Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

@Smęciu: warto się przesiadać na W10?

 

Zrobiłem to na starym laptopie i W10 był cholernie niestabilny: co kilka minut system jakby się odświeżał co powodowało "wykasowanie" wszystkich otwartych katalogów. W dodatku nie wiedzieć czemu przestało działać jedno gniazdo USB. Po powrocie do W7 problemy zniknęły.

Nie wiem, może to była jakaś wina sprzętu ale prędzej zmienię laptopa niż system .

zależy od sprzętu... napisz konfigurację tio to spojrzę, ja powiem, że niebawem testowo zamierzam się przesiąść na W10(na pewno się o tym dowiecie pierwsi)

 

inna sprawa, że płyta główna mi umiera i boje się, że po formacie może nie wstać...

 

Mam HP Probook 430 G2, i3-4030U, 8GB i jestem zadowolony z W7

Odnośnik do komentarza

 

Zna się ktoś na wordpressie?

Ja pomogę przecież :>

 

Ale tak fest, bo chyba potrzebuje zmian w plikach php

 

W życiu się nie napierdoliłem jak teraz przy wsadzaniu przycisków głośności i blokady w tablecie

W takim razie nie polecam Ci sięgać po wódę. Szczególnie tą angielską.

 

Niech nie sięga po cokolwiek :o

Odnośnik do komentarza

Ja zmieniłem na W10, bo mi komp zaczął szwankować i się wyłączać bez powodu. Oczywiście w niczym to nie pomogło, pomogło czyszczenie wentylatorów z kociej sierści, które przeprowadziłem później, ale W10 został. I w sumie nie widzę większej różnicy, poza tym, że sobie program pocztowy przyjemnie skonfigurowałem i wreszcie mam wszystkie skrzynki pod ręką.

 

Bardzo chwalę sobie też opcję przerzucenia filmu na telewizor. W starszych windowsach trzeba było troszkę kombinować, a tutaj wystarczy kliknąć prawym przyciskiem na pliku z filmem i wybrać opcję.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...