Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa, ale akcja w robocie. Przyszedł cebulak (dosłownie), który kłócił się o różnicę w cenie...cebuli (różnica 2gr), po sprawdzeniu ceny okazało się, że wszystko się zgadza z cenami i nie ma różnicy, to typ zażądał nagrania z monitoringu, bo ktoś na 100% podmienił cenę i że daje sobie palca uciąć, że była inna cena. To ja stojąc obok powiedziałem pod nosem, to idę po siekierę...facet usłyszał mnie i zbluzgał a następnie żłożył skargę na cały sklep. :DDDDD

Odnośnik do komentarza

 

Jezu po co ja się tak wkurwiam przy tym jebanym Total War. Znowu chujowe AI spamuje armie z 3/4 łuczników. Szkoda tylko, że krasnoludy nie mają kawalerii, także chuja im mogę zrobić. Zostają auto-bitwy :sciana:

Nie mają żyrokopterów? W bitewniaku są i zioną ogniem :)

 

Mają, ale nocne gobliny zestrzeliwują żyrokoptery dość szybko. A na 20 jednostek w armii AI ma zazwyczaj 1 wodza, 1 katapultę, 6 elitarnej piechoty (dobryh hopakuf, czy jak ich tam zwą), 2 goblińskie mięso armatnie i reszta to są elitarni strzelcy. I sieją masakrę w bitwach na żywo. W auto nie mają żadnych szans.

Odnośnik do komentarza

Kurwa, ale akcja w robocie. Przyszedł cebulak (dosłownie), który kłócił się o różnicę w cenie...cebuli (różnica 2gr), po sprawdzeniu ceny okazało się, że wszystko się zgadza z cenami i nie ma różnicy, to typ zażądał nagrania z monitoringu, bo ktoś na 100% podmienił cenę i że daje sobie palca uciąć, że była inna cena. To ja stojąc obok powiedziałem pod nosem, to idę po siekierę...facet usłyszał mnie i zbluzgał a następnie żłożył skargę na cały sklep. :DDDDD

nastepnym razem musisz bardziej ubarwnic, slaba pasta choc motyw z potencjałem

 

kurwa ile ludzi w krakowskim rynku to nie mam pytań, jak tu jest tak co tydzień(choć pewnie części studentow juz nie ma) to mega zonk

Odnośnik do komentarza

 

Kurwa, ale akcja w robocie. Przyszedł cebulak (dosłownie), który kłócił się o różnicę w cenie...cebuli (różnica 2gr), po sprawdzeniu ceny okazało się, że wszystko się zgadza z cenami i nie ma różnicy, to typ zażądał nagrania z monitoringu, bo ktoś na 100% podmienił cenę i że daje sobie palca uciąć, że była inna cena. To ja stojąc obok powiedziałem pod nosem, to idę po siekierę...facet usłyszał mnie i zbluzgał a następnie żłożył skargę na cały sklep. :DDDDD

nastepnym razem musisz bardziej ubarwnic, slaba pasta choc motyw z potencjałem

 

kurwa ile ludzi w krakowskim rynku to nie mam pytań, jak tu jest tak co tydzień(choć pewnie części studentow juz nie ma) to mega zonk

 

Kraków nocą :wub:

Odnośnik do komentarza

 

 

Jezu po co ja się tak wkurwiam przy tym jebanym Total War. Znowu chujowe AI spamuje armie z 3/4 łuczników. Szkoda tylko, że krasnoludy nie mają kawalerii, także chuja im mogę zrobić. Zostają auto-bitwy :sciana:

 

Nie mają żyrokopterów? W bitewniaku są i zioną ogniem :)

Mają, ale nocne gobliny zestrzeliwują żyrokoptery dość szybko. A na 20 jednostek w armii AI ma zazwyczaj 1 wodza, 1 katapultę, 6 elitarnej piechoty (dobryh hopakuf, czy jak ich tam zwą), 2 goblińskie mięso armatnie i reszta to są elitarni strzelcy. I sieją masakrę w bitwach na żywo. W auto nie mają żadnych szans.
No dobra, ale dalej nie do końca rozumiem. W bitewniaku krasie są armią totalnie strzelecką, z ogromną siłą ognia, w takich łuczników to szybko by odpaliły na przykład takie organki, zwykłe działa czy na przykład Grudge Thrower (katapulta, nie znam się na polskich odpowiednikach) :) Jedynie elfy i skaveny mogły chyba wytrzymać z nimi walkę na dystans, mooooże jeszcze Imperium jak było strzelecko złożone :)
Odnośnik do komentarza

Ja jedynie wiem, że nie działa dobrze jeszcze w każdym kraju i nie chcę sprawdzać bo się pewnie uzależnie :keke:

 

Można to spokojnie obejść ;)

 

Reap: Bawiłem, ale tylko chwilkę. Nie chcę mi się łazić po mieście, aby szukać pokemonów :P

Odnośnik do komentarza

 

Ja jedynie wiem, że nie działa dobrze jeszcze w każdym kraju i nie chcę sprawdzać bo się pewnie uzależnie :keke:

 

Można to spokojnie obejść ;)

 

Reap: Bawiłem, ale tylko chwilkę. Nie chcę mi się łazić po mieście, aby szukać pokemonów :P

 

 

Wiem, wystarczy mieć miejsce zamieszkania w Stanach na koncie google albo apple ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...