Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

no taksa jest całkiem ok. Praktycznie za pierwszym podejściem wszystko gra, kombinowałem tylko ze środkowymi pomocnikami.

Gramy bardzo fajną dla oka piłkę. w tym zasługa taktyki, ale wyniki biorą się też z atrybutów piłkarzy Lipska. Praktycznie cała ekipa miażdży konkurencję w waleczności i pracowitości a do tego jestem w stanie wystawić całkiem sensowną jedenastkę, w której tylko jeden piłkarz nie skacze jak Jordan :D Zgarniamy ogromne ilości główek, w każdym rejonie boiska. Po 11 meczach mamy 4 punkty przewagi nad drugim miejscem, zarząd chyba zwęszył że jest spora szansa na LM i udało mi się wyżebrać 12 baniek na wzmocnienia. Będziemy mieli bramkarzy :jupi:

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z zasadami Pucharu Europy? w grze w zasadach kwalifikacji grupowej mam że najważniejsze są wyniki bezpośrednich spotkań. Czy w tych spotkaniach liczą się gole strzelone na wyjeździe? czy remis to remis i idziemy dalej czyli kwalifikacją są różnica bramek, zdobyte bramki?

Odnośnik do komentarza

Nie spodziewałem się że zdołamy utrzymać formę. Pech opuścił moją drużynę i okazało się że zamiast wpaść w dołek, dopiero się rozpędzamy :D

Jesteśmy mistrzami pierwszej rundy! Teraz tylko nie oddać miejsca tak jak zrobiło to Hoffenheim w identycznej beniaminkowej sytuacji:)

 

 

Bundesliga_Widok_og_lny_Fazy.png

 

Z czołowych drużyn tylko Borussia wywalczyła z nami punkt. 2 porażki na półmetku sezonu - z Besiktasem w PE oraz z Bayernem w superkubku, którego nie wiedzieć czemu nie potraktowałem poważnie, nie wierząc w szanse zwycięstwa. Lecimy na majstra bez porażki :D

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z zasadami Pucharu Europy? w grze w zasadach kwalifikacji grupowej mam że najważniejsze są wyniki bezpośrednich spotkań. Czy w tych spotkaniach liczą się gole strzelone na wyjeździe? czy remis to remis i idziemy dalej czyli kwalifikacją są różnica bramek, zdobyte bramki?

W przypadku gdy liczą się wyniki meczów bezpośrednich, przy równej ilości punktów na koniec fazy grupowej brane są pod uwagę mecze pomiędzy dwoma drużynami. Zatem jeżeli zremisujesz z kimś np. 1:1 na wyjeździe i 0:0 u siebie, to wyższą pozycję zajmie Twoja drużyna. Inaczej jest w przypadku, gdy żadna drużyna nie ma przewagi w bramkach strzelonych na wyjeździe (np. oba mecze zakończyły się remisami 1:1, lub wygrałeś 1:0 na wyjeździe i przegrałeś 0:1 u siebie). Wówczas przy równej ilości punktów decydują inne kwestie. W zależności od regulaminu może być to wspomniana przez Ciebie różnica bramek, liczba bramek strzelonych itp.

Odnośnik do komentarza

no właśnie miałem tak przed ostatnią kolejką że Valencia zremisowała u mnie 2:2, ja w Valencii 0:0 ale miałem ogólnie więcej strzelonych bramek i bylem wyżej..

Jeżeli regulamin mówi, że w pierwszej kolejności liczą się wyniki meczów bezpośrednich, to faktycznie dziwne. Ale to raczej błąd gry. Pamiętam, że u mnie była identyczna sytuacja na Euro 2016 - tam w przypadku równej ilości punktów w pierwszej kolejności liczy się wynik bezpośredniego meczu, a tymczasem wyższe miejsce zajął zespół, który bezpośredni mecz przegrał, ale miał lepszy bilans bramkowy. Zatem regulamin sobie, a gra sobie :P Jak już wspomniałem, musi to być po prostu błąd gry.

Odnośnik do komentarza

W grze w zakładce zasady stoi jasno: wynik bezpośrednich spotkań>różnica bramek>bramki zdobyte. Być może interpretacja jest taka że wynik bezpośrednich spotkań jest brany 'na sztywno' i nie ważne są bramki zdobywane na wyjeździe jak w przypadku fazy pucharowej?

