Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam rozbudowane obiekty na maxa i dobry sztab szkoleniowy i trochę młodzieży kupiłem, co z nimi zrobić?warto wypożyczyć czy zostawić w rezerwach? gram w polskiej lidze

Są dwie szkoły:

1. można wypożyczać w momencie, gdy masz pewność, iż ci zawodnicy będą grać na dobrej bazie,

2. jak masz wszystko na maxa, to lepiej ich trzymać i ogrywać w rezerwach z lepszym sztabem.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie za to jakich dostaniesz juniorów co rok do szkółki odpowiada TYLKO koordynator. Im lepszy, tym wiadomo lepiej, ale też bardzo ważne jest, żeby miał on wysoką reputację i "dobry" charakter: profesjonalny, przykładny zawodowiec itd. W tych linkach co podał MaKK jest to dobrze opisane. Dlatego, że te jego cechy mentalne powodują, że on sam ściąga do klubu graczy z takimi samymi lub zbliżonymi charakterami.

A z kolei trenerzy juniorów, to już odpowiadają za trening. I tam też ( podobno ) im lepsze mają charaktery, tym Twoi juniorzy z czasem swoje charaktery kształtują. Niestety nie zbadałem, na ile to jest prawdziwe, gdzieś tylko to czytałem.

Odnośnik do komentarza

Spójrz dokładnie na koordynatora: praca z juniorami- 15, motywowanie- 13. Za słaby ;)

 

Koordynator pionu juniorskiego to człowiek-orkiestra, który odpowiadać może za wyszukiwanie talentów, podpisywanie z nimi kontraktów, czy też prowadzenie zespołu młodzieżowego. Dlatego dla niego ważnymi atrybutami będą Praca z juniorami, Ocena potencjału i standardowe DDM **. Równie ważna jest jego osobowość, ponieważ newgeni, którzy zostaną podczas naboru nam zaprezentowani będą mieli osobowości zbliżone do niego.

 

** Determinacja + Motywowanie + Dyscyplina

Odnośnik do komentarza

 

Spójrz dokładnie na koordynatora: praca z juniorami- 15, motywowanie- 13. Za słaby ;)

 

Koordynator pionu juniorskiego to człowiek-orkiestra, który odpowiadać może za wyszukiwanie talentów, podpisywanie z nimi kontraktów, czy też prowadzenie zespołu młodzieżowego. Dlatego dla niego ważnymi atrybutami będą Praca z juniorami, Ocena potencjału i standardowe DDM **. Równie ważna jest jego osobowość, ponieważ newgeni, którzy zostaną podczas naboru nam zaprezentowani będą mieli osobowości zbliżone do niego.

 

** Determinacja + Motywowanie + Dyscyplina

 

mam taki filtr do wyszukiwania trenerow i tam najwazniejsze sa:praca z juniorami, ocena pot, determinacj, motywowanie i wedlug tego filtru znalazlem obecnego koordynatora gdyz mam male fundusze na pensje i na lepszego mnie nie stac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...