Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

a swojego nie mozna wynajac jak sie wyjezdza?

Można, ale trzeba się liczyć z sytuacją, w której nie znajdziesz przez jakiś czas najemcy i będziesz musiał zapłacić za 2 mieszkania. A jak jeszcze dochodzi rata w banku, to dla większości ludzi jest to problem.

Oj Maniek, Maniek.

 

BTW jak stoisz z czasem miedzy czwartkiem a niedziela?

Mam nadzieję na jeziorko, ale to plany nie do końca zależne ode mnie :)

Odnośnik do komentarza

A najlepiej to na wieś bym wypierdolił. Cisza, spokój, las blisko.

Klasycznie pierdolnąc to wszystko i w wyjechać w bieszczady? No jest to fajna opcja. Też ma właśnie kumpla co stwierdził, że chyba już mu się nie chce pracować w IT i by może się też na wieś wyniósł, pole kupił, czy coś.

Odnośnik do komentarza

 

Ja w sierpniu/wrzesniu nareszcie ostatnia przeprowadzka na jakieś 5 lat :)

nie ruszasz z biznesem w rewalu w tym sezonie?
Wydzierzawilem budkę. Mam dobrą robotę na której się musze skupić, a jakbym leciał na dwa fronty to z ani jednego nie byłbym w pełni zadowolony.
Odnośnik do komentarza

 

 

trochę gorsza komunikacja (Naramowice)

Poza zadupiami w stylu Kiekrza czy Sypniewa nie gorszego miejsca pod względem komunikacyjnym jak Naramowice.
Bylem już parę razy w tym mieszkaniu, wiec wiem jak to wyglada. W dzien na uczelnie spoko (Morasko), w nocy 234 i 248 jak dobrze kojarze. Roznica finansowa i lepszy standard sprawiają, że jestem w stanie się pomeczyc z dojazdem :).

 

rower ogarnij sobie, na Morasko idealny środek transportu.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja w sierpniu/wrzesniu nareszcie ostatnia przeprowadzka na jakieś 5 lat :)

nie ruszasz z biznesem w rewalu w tym sezonie?

 

Wydzierzawilem budkę. Mam dobrą robotę na której się musze skupić, a jakbym leciał na dwa fronty to z ani jednego nie byłbym w pełni zadowolony.

 

będziemy śledzić Twoje poczynienia rekinie
Odnośnik do komentarza

@Jahu

 

Chuja takie studia dają, serio. Olej to. Jak chcesz się bawić w dziennikarstwo to kombinuj z praktykami, wpierdalaj sie do lokalnych dzienników, radia, cokolwiek. Castingi, zlecienia, dzieła itepe. Inaczej się nie uda. Jedyny plus takich studiów to CZASEM akademickie media, które mogą być przydatne, ale nie na 5 lat straconego czasu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...