Skocz do zawartości

Pokemon GO


jmk

Rekomendowane odpowiedzi

We Wrocławiu wszystkie gymy obsadzone glownie przez czerwonych (ja jestem żółty). Utrzymac gyma w inny kolorze praktycznie jest nierealne. W zasadzie jak dbije gyma to wsadzam tam Pidgeya CP 10 i cashuje tak szybko jak to mozliwe

BTW po wejściu na 19lv dalej mi się dropuje złom, główne co sie zmienilo, to ze takie słabe poxy co chwile uciekają z pokeballa. Bez malinki nie ma co nawet podchodzic.

 

P.S. Gdzie widać, z którego levela jest właściciel gyma?

Odnośnik do komentarza

Udało mi się nazbierać 200 coinsów i kupiłem sobie dodatkowe 50 miejsc w bagu. Wiem, że można na bieżąco uzupełniać, ale przy tych wszystkich potionach i malinach, zostaje mało miejsc na kulki :)

Ogólnie będąc ostatnio w górach wsadziłem poxa do jakiegoś zabłąkanego gyma i cashuje mi się do dziś :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ja mam telefon na którym to działa to gram, jak będę miał wyższy lvl to wyższe cp poksy mi będą dropiły? mam 6 i narazie maks to Venonat bodaj 120cp, żadnego gyma tak nie zawojuję :( wychodziłem sobie poksa z inkubatora 5km cały zadowolony patrzyłem jak się otwiera widzę, o Meowth, fajnie! szybkie zerknięcie na CP błyskawicznie ostudziło mój zapał, kurwa 10.

Odnośnik do komentarza

jmk, możliwe że telefon. Moja siostra miała takie problemy na starym telefonie, teraz zmieniała i nalicza jej normalnie ;).

 

Ja dobiłem do 20 lvl podczas paru dni w Poznaniu i Wawie ;). Przez kolejny miesiąc w Azji może wbije 21, bo tu jednak znacznie mniej poxów, pokestopów (7/8 na całe miasto) i generalnie mniej przyjemnie się gra, ale dzięki temu może trochę "odpocznę" od poxów i po powrocie do Pyrlandii na studia znów będzie się fajnie grało.

 

Trochę graczy odeszło od Poke GO, więc twórcy planują jakieś zmiany: http://naekranie.pl/aktualnosci/pokemon-go-wprowadzi-nowa-funkcje-pokemon-buddy-1165819

 

Mój najlepszy pox to aktualnie Snorlax 1859 CP z jajka ;). No i w Poznaniu wreszcie Pikachu złapałem, w Azji dwukrotnie mi uciekł :x.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...