentarza

Czyli do gymów sie nie pchac z tym co mam?

BTW co to lucky egga, jak sobie policzyłem to uda mi sie na ten moment zewoluowac z 6 pidgeyów i 1 ratate. Jak znajde jakies weedie, to jeszcze 1 takie cus. Warto na to zuzywac? Jak dobrze licze, złapie 8k expa, może dobije do 10 wrzucajac incense na te 30 minut. To max 1lv do góry

1. Nie no, rób co chcesz - ja piszę, co mnie denerwuje, ale to nie jest tak, że jest to wbrew netykiecie czy czemuś innemu. IMO jednak wkładać pokemony <400 cp nie wytrwają one dłużej niż parę minut ;)

2. Ja ewoluuję ponad 40 pokemonów, lucky egg są rzadkie i dość cenne, szkoda je marnować na 7 ewolucji. To malutko.

3. Incense najlepiej działa gdy chodzisz, przy 200 m na minutę masz pokemona co minutę, przy wolniejszym tempie masz pokemona co 5 minut.

Odnośnik do komentarza

Tez mi sie wydaje, ze to za miesiac/dwa mocno wygaśnie, chyba że beda regularnie wymysllac cos, co utrzyma ludzi na dłużej

 

To sympatyczna moda :) Mam dziwne wrażenie, że wakacje miną i moda zniknie. Do tego zaraz zaczną modyfikować aplikację tak, ze zacznie irytować użytkowników i ludzie rzucą to w cholerę :)

Zachęcili, rozwinęli, a za chwilę będzie coraz więcej mikropłatności :D

Zostaną tylko psychopaci :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...