Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy beniaminek ever :D

 

Werder w finale się nie postawił

 

puchar.png

 

A co zabawniejsze... Barcelona też :D

 

uefa.png

 

Tym sposobem zgarniamy potrójną koronę w debiucie w Bundeslidze :jupi:

 

Bundesliga_Widok_og_lny_Fazy_2.png

 

Szkoda tej jednej porażki w lidze, bo brzydko to wygląda :o

Następny sezon lecimy po LM w debiucie na tej imprezie.

Odnośnik do komentarza

Najlepszy beniaminek ever :D

 

Werder w finale się nie postawił

 

puchar.png

 

A co zabawniejsze... Barcelona też :D

 

uefa.png

 

Tym sposobem zgarniamy potrójną koronę w debiucie w Bundeslidze :jupi:

 

Bundesliga_Widok_og_lny_Fazy_2.png

 

Szkoda tej jednej porażki w lidze, bo brzydko to wygląda :o

Następny sezon lecimy po LM w debiucie na tej imprezie.

 

Pokażesz polecenia dla drużyny w taktyce? Mam podobnie ustawione 442, ale u mnie coś nie chce działać.. :(

Odnośnik do komentarza

 

Pokażesz polecenia dla drużyny w taktyce? Mam podobnie ustawione 442, ale u mnie coś nie chce działać..

pamiętaj, że kluczowy jest dobór piłkarzy do tego co reprezentuje sobą taktyka.

 

Tak, wiem. Tylko u mnie gdzie bym nie próbował 442 nie chce zaskoczyć. 4231 czy 433 fajnie dają radę, ale jak próbuje ustawić 442 to nie idzie.

 

Wygląda u mnie na tę chwilę tak:

 

http://s33.postimg.org/r99ynrfn2/378120_20160530154953_1.jpg

 

BR(O)

BWO(AT) ŚO(O) ŚO(O) BWO(W)

BP(A) WPP(O) CR(O) BP(A)

CN(W) WN(A)

 

 

Odnośnik do komentarza

Czy narodowość członków sztabu ma jakieś przełozenie na narodowość newgenów w grze? A moze nierównomierne, np. zagraniczny koordynator ds. młodzieży zapewni nam newgenów z jego ojczyzny.
Wiem, że prezes ma jakis wpływ na to, bo w blackburn mi się Hindusi generują ze względu na właściciela z Indii, a jak inne pozycje w sztabie?

Odnośnik do komentarza

Czy narodowość członków sztabu ma jakieś przełozenie na narodowość newgenów w grze? A moze nierównomierne, np. zagraniczny koordynator ds. młodzieży zapewni nam newgenów z jego ojczyzny.

Wiem, że prezes ma jakis wpływ na to, bo w blackburn mi się Hindusi generują ze względu na właściciela z Indii, a jak inne pozycje w sztabie?

Mają taki sam wpływ, więc im więcej obcokrajowców w sztabie, tym większa szansa na stranierich w akademii.

Odnośnik do komentarza
@FM_king: a nawet nie pamiętam czy weszli z 3 miejsca grupy LM, czy mocno dali d w lidze w pierwszym sezonie.


@Rafcio: pokaże jak będzie już finalna wersja, na razie jeszcze kombinuję ;) Tak jak klinsmann napisał, moja taksa jest bardzo 'wymagająca' względem piłkarzy. Potrzebuje robocopów na bokach obrony (najlepiej przetrenowanych skrzydłowych, którzy potrafią bronić) oraz wytrenowanych PPM u skrzydłowych.

Twoja taktyka wygląda dość logicznie, co konkretnie w niej kuleje?


@klinsmann: i tak nie drogo jak na FM 16 :>

Odnośnik do komentarza

Twoja taktyka wygląda dość logicznie, co konkretnie w niej kuleje?

 

W jednym meczu tworzymy 20-30 akcji bramkowych, w kolejnym max 7-8, o dziwo ze słabszymi bywa gorzej.

Tracę też dużo bramek przez podania między obrońcami. Momentami w środku robi się dziura.

Ogólnie moim zamysłem jest jak najczęstsza gra do bocznych pomocników, którzy mają wrzucać piłkę lub wypuszczać na obieg bocznych obrońców, którzy mają wrzucać na dwójkę napastników i wchodzącego skrzydłowego.

W większości meczów mam też dużo mniejsze utrzymanie piłki, 40-45% czasu. Nie bardzo wiem, jak uwzględnić tempo + podania. Teoretycznie chciałbym jak najszybszych kontr i szybkich zagrań do skrzydeł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...