Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

zbieractwo to jeszcze natręctwo czy już fobia?

Wiesz, wszystkie "się przyda", a jak mieszkasz gdzieś to wrzucasz do szafki i o. A przy przeprowadzce wszystkie te cuda trzeba spakować, przewieźć i ustawić na nowo. Albo wyrzucić.

 

zmieniasz miasto Timon czy tylko lokum?

Lokum. Z fajnego na późnego Gierka.

Odnośnik do komentarza

@Seju, gorsze jest jak mieszkasz w takim grajdołku jak Nidzica i masz trzy ogłoszenia na krzyż. Gazety wychodzącej w czwartek nie ma co wertować, bo o 10 90% ogłoszeń jest już nieaktualna. Liczyć w zasadzie można tylko na polecenia i pocztę pantoflową.

Odnośnik do komentarza

@Seju, gorsze jest jak mieszkasz w takim grajdołku jak Nidzica i masz trzy ogłoszenia na krzyż. Gazety wychodzącej w czwartek nie ma co wertować, bo o 10 90% ogłoszeń jest już nieaktualna. Liczyć w zasadzie można tylko na polecenia i pocztę pantoflową.

Szukanie mieszkania po gazetach? :o

 

Myślałem że teraz to tylko ogłoszenia w necie :D.

Odnośnik do komentarza

@Seju, gorsze jest jak mieszkasz w takim grajdołku jak Nidzica i masz trzy ogłoszenia na krzyż. Gazety wychodzącej w czwartek nie ma co wertować, bo o 10 90% ogłoszeń jest już nieaktualna. Liczyć w zasadzie można tylko na polecenia i pocztę pantoflową.

A w zamku nie można wynająć komnaty? :P

Odnośnik do komentarza

 

trochę gorsza komunikacja (Naramowice)

Poza zadupiami w stylu Kiekrza czy Sypniewa nie gorszego miejsca pod względem komunikacyjnym jak Naramowice.
Bylem już parę razy w tym mieszkaniu, wiec wiem jak to wyglada. W dzien na uczelnie spoko (Morasko), w nocy 234 i 248 jak dobrze kojarze. Roznica finansowa i lepszy standard sprawiają, że jestem w stanie się pomeczyc z dojazdem :).
Odnośnik do komentarza

 

Długo będę katował forum przeprowadzką, bo to forum jest dla mnie taką jakby "terapią". Wkurwiam się za dnia, przeżywam robotę, przeprowadzkę i inne, niewarte pewnie przejmowania się nimi rzeczy, a wieczorem wchodzę i czytam sobie co słychać u w większości znanych mi wyłącznie z ekranów komputera ludzi. To pomaga. Więc jeśli komuś moje pisanie przeszkadza to po prostu niech mnie splonkuje i ma po problemie.

 

Takim jestem gościem też w realu - muszę się komuś wygadać, bo inaczej siedzę i się duszę. Forum jest takim bezpiecznym wentylem.

 

Proces przeprowadzki potrwa jeszcze dni kilka - ilość rzeczy zgromadzonych przez dwójkę ludzi jest przerażająca :|. Weź to teraz rozpakuj, poustawiaj.

 

Ja miałem szczęście, przeprowadziłem się do drugiego oglądanego domu :) Pierwszy też był fajny, ale z astronomiczną hipoteką o której dowiedziałem się... tuż przed progiem :)

 

Najgorsze jest szukanie mieszkania. Wertujesz setki ofert, dzwonisz, umawiasz sie, jedziesz, a tam pralka pod zlewem. Ja jebie, ile jeszcze.

Odnośnik do komentarza

 

 

Lokum. Z fajnego na późnego Gierka.

finansowo? czy czemu wylatujesz z lepszego standardu?

 

Maniuś, zamek czeka na najemcę, który tam zrobi hotel. Poprzedni zbankrutował, a jeden ze wspólników jakiś czas temu popełnił samobójstwo.

 

fajny był ten zamek, w rękach miasta czy syndyka jest obecnie?

Odnośnik do komentarza

 

Lokum. Z fajnego na późnego Gierka.

finansowo? czy czemu wylatujesz z lepszego standardu?

 

Maniuś, zamek czeka na najemcę, który tam zrobi hotel. Poprzedni zbankrutował, a jeden ze wspólników jakiś czas temu popełnił samobójstwo.

 

fajny był ten zamek, w rękach miasta czy syndyka jest obecnie?

 

1. Mieszkanie poprzednie wystawione jest na sprzedaż i nie chcąc obudzić się z ręką w nocniku wzięliśmy to. Piękna boazeria, pawlacze, gumolit na podłogach <3

2. Chyba w miasta rękach.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...