Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wybiłem dziś dopiero trzeci raz na rower w tym roku, poszło nieźle, 75km w 3h 20min. Zdziwiłem się trochę bo ostatnio prawie nic nie ćwiczę, a tu jeszcze był zapas sił. Muszę sobie pomyśleć gdzie by tu jechać na następna trasę. :-k

 

obczaj sobie strava.com jest duzo fajnych tras, z przewaga dla szosowcow i dobry edytor do tworzenia wlasnych. ja od lutego juz ponad 700km a przy lepszej pogodzie pewnie juz bym mial 3x tyle :roll:

Odnośnik do komentarza

Nie, bo tam są zasady, ale obowiązujące w Europie, które się różnią od tych w NBA. Aczkolwiek, różnią się przede wszystkim szczegółami, jak np. w Europie masz błąd 8 sekund, w NBA masz błąd 10 sekund (którego definicja brzmi mniej więcej tak samo, ale liczba sekund jest inna, i jego prawidłowa nazwa to nie jest błąd 10 sekund ;)). O odległościach (wymiary boiska, linia za trzy itd.) chyba nie warto wspominać, bo nie będzie to miało wpływu na Twoje granie w grę.

 

Możesz też przeczytać co tutaj napisali. Są to naprawdę podstawy podstawy.

 

Jednak IMO najlepsze wyjście w przypadku basketu to nauka na błędach i praktyka. :P

Odnośnik do komentarza

Troszke ckliwe true story:

 

L: Piżamersi to moja nowa ulubiona bajka

Meler: A którym z Piżamersów chciałabyś być? Chciałabyś być jak Sowella?

L: Nie

M: To może jak Gekson?

L: Nie

M: A jak Kot-Boy?

L: Nie

M: To jak kto byś chciała być?

L: Jak tata!

 

AWWWWWW xD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...