Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Trening nie wpływa na znajomość taktyki.

Jak to nie wpływa? Przy treningu taktyki suwak rozkładu treningu meczowego i ogólnego dajesz na maksa na lewo. I w treningu meczowym dajesz trenowanie taktyki.

 

I myślisz, że to wpływa na znajomość? IMO nie wpływa. Trening moim zdanie jest do zapomnienia.

 

Wpływa. Po to właśnie ten trening meczowy jest wprowadzony. Dajesz suwak na maksa na lewo, to rozkład zajęć w tygodniu Ci się zmienia. Tracisz na treningu ogólnym, ale szybciej taksa się trenuje.

Z kolei jak wytrenujesz taktykę, to dajesz jeden klik od maksa po prawej stronie i wtedy w tygodniu prawie cały czas robią to co masz ustawione w treningu ogólnym.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Trening nie wpływa na znajomość taktyki.

Jak to nie wpływa? Przy treningu taktyki suwak rozkładu treningu meczowego i ogólnego dajesz na maksa na lewo. I w treningu meczowym dajesz trenowanie taktyki.

 

I myślisz, że to wpływa na znajomość? IMO nie wpływa. Trening moim zdanie jest do zapomnienia.

 

Wpływa. Po to właśnie ten trening meczowy jest wprowadzony. Dajesz suwak na maksa na lewo, to rozkład zajęć w tygodniu Ci się zmienia. Tracisz na treningu ogólnym, ale szybciej taksa się trenuje.

Z kolei jak wytrenujesz taktykę, to dajesz jeden klik od maksa po prawej stronie i wtedy w tygodniu prawie cały czas robią to co masz ustawione w treningu ogólnym.

 

Będę sprawdzał różne możliwe warianty :) Jak na ten moment początek w lidze średni bilans 0-1-1 po meczach z WBA (w) i Tottenham (d)

Odnośnik do komentarza

Sezon powoli zmierza ku końcowi. Nie jest źle. Gra jako tako wygląda. Do lidera tracimy 10 punktów, nie odrobimy, chociaż Real Union pokonaliśmy 3-1. Taktyką ich zaskoczyliśmy- 4-4-2 szarża. Tabela.

 

5rLyXOn.jpg

 

Wywalczę awans i zobaczymy. Nie wzmocnimy się, bo nie będzie za co.

A tak żeś narzekał, a tu już po zabawie :>

Odnośnik do komentarza

Co bardziej poprawia stopień znajomości taktyki ??? Trening taktyczny na wyższej intensywności czy bardziej pracowanie nad zgraniem zespołu ... liga tuż tuż a znajomość taktyki w moim Watford znikoma ... a 3-4 mecze tow już tą samą taktyką zagrałem. ps ktoś ma jakąś taktykę defensywną na kontry do premiership ??

 

więcej sparingów ustaw..

Odnośnik do komentarza

Gra ktoś może w lidze holenderskiej?

Chętnie poczytam opnie na ten temat :)

Jak pisze Qu. Inna rzecz- w zasadzie jest do obalenia tylko Ajax. Kiedyś pogrywałem tam właśnie Ajaxem, później Heerrnveen. Przez pierwsze powiedzmy 4 sezony gra się dobrze, później zaczyna wiać nudą.

Odnośnik do komentarza

Ajax? Hmm, myślę, że będzie Cię bawił do 3 sezonów max. Fajnie patrzeć, jak grają młodzi zdolni, jak ich się wyszukuje i robi później gwiazdy. Potem już nie masz w kraju godnego rywala i wieje nudą.

Myślę, że warto by było odbudować PSV lub Feyenoord.

Odnośnik do komentarza

A ja grałem sobie w 15-tce Ajaxem. Fajnie się grało, parę sezonów pyknęło. Najlepsza frajda jest wtedy, jak ściągasz jakiegoś noł nejma z Chile czy jakiegoś tam zadupia za 3 tysiące euro, a po sezonie gościu okazuje się że ma jednak 5 gwiazdek potencjału i interesują się nim WSZYSTKIE kluby.

 

Ajax? Hmm, myślę, że będzie Cię bawił do 3 sezonów max. Fajnie patrzeć, jak grają młodzi zdolni, jak ich się wyszukuje i robi później gwiazdy. Potem już nie masz w kraju godnego rywala i wieje nudą.

Myślę, że warto by było odbudować PSV lub Feyenoord.

Odbudować? Przecież już w pierwszym sezonie można tymi zespołami zrobić mistrza :P Ja to bym zaczął Spartą Rotterdam. Tam talenciaki wypływają/rodzą się/uj wie co jeszcze.

Odnośnik do komentarza

No i może w końcu uda mi się zatrudnić emerytowanego Alexa Del Piero :)


 

Myślę teraz bardziej o Vitesse, albo Twente.

Może NEC :> W końcu kopał tam kiedyś niejaki Niedzielan.

 

 

 

Pamiętam. Nawet miał jeden bardzo dobry sezon. Lepiej mu szło niż Milikowi.

Odnośnik do komentarza

Twente mocno przepakowane jest. Mają w środku pola trójkę, która spokojnie może walczyć o LM. Chodzi mi o Marokańca, który zawsze przechodzi do klubu pokroju Real/Arsenal, Chilijczyka i Serba, (Ziyech, Felipe Gutierrez i nazwiska trzeciego długowłosego serba nie pamiętam :P ) Nie wiem czy nie gra tam też Kasper Kusk. W każdym razie ekipe mają na mistrza w pierwszym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...