Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Reaper, 12 dni na objazd po zachodzie Stanów, trochę nie za krótko? Wy tam nawet dobrze z samochodu nie wysiądziecie :-k

Bardzo krótko, ale co zrobić... Wyszliśmy z założenia, że jak nie teraz to pewnie następne 5 lat by odpadło, więc jedziemy i zobaczymy tyle co się da. No i myk jest taki, że lądujemy w SF, ale wylatujemy z LV, więc nie trzeba chociaż planować czasu na drogę powrotną. No i w miastach nie zamierzamy dużo czasu spędzać, bo chyba właśnie wolimy road tripowe rzeczy bardziej.

 

Co zobaczymy, to nasze, a po resztę kiedyś jeszcze pewnie wrócę :)

Odnośnik do komentarza

Kupisz mi jakiś szalik z MLS? ;)

Spoko :) Przypomnij się bliżej terminu (koniec września/październik), bo pamięć mam dobrą, ale krótką ;)

 

 

lubię planować różne rzeczy, ale jak się czasami zastanawiam, że jedna rzecz może się spierdolić i cały plan w pizdu... no, odganiam takie myśli.

To a propo mojego wyjazdu? No ja się jaram tym tripem niesamowicie, bo właśnie to będzie przygoda na sporym spontanie - nie bukujemy niczego co nie jest konieczne. Czyli lot + pierwszy nocleg + samochód + ewentualnie jakieś wycieczki, które trzeba bukować na tygodnie przed (właśnie Alcatraz). A tak gdzie nas akurat samochód dowiedzie tego dnia, tam się zatrzymujemy, jak będę miał fantazję jechać całą noc, to też tak zrobię :) I'M SO EXCITED!

Odnośnik do komentarza

 

Dzień dobry

Reaper ja mam podobnie xd

Kurde remont w domu w którym sie mieszka to nie jest dobry pomysł. Od czterech dni łażę w jednych ciuchach bo zastawiłem szafę xd

Ale przecież ty całe życie chodzisz w jednych ciuchach :-k :keke:

Nooo staram sie ;)

lubię planować różne rzeczy, ale jak się czasami zastanawiam, że jedna rzecz może się spierdolić i cały plan w pizdu... no, odganiam takie myśli.

Masz tylko jeden plan? ;)

Ja mam zawsze w PDF zrobione wszystko co do minuty xd xd

Odnośnik do komentarza

 

pierwszy nocleg

 

Żeby was imigrejszyn ofis wpuścił do JU ES of EJ :)

 

No właśnie z tym mam pewien problem, bo podobno immigration office chce się nami zająć już przy przesiadce w Salt Lake City, a my tam nie mamy czasu na to :o Więc zastanawiam się jak to mam rozwiązać... i dziwię, się że nie jest to jakoś przewidziane przez linie lotnicze :-k

Odnośnik do komentarza

 

Kupisz mi jakiś szalik z MLS? ;)

Spoko :) Przypomnij się bliżej terminu (koniec września/październik), bo pamięć mam dobrą, ale krótką ;)

 

 

lubię planować różne rzeczy, ale jak się czasami zastanawiam, że jedna rzecz może się spierdolić i cały plan w pizdu... no, odganiam takie myśli.

To a propo mojego wyjazdu? No ja się jaram tym tripem niesamowicie, bo właśnie to będzie przygoda na sporym spontanie - nie bukujemy niczego co nie jest konieczne. Czyli lot + pierwszy nocleg + samochód + ewentualnie jakieś wycieczki, które trzeba bukować na tygodnie przed (właśnie Alcatraz). A tak gdzie nas akurat samochód dowiedzie tego dnia, tam się zatrzymujemy, jak będę miał fantazję jechać całą noc, to też tak zrobię :) I'M SO EXCITED!

 

 

nie, akurat nie chodziło mi w tym przypadku o Ciebie, ale ale!, zajebiście propsuję Twój wyjazd. ja pewnie dopiero do USA za 2 lata :/

 

wizy bez problemu dostaliście?

Odnośnik do komentarza

A to byłoby dziwne, bo nie opuszczacie lotniska jako takiego i do tego powinno wystarczyć sprawdzenie w Warszawie.

Trochę tak, a trochę nie do końca, bo jednak z lotu międzynarodowego przerzucamy się na krajowy... ale z drugiej strony ta przesiadka jest tak krótka, że nie chce mi się wierzyć, że linie lotnicze nie zaplanowały tego jakoś :| Napisałem do nich maila, zobaczymy co powiedzą.

 

@Pulek: się okaże jak z tą wizą :keke: Trochę zrobiliśmy ryzyk fizyk, ale z researchu wynikało, że nie powinniśmy mieć problemu. Jak będzie fakap, to zaczniemy się martwić ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...