Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jeeezu jak dziwnie być bezrobotnym :keke: 10:30 a ja w gaciorach i jeszcze ani jednego telefonu <3

Witam wszystkich

 

Chcesz plan dnia? ;)

 

Mogę nie chcieć? ;)

 

Ale przy sobie i tak musisz zrobić :P

 

Nie, żebym chciał grać, ale muszę przynać, że naprawdę zajebisty pomysł z tymi Pokemonami. To faktycznie narusza kolejną granicę, pomiędzy grą, a światem realnym i może za kilka lat się okaże, że to nowy trend w grach komputerowych.

podobno bandyci zaczęli już to wykorzystywać. Rzucają info gdzie jest jakiś fajny pokemon, a potem na miejscu spuszczają wpierdol i zabierają co jest.

 

Uczciwe rozwiązanie, jeżeli ostrzegają że to dość silny pokemon i walka nie będzie łatwa.

Odnośnik do komentarza

Tyle o tych Pokemonach i mógłbym zainstalować, ale nie wiem czy na moich azjatyckich polach coś fajnego będzie :D. Za to w Posen może udałoby się paru znajomych namówić i chodzić ekipą za pokemonami jak Ash, Brock i Misty :keke:.

Wklej zdjęcie Misty, jak już znajdziesz :P

Odnośnik do komentarza

Pomysł jest znakomity, bo Pokemony aż się prosiły o takie rozwiązanie.

 

Jednak zabawa nie dla mnie, uniwersum nie lubiłem, gier też nie (kiedyś w przeszłości ogrywałem Red, ale znudził mnie dość szybko), a jak jeszcze to ustrojstwo ma mi znacznie szybciej zżerać baterię, to dziękuję ;)

 

pomysł znakomity, ale co z tego, to narazie wygląda jak jakaś alfa.

Niech dodadzą system expienia za walki, evolvy związane z expem, a nie z iloscią złapanych poków, no i niech systematyczne wprowadzają nowe generacje poków (w tym roku siódma bedzie miala premiere)

Odnośnik do komentarza

 

Pomysł jest znakomity, bo Pokemony aż się prosiły o takie rozwiązanie.

 

Jednak zabawa nie dla mnie, uniwersum nie lubiłem, gier też nie (kiedyś w przeszłości ogrywałem Red, ale znudził mnie dość szybko), a jak jeszcze to ustrojstwo ma mi znacznie szybciej zżerać baterię, to dziękuję ;)

 

pomysł znakomity, ale co z tego, to narazie wygląda jak jakaś alfa.

Niech dodadzą system expienia za walki, evolvy związane z expem, a nie z iloscią złapanych poków, no i niech systematyczne wprowadzają nowe generacje poków (w tym roku siódma bedzie miala premiere)

 

 

Właśnie podałeś pomysły na płatną wersję ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...