Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

moje zło, zapomniałem dodać, że nikogo to nie obchodzi

Eee tam, może jakby ogarnąć zasady to i sport byłby ciekawszy. Mam znajomego, który często nudzi na ten temat i próbuje ludziom tłumaczyć właśnie o tym, że trzeba rzucać piłką w bramkarza, albo że zasady są zupełnie analogiczne do chińczyka, tylko się macha pałą, zamiast rzucać kostkami.

Odnośnik do komentarza

Ja słyszałem, że jest koszmarnie nudny.

 

Regular Season faktycznie, bo jak się gra 162 mecze, to tak trochę słabo widać emocje. Za to playoffs, albo końcówka RS to jest naprawdę kosmos :) Aczkolwiek wyglądający inaczej niż przywykliśmy w Europie. Ja widziałem dwa World Series na żywo w TV ;) i uważam, że to jest jedna z najlepszych sportowych rzeczy jakich Ameryka może nam zaoferować. Każda seria ma swój rytm, historię, bitwy, bohaterów, przegranych. Każde machnięcie kijkiem może zmienić los. Mnie się podoba, polecam zobaczyć, a nie tylko usłyszeć :)

Oczywiście nie liczę, że ktokolwiek poświęci 66 minut, ale jakby - Four Days of October. Zawsze polecałem i polecam ponownie :)

Odnośnik do komentarza

 

Ale żeby Maniek nie został bez baseball treat ;) to odrobina statystyk:

Tego dnia w 1927 Babe Ruth miał 5-6 hits, 2 HR i 7 RBI. Yankees wygrali z Tigers 19-7.

 

Obczaiłem fotkę, ale żadnego "babe" to ja tam nie widzę :P

nikt nie wie co to znaczy

 

5- 6 hits - znaczy, że nagrał jakieś znane kawałki podczas meczu. Zapewne na perkusji, bo pałkarzy dużo na boisku.

2 HR - human resources. Pewnie chodzi o frekwencję na trybunach.

7 RBI - i tu już nie mam pojęcia.

Kurwa, mocne 9/10 w skali FYM'a :|

Odnośnik do komentarza

Też kiedyś myślałem, że baseball jest nudny. Rzeczywiście przez część sezonu tak jest, ale jak me_who wspomniał, końcówka i playoffy - zaczyna się zabawa. Każda rzucana piłka może kompletnie zmienić przebieg meczu. W tym sporcie napięcie może być bardzo duże (porównałbym to trochę ze strzelaniem karnych w piłce nożnej) :)

 

Wyprawa, z przygodami, do Girony zakończona. Ładne i ciekawe miejsce na kilkugodzinną wizytę. Jednak co żar zaczął ostatnio dawać z nieba, to głowa mała. Scorpio dobrą pogodę trafi :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...