Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem 20 scoutów we wszystkie strony świata, dałem wyszukiwanie na 3,5 gwiazdki i przez 2 miesiące ani jednego raportu od wszystkich. Przed chwilą zauważyłem że nie mam w sztabie głównego scouta. Czy to może być przyczyną ??

Wywal te gwiazdki z ustawień, coś z tym chyba jest nie tak jak by chcieli to widzieć gracze, bo to często poruszany problem :) Pamiętam jak chciałem znaleźć dobrze zbudowanego napastnika to według filtrów scout który miał się tym zająć przez sezon znalazł jednego gracza którego ocenił chyba na półtorej gwiazdki :) Może zbyt szczegółowe "kryterium doboru" podałeś, teraz gdy scout od razu nie oceni klasy gracza to nie podeśle Ci raportu :-k

Odnośnik do komentarza

http://imgur.com/8FXLd6Z

http://imgur.com/7Ec356q

niestety print screen mi nie działa w grze wiec fota zrobiona aparatem

Bo masz W8/8.1, musisz zrobić tak: wchodzisz w grę, wciskasz ustawienia, po czym skróty klawiszowe, i szukasz: interfejs - zapisz zrzut ekranu [tam możesz zmienić klawisz lub zobaczyć jaki masz i tym klawiszem robisz fotę]

 

Zdjęcie się zapisze w Sports Interactive ---> Football Manager 2016 ---> screenshots

Odnośnik do komentarza

 

Bo masz W8/8.1, musisz zrobić tak: wchodzisz w grę, wciskasz ustawienia, po czym skróty klawiszowe, i szukasz: interfejs - zapisz zrzut ekranu [tam możesz zmienić klawisz lub zobaczyć jaki masz i tym klawiszem robisz fotę]

 

Zdjęcie się zapisze w Sports Interactive ---> Football Manager 2016 ---> screenshots

 

Robie tak jak piszesz i nic mi sie nie zapisuje :(

Odnośnik do komentarza

ALT + F9 i lecą do Dokumenty/SI/FM 2016/Screenshots.

 

Print screenem to się robi foty, a potem wrzuca do Painta i zapisuje. Nie zawsze robi z otwartego okna gry bo czasami zdarzy się, że wyjdzie pulpit (zależy od gry). Powinno też dać się robić screeny F12, ale wtedy pewnie zapiszą się w folderze ze zdjęciami Steam.

Odnośnik do komentarza

1. Rnd. Pierwszy mecz w barażach do Liga Adelante:

Reus 0-0 Arenas Club

 

W domu musimy ich pokonać i cieszyć się z awansu do drugiej fazy baraży.

 

Rewanż w domu na Nuevo Gobela w obecności 981 kibiców:

Arenas 3-0 Reus!


Racing Club de Ferrol to nasz kolejny rywal.


2. Rnd. Baraży na wyjeździe:

Ferrol 1-3 Arenas Club


2. Rnd. Baraż Rewanż:

Arenas Club 2-0 Ferrol (5-1 w dwumeczu)

 

Seria 30 spotkań bez porażki utrzymana. Nowy rekord zespołu.


3.Rnd. Baraż 1.Mecz:

Valencia Mestalla 0-1 Arenas Club


3.Rnd. Baraż Rewanż:

Arenas Club 2-2 Valencia Mestalla (3-2 w dwumeczu)


MAMY AWANS!

Za zajęcie takie miejsca dostajemy 133 tys.€.

Zarząd ustala budżet:

- płacowy - 67 tys.€ miesięcznie,

- transferowy 0 €.

Odnośnik do komentarza

ALT + F9 i lecą do Dokumenty/SI/FM 2016/Screenshots.

 

Print screenem to się robi foty, a potem wrzuca do Painta i zapisuje. Nie zawsze robi z otwartego okna gry bo czasami zdarzy się, że wyjdzie pulpit (zależy od gry). Powinno też dać się robić screeny F12, ale wtedy pewnie zapiszą się w folderze ze zdjęciami Steam.

tak własnie robiłem i dupa. nic nie zapisuje

Odnośnik do komentarza

Możesz przechowywać dodatki w którym katalogu chcesz.

 

- First of all create the folder in the location you want it to be
- Go into Steam and right-click on the game.
- Select 'Properties'
- Click 'Set Launch Options...'
- Copy the following into the dialogue box: --user_data_location="path"
- In the "path" section, enter the exact path where you created your folder.
The next time you launch the game, your Sports Interactive files will be saved to this folder.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...