Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja w czwartek jadę samochodem na wycieczkę po Europie z kolegą :) Monachium-Mediolan-Turyn-Nicea-Cannes-Marsylia-Lyon-Frankfurt :)

 

Uważaj w Marsylii :P Miasto strasznie zaśmiecone, w centrum śmierdzi, do tego łatwo trafić na nieprzyjemne towarzystwo.

 

Jak mawiają Francuzi, Marsylia nie należy już do Europy :P

Odnośnik do komentarza

Ja w czwartek jadę samochodem na wycieczkę po Europie z kolegą :) Monachium-Mediolan-Turyn-Nicea-Cannes-Marsylia-Lyon-Frankfurt :)

jak wyglada oplacalnosc takiej wycieczki samochodowej w tak malym gronie? wydaje mi sie tak na oko, ze na sama benzyne sporo pojdzie :-k

Odnośnik do komentarza

 

do następnego uchwalenia studium/planu miejscowego

 

No chyba nie bardzo :] Tam się nie da zbudować nic, nie ma takiej mozliwości. Na północ od WWA, za Nowym Dworem Maz.

Choć chodzą nam plany po głowach, żeby nabyć drugą, właśnie tą pod lasem z trzech stron. Trochę dalej do pociągu, ale i tak chyba będę śmigał samochodem do Warszawy.

 

a jak wodociąg i kanalizacja? :D

Odnośnik do komentarza

To jak masz czas to nie lepiej przerzucić się na zaoczne i w tygodniu napierdalać dziennikarskie próby wyżej przeze mnie wymieniane? Albo nawet w trakcie dziennych, na bank masz wchuj czasu.

Czy robić w weekendy jeden chuj. Dwa gówniane kierunki nie są lepszego od jednego gównianego kierunku.

 

Co Ty pierdolisz, przecież ma rozkład na cały tydzień :-k

 

Odnośnik do komentarza

 

Ja w czwartek jadę samochodem na wycieczkę po Europie z kolegą :) Monachium-Mediolan-Turyn-Nicea-Cannes-Marsylia-Lyon-Frankfurt :)

 

Brzmi rewelacyjnie. Aczkolwiek nie chciałoby mi się tyle jeździć autem :D

 

 

Odbierzesz volvinę, to zobaczysz, jak Ci się będzie nagle chciało...

 

Odnośnik do komentarza

 

 

do następnego uchwalenia studium/planu miejscowego

 

No chyba nie bardzo :] Tam się nie da zbudować nic, nie ma takiej mozliwości. Na północ od WWA, za Nowym Dworem Maz.

Choć chodzą nam plany po głowach, żeby nabyć drugą, właśnie tą pod lasem z trzech stron. Trochę dalej do pociągu, ale i tak chyba będę śmigał samochodem do Warszawy.

 

a jak wodociąg i kanalizacja? :D

 

Tzn? Woda jest w drodze, trzeba sobie na posesję dociągnąć. Kanalizacja? No kaman! Szambo trza kopać.

Odnośnik do komentarza

jako szambowiec, mogę poradzić, Nie wylewaj całejgo szamba betonem jak to nie którzy robią, dołu nie trzeba. I jak masz miejsce i chęci to wykop naprawdę duże 10/20l trochę oszczędność jest przy wywozie.

Różne już tytuły miałeś, ale ten to sobie mega zaszczytny nadałeś :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

Ja w czwartek jadę samochodem na wycieczkę po Europie z kolegą :) Monachium-Mediolan-Turyn-Nicea-Cannes-Marsylia-Lyon-Frankfurt :)

Brzmi rewelacyjnie. Aczkolwiek nie chciałoby mi się tyle jeździć autem :D

 

Ale miasta super sprawa. Na długo to się jedzie?

Właśnie jazda autem to największy plus :)

 

No a koszt rzeczywiście będzie dość wysoki, ale raz się żyje :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...