Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.bankfotek.pl/image/2009465

 

W końcu mi się powiodło i zatrudnił mnie wielki klub, po pięciu sezonach w Bradford - dwa awanse, z Division Two do Championschip, półtora sezonu w Aberdeen, gdzie reputacja skoczyła mi na "krajową" oraz udanym epizodzie ( ~ dwie połowy dwóch sezonów) w Trabzonie ofertę złożył mi przebogaty Zenit, a Turcy wyrzucili mnie gdy postawiłem im ultimatum po żądaniu rozbudowy stadionu. Czuć moc, na razie gładko wyrzuciliśmy Fiorentinę z LE, ale takimi piłkarzami to nie grałem w grę od paru lat. Trochę trudno przestawić się na ruble :) , najdroższy Pablo Piatti jest wart ich 310 milionów, a na transfery mam ponad miliard - dwa, zalezy jak przestawić "suwak". FYM na razie w Trapezuncie, kuzyn Sebix zaś z Aberdeen odszedł do grającego dwie ligi niżej Clyde =)

Odnośnik do komentarza

Ludzie, ile wy macie lat żeby grać w jakieś pokemony

Zainstaluj to sobie lepiej i zobacz, jak się w to zajebiście gra. Od czwartku wraz z dziewczyną nie możemy się oderwać.

Nasz pies wygrał życie, bo zamiast nołlajfować w mieszkaniu cały czas bierzemy go na spacery. :)

Odnośnik do komentarza

 

Ludzie, ile wy macie lat żeby grać w jakieś pokemony

Zainstaluj to sobie lepiej i zobacz, jak się w to zajebiście gra. Od czwartku wraz z dziewczyną nie możemy się oderwać.

Nasz pies wygrał życie, bo zamiast nołlajfować w mieszkaniu cały czas bierzemy go na spacery. :)

 

Mam tak samo. Tylko, że ja nie gram bo nie mam obecnie smartfona xd

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...