Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja wiem, że pewnie każdy tak gada, ale po przesiadce na iPhone'a nie mam ochoty na inny system ;)

powiem szczerze samsung s7 bardziej do mnie przemawia niz iphone 6

 

Uważaj na wyświetlacz. Samsung S7 jest służbowym u nas w firmie i już ponad 5 osób smiga na pękniętych wyświetlaczach.

 

jak ktoś nie dba albo siada na telefonach...
Odnośnik do komentarza

 

 

aczkolwiek skrót nie byłby wiele wolniejszy gdyby był :P

tylko gdzie go wcisnąć ?

 

A tych skrótów nie da się ustawiać jak człowiek chce? U mnie w S4 jest normalnie, trzeba tylko przesunąć je do lewej, a wszystkie pozostałe (ok. 30) po dodatkowym kliknięciu.

 

 

Nope, sterylny system :P

 

 

 

aczkolwiek skrót nie byłby wiele wolniejszy gdyby był :P

tylko gdzie go wcisnąć ?

 

 

Przerwy między pozostałymi skrótami są imo na tyle duże, że dałoby się i byłoby obsługiwalne. Ale ja nie jestem specem od ergonomii :P

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ja wiem, że pewnie każdy tak gada, ale po przesiadce na iPhone'a nie mam ochoty na inny system ;)

powiem szczerze samsung s7 bardziej do mnie przemawia niz iphone 6

 

Uważaj na wyświetlacz. Samsung S7 jest służbowym u nas w firmie i już ponad 5 osób smiga na pękniętych wyświetlaczach.

 

jak ktoś nie dba albo siada na telefonach...

 

Jakby ci nigdy telefon nie upadł...

Odnośnik do komentarza

 

O kurde. Przez caly urlop moze na 2 minuty wlaczylem transmisje danych w telefonie... Rachunek - 297 zl :|

no to ciekawe bo nie powinienes za nia zaplacic wiecej niz 262zł. gdzieś Ty był?

 

W Gruzji i Armenii, aczkolwiek nie pamietam dokladnie w ktorym kraju wlaczylem transmisje.

Odnośnik do komentarza

Jakby ci nigdy telefon nie upadł...

no w sonym mam ekran od svarovskiego :) w htc hd2 miałem dziure na wylot do płyty głównej. iphone mi upadał czesto ale poki co cały jest. dobry bumper to podstawa.

 

W Gruzji i Armenii, aczkolwiek nie pamietam dokladnie w ktorym kraju wlaczylem transmisje.

rezta europy, drogosc... 30zł 1mb

ooo Misiek ma multikonto! http://forumcm.net/index.php/user/35448-rasialdo889/

 

PDK KMWTW

Odnośnik do komentarza

 

Jakby ci nigdy telefon nie upadł...

no w sonym mam ekran od svarovskiego :) w htc hd2 miałem dziure na wylot do płyty głównej. iphone mi upadał czesto ale poki co cały jest. dobry bumper to podstawa.

 

W Gruzji i Armenii, aczkolwiek nie pamietam dokladnie w ktorym kraju wlaczylem transmisje.

rezta europy, drogosc... 30zł 1mb

ooo Misiek ma multikonto! http://forumcm.net/index.php/user/35448-rasialdo889/

 

PDK KMWTW

 

Dementuję

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...