Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

jako szambowiec, mogę poradzić, Nie wylewaj całejgo szamba betonem jak to nie którzy robią, dołu nie trzeba. I jak masz miejsce i chęci to wykop naprawdę duże 10/20l trochę oszczędność jest przy wywozie.

dołu nie trzeba? o kurwa, hahahahaha, pewnie jeszcze przepisy na to pozwalają :keke:

i Ty jeszcze robisz raporty środowiskowe i ooś, no ja jebie, parskłem

próbujesz być mądrzejszy niż jesteś...

 

 

E: rzeczywiście szambo o pojemności 20l jest ogromne :rotfl: (ciekaw jestem jak się przekłada pojemnosc szamba na koszt wywozu, bo nie wiem co dokładnie miałes na mysli)

no u nas tak jest, ze masz od szamba, a nie od litrazu. A ze przepisy sie obchodzi to chyba sobie zdajesz sprawę. Sam mam kręgi betonowe jakby co.

 

normatywne zużycie wody na dobe przez mieszkańca to ok 150l, więc nie wiem co Ci z szmabka 20l ;)

Szambiarki mają standardową pojemność o ile się nie mylę do 10m3, a więc 20m3 musiałby brać na 2 razy, a i wątpie, czy wziałby za to taką samą kwotę

No Ty przepisy obchodzisz nie pierwszy raz - gratuluje

Odnośnik do komentarza

To ja wam mogę napisać co można zobaczyć w Nidzicy jak chcecie :keke:

A są tam duże szamba, czy małe?

"8/07/16

HOSTESSA - muzeum lotnictwa!

praca od godz. 16 - 24

PILNIE szukam zastępstwa"

Coś to wam przypomina? :D

Znalazłeś pracę? Szybko się wziąłeś do działania, jak Ci napisali.

Odnośnik do komentarza

A i kaczy w mysl ustawy niby nie mozna wylewac na pole, a praktyka na polskiej wsi zupełnie inaczej wygląda, pro forma wzywa się firme raz na pol roku/kwartał a między tym na pole. I nie mów że tak nie jest :P

coraz rzadziej, a to że inni nie działają zgodnie z prawem nie daje ci przyzwolenia do tego samego. Poza tym coraz więcej ludzi inwestuje w przydomowe oczyszczalnie

 

ejże, ktoś kiedyś polecał mi jakieś ZNAKOMITE zastępstwo dla torrenty.org. co to była za strona?

cinemageddon.net

 

Lepszego miejsca nie znajdziesz ;)

 

jak sie tam dostac?:D

Odnośnik do komentarza

 

A i kaczy w mysl ustawy niby nie mozna wylewac na pole, a praktyka na polskiej wsi zupełnie inaczej wygląda, pro forma wzywa się firme raz na pol roku/kwartał a między tym na pole. I nie mów że tak nie jest :P

coraz rzadziej, a to że inni nie działają zgodnie z prawem nie daje ci przyzwolenia do tego samego. Poza tym coraz więcej ludzi inwestuje w przydomowe oczyszczalnie

 

ejże, ktoś kiedyś polecał mi jakieś ZNAKOMITE zastępstwo dla torrenty.org. co to była za strona?

cinemageddon.net

 

Lepszego miejsca nie znajdziesz ;)

 

jak sie tam dostac? :D

 

Przecież masz nad tekstem login/signup.

 

A są tam jakieś ciekawe opisy filmów? W sumie to najbardziej mi się podobało w torrenty.org, że mogę wejść nie mając jeszcze pojęcia co chcę oglądać i coś się znalazło, a na innych torrentach trzeba wiedzieć czego się szuka.

Odnośnik do komentarza

 

kliknąłem i nie mogę się zarejestrować, więc pytam

Teraz mają zamkniętą rejestrację, ale mogę podrzucić invitkę jak chcesz. Z forumka już Szczurka zapraszałem. ;)

 

ale to musisz lubić obskurę, vhsy i w ogóle drugi obieg kina ;)

 

rzuc kilka przykladow

Odnośnik do komentarza

Za torrenty to może kickass albo rutracker tez może byc (zależy co chcesz sciagac). Ale to nielegalne :P

A co do przydomowych to oczywiście kaczy masz rację, zwłaszcza w przypadku dużych chałup.

Bzdura :P Torrenty wcale nie są nielegalne :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...