 

W FM15 miałem podobną sytuacje Betisem, ale tam pod uwagę były brane 3 kluby z przedziwnymi wynikami pomiędzy nimi i decydowała "mała tabela" z wynikami tych 3 drużyn między sobą.

Odnośnik do komentarza

 

 

Być może interpretacja jest taka że wynik bezpośrednich spotkań jest brany 'na sztywno' i nie ważne są bramki zdobywane na wyjeździe jak w przypadku fazy pucharowej?

 

Możliwe, że tak jest. Ale jest również prawdopodobne, że gra się myli, ponieważ opisywałem powyżej sytuację z Euro 2016

 

tam w przypadku równej ilości punktów w pierwszej kolejności liczy się wynik bezpośredniego meczu, a tymczasem wyższe miejsce zajął zespół, który bezpośredni mecz przegrał, ale miał lepszy bilans bramkowy.

 

 

 

W FM15 miałem podobną sytuacje Betisem, ale tam pod uwagę były brane 3 kluby z przedziwnymi wynikami pomiędzy nimi i decydowała "mała tabela" z wynikami tych 3 drużyn między sobą.

 

Zgadza się, w przypadku więcej niż dwóch drużyn o kolejności rzeczywiście decyduje "mała tabela"

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie! Mam pytanie. Przymierzam się do kupna fm 16-nastki ale jedna rzecz mnie martwi. Przeczytałem, tutaj, że w lidze brazylijskiej nie ma prawdziwych nazw klubów, barw etc. Czy jest tak jak w lidze niemieckiej, że częściowa nazwa jest zachowana, a piłkarze mają prawdziwe nazwiska czy jak to było z Kahnem, gdzie występował jako Jens Munsterman? Prosiłbym bardzo o odpowiedz,jako że bardzo lubię grać w tej lidze. Proszę też o jakiś przykład np. pod jaką nazwą występuje zespół Santos fc.? Trochę mnie to dziwi, bo na stronie cm.rev w talentach od samego początku wydania gry, jest podany przykładowo: Gabriel Barbosa i na starcie jest właśnie z Santosu. Podobnie jest z innymi talentami z Brazylii.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie! Mam pytanie. Przymierzam się do kupna fm 16-nastki ale jedna rzecz mnie martwi. Przeczytałem, tutaj, że w lidze brazylijskiej nie ma prawdziwych nazw klubów, barw etc. Czy jest tak jak w lidze niemieckiej, że częściowa nazwa jest zachowana, a piłkarze mają prawdziwe nazwiska czy jak to było z Kahnem, gdzie występował jako Jens Munsterman? Prosiłbym bardzo o odpowiedz,jako że bardzo lubię grać w tej lidze. Proszę też o jakiś przykład np. pod jaką nazwą występuje zespół Santos fc.? Trochę mnie to dziwi, bo na stronie cm.rev w talentach od samego początku wydania gry, jest podany przykładowo: Gabriel Barbosa i na starcie jest właśnie z Santosu. Podobnie jest z innymi talentami z Brazylii.

Co prawda ligi brazylijskiej nie mam nawet zaznaczonej, ale z tego co zauważyłem w trakcie gry, to tamtejsze kluby mają oryginalne nazwy. Piłkarze ściągani stamtąd przez inne kluby też mają prawdziwe nazwiska, ale czy wszystko jest na licencji, to głowy nie dam. Być może jakiś ekspert od tej ligi udzieli Ci dokładniejszej odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

Znowu ta Chelsea... przegraliśmy Tarczę Wspólnoty z nimi 2:1, potem wygraliśmy 4:3 w lidze, przegraliśmy 0:1 w rewanżu, przegraliśmy 2:3 w pierwszym meczu LM, wygraliśmy w rewanżu i 5:2 i teraz porażka 4:1 w finale Pucharu Anglii.

 

Siedem porażek w całym sezonie, w tym cztery z Chelsea...Za to w finale LM pobiliśmy Juve 5:1 ;).

 

http://i.imgur.com/s4Z1pEg.png

 

 

Zaczynałem pierwszą pracę jako trener Polonii Przemyśl, dziś z United wygrałem najwyższe możliwe trofea - KMŚ, mistrzostwo Anglii, LM i obrona LM. Co byście radzili, spróbować sił w kadrze jakiejś, akurat zaczynają się MŚ, coś się zwolni... czy koniec sejwa?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...