Skocz do zawartości

Pokemon GO


jmk

Rekomendowane odpowiedzi

1. Tak, nawet Raichu udało mi się wyewoluować ze złapanych. Niestety, gra ma fatalny balans siły pokemonów i właściwie nie da się zrobić naprawdę mocnych ziemnych, kamiennych, elektrycznych, trawiastych itp., które byłyby choć na równi z napotkanymi wodnymi (Vaporeonami) i smokami.

2. Nie, uzyskujesz je jedynie ze sklepu za walutę z gry (zdobywaną na gymach lub za rzeczywistą kasę) bądź z pokestopów, które widujesz w grze.

Odnośnik do komentarza

Aktualnie dwa. Jeden podstawowy i jeden kupiony za coinsy. One się dość szybko zużywają (3 wyklucia), więc nawet jak dostałem więcej za 20 lvl czy 25, to dzień czy dwa i już ich nie było.

Na wyższych poziomach pojawiają się jajka 10 km i je wkładam w pierwszej kolejności do inkubatorów, co trochę spowalnia ich zużycie. Do podstawowego w pierwszej kolejności daję 2 km.

Odnośnik do komentarza

Mnie nie zależy na sile Pokemonów, ani na tych gymach, bo to latanie po gymach to nie dla mnie ;) Ja chcę zebrać sobie wszystkie pokemony, ale bez ciągłego łażenia może być to jednak ciężkie, bo mnie się ciągle pokeballe kończą :P.

Odnośnik do komentarza

 

Kazdy pox przy power up łapie tyle samo CP?

BTW to moja stajnia

http://bankfotek.pl/image/2013568.jpeg

 

Jakies sugestie?

 

zubaty, zwłaszcza jak dojdzie następna generacja (z III stadium ewolucyjnym zubata) będą bardzo fajnymi pokami.

 

 

 

Zubaty i Golbaty to gówno. Za niskie wyskakują + mają za mały mnożnik przy jednej ewolucji. Trudno się spodziewać, by przy tak niskim mnożniki nawet przy dołączeniu Crobata dawały cokolwiek ciekawego, a przecież mowa o pokemonie trującym, czyli mało użytecznym. Zdecydowanie lepiej stawiać na Muka, Weezinga... Nie wprowadzaj go w błąd.

Wbiłem 12 lv, a kolonia poxów mi się rozrosła, tak że prawie cały roster mam zapchany

http://bankfotek.pl/image/2013835.jpeg

 

Teraz prosba o porade - kogo wywalać, kogo ewoluować, może kogoś power upować? Może już czas na 1 lucky egg?

Nie widzę ani jednego pokemona godnego ewolucji + nie polecam power upy przed 30 lvl (a jeśli już, to przy naprawdę kozackich pokemonach ok 1500 cp).

Ja na Twoim miejscu zostawiłbym po jednym najmocniejszym pokemonie z każdego gatunku do ewolucji + po jednym z pozostałych gatunków i nie rozwijał żadnego. Jak zbierzesz duużo pokemonów do ewolucji (a spokojnie możesz pewnie już ewoluować kilkanaście, ja bym ewoluował przy ponad 30 osobnikach), to ustaw się w jakimś punkcie przy paru pokestopach i włączaj lucky egga.

 

IMO żaden z Twoich pokemonów nie doczeka momentu, w którym będziesz na ok 18 lvl. Szkoda więc marnować stardust na obecne osobniki. Teraz musisz się rozpędzić, czyli złapać parę poziomów doświadczenia szybko i zacząć cieszyć oko osobnikami łapanymi na wyższych poziomach. One naprawdę BARDZO szybko stają się mocniejsze do łapania - choć o ile dobrze pamiętam i tak miałem mocniejsze poki na Twoim poziomie doświadczenia, ale może mi się myli.

 

Mam dla Ciebie jeszcze jedną radę - poszukaj sobie w sieci jakiś kalkulator ewolucji i sam sobie sprawdz mnożniki poszczególnych pokemonów. I oceń to sobie sam biorąc pod uwagę, że jeśli chcesz się liczyć w gymach, to pokemony >1200 to minimum.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...