Skocz do zawartości

Pokemon GO


jmk

Rekomendowane odpowiedzi

 

(a spokojnie możesz pewnie już ewoluować kilkanaście, ja bym ewoluował przy ponad 30 osobnikach), to ustaw się w jakimś punkcie przy paru pokestopach i włączaj lucky egga.

na co w tym fragmencie jest pokestop?

 

Najlepiej by było, jakby jasonx dochował się 60 pokemonów do ewolucji i ewoluował je po kolei, ale nie mam specjalnie złudzeń, że będzie mu się chciało biorąc pod uwagę jego parcie na lucky egg ;) W takiej sytuacji zmaksymalizuje swoje wykorzystanie lucky egg łapiąc pokestopy niż marnując pozostały czas lucky egga na chodzenie i szukanie pokemonów ;)

Odnośnik do komentarza

No nie, jak masz dużo ewolucji przygotowanych, to puść lucky egg i zgarniaj expy. Jak pisałem, zgarniając jednorazowo 40-60k exp skoczysz spokojnie o parę poziomów wyżej i nie dość, że garniesz dużo itemów, to jeszcze zaczniesz łapać konkretne pokemony. Wtedy będzie warto je ewoluować dla ich siły, a nie dla exp ;)

Natomiast jeśli pytasz się o to które ze swoich pokemonów zachować, by mieć mocne, to moim zdaniem możesz wywalić wszystkie i szukać mocniejszych. Obecne są bezużyteczne na dłuższą i krótszą metę.

Odnośnik do komentarza

Musisz to sobie wyliczyć. Jak masz np. 33 cukierki pidgeyów i 10 pidgeyów w składzie, to wywal 7 z nich (zostanie Ci 40 cukierków) i ewoluuj trzy najlepsze. Al;bo w sumie obojętnie jakie, bo przy sile Twoich pokemonów i tak żaden nie nadaje się do dalszej ewolucji. Wywal tyle Drowzee, ile pozwoli Ci ewoluować ich maksymalną ilość, ale też żeby Ci zostały osobniki do ewolucji ;)

Odnośnik do komentarza

Ile Ty masz tych drowzee, 50? Nie chce mi się cofać, by sprawdzić. Jeśli masz teraz 50, to naprawdę sądzisz, że jak dojdziesz na wyższe poziomy nagle Ci one znikną i nie będziesz w stanie złapać tych 13, które pozwolą Ci ewoluować jednego hypno? ;)

Hypno chyba sie juz nie ewoluuje :-k

A co do inkubatorow - nawet na jajka 5km? Bo tylko takie posiadam

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o to, że ewoluować do jednego hypno ;)

Tak, nawet takie jajka. IMO to jest naprawdę fajny sposób na uzyskanie niezłych poków. No i dodatkowo nie zyskasz więcej jajek ponad ten limit 9, więc musisz je zużywać, by zyskać szansę na zyskanie jajka 10km.

Odnośnik do komentarza

Za każdego pokemona dostajesz 4 cukierki - 3 za złapanie i 1 za jego transfer. 12 x 4 = 48. Łapiąc tego 13 zyskujesz możliwość ewolucji. Czyli 13 drowzee Ci trzeba na jednego hypno.

Co do expienia - jeszcze bardzo długo będziesz w sytuacji, w której power up będzie marnowaniem stardust, więc nie bierz tego pod uwagę. Nie opłaca się.

 

W zdaniu o eggs skasowałem spację, stąd mogłeś nie zrozumieć. Poprawiłem.

Odnośnik do komentarza

Ja pieprzę, jason, to nie jest fizyka kwantowa :D Zobacz sobie za co się dostaje najłatwiej punkty XP i wykalkuluj kiedy się opłaca użyć lucky egga.

 

Najwięcej jest pidgeyów i weedli i one się ewoluują co 12 cukierków, więc najwięcej xpisz na nich. Ja przy lucky eggu mam ok. 15 ewolucji każdego z nich + dodatkowe inne jakieś nowe poksy. Tyle, to nie jest skomplikowane.

Odnośnik do komentarza

A ja mam powoli dosyć. 14lv, najlepszy pox na 500CP, już chyba ze 100 Drawzee, 50 Pidgeyów i 30 Rattat złowiłem. Mało co przekracza 100CP. Ostatniego "nieznanego" nie pamiętam kiedy wyłapałem.

Coś słabo tam u Was na Dolnym, u mnie grając od czasu do czasu wpadło już mnóstwo poków ponad 100, dokładniej 65 :) Trzy najlepsze: Scyther 728, Dragonite 703 (tu było mniej, ponad 500 oryginalnie) i Vaporeon 621. Lvl12
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...