Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak pytam z ciekawości. Nie gram w 16-kę :)

Atrybuty fizyczne przede wszystkim :profesor:

 

A miałeś grać :P

 

Miałem, ale mnie nie wkręcił. Nie mam tyle czasu, żeby mocniej przysiąść i darowałem sobie. Może kiedyś w kolejną wersję zagram, jak będzie mocno zmieniona.

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak pytam z ciekawości. Nie gram w 16-kę :)

Atrybuty fizyczne przede wszystkim :profesor:

 

A miałeś grać :P

 

Miałem, ale mnie nie wkręcił. Nie mam tyle czasu, żeby mocniej przysiąść i darowałem sobie. Może kiedyś w kolejną wersję zagram, jak będzie mocno zmieniona.

 

 

Ja sobie pogrywam przy okazji :D Coś tam robię, a FM leci sobie w tle :D

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, czy da się zrobić tak żeby rezerwy polskich klubów mogły występować w 1 lidzie? Grzebałem trochę w edytorze, lecz nic nie znalazłem.

Rezerwy chyba mogą- trzeba by było ustawić w edytorze, że rezerwy nie mogą grac w tej samej lidze albo że mogą grać ligę niżej. Już nie pamiętam.

Ewentualnie może być tylko opcja, która pozwala, że rezerwy będą mogły grać dwie ligi niżej :-k

Już dokładnie nie pamiętam ;)

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z kontraktami w lidze angielskiej. Dajmy na to kolesiowi z Arsenalu konczy sie kontrakt w czerwcu 2020 a ja prowadząc West Ham nie moge z nim podpisać juz w styczniu. To samo z innymi grajkami z ligi angielskiej. Nie ma natomiast problemu jezeli interesujący mnie piłkarz jest kopaczem w innej lidze.

Odnośnik do komentarza

OK, więc prawo w Anglii jest takie że jeśli oba kluby zainteresowane mają siedzibę w Anglii to kontrakt możesz zaproponować dopiero na miesiąc przed jego zakończeniem.


swoją drogą tylko czekać aż wzorem Jeana Marca Bosmana, jakiś kopacz z UK poskarży się do cioci unii europejskiej i ta podważy ten przepis.

Odnośnik do komentarza

OK, więc prawo w Anglii jest takie że jeśli oba kluby zainteresowane mają siedzibę w Anglii to kontrakt możesz zaproponować dopiero na miesiąc przed jego zakończeniem.

swoją drogą tylko czekać aż wzorem Jeana Marca Bosmana, jakiś kopacz z UK poskarży się do cioci unii europejskiej i ta podważy ten przepis.

A to chyba ze tak. W Chinach jest chyba tak samo bo nie moge zaproponować kontraktu Teixeirze ( tego co w tym sezonie poszedł z Szachtara za 70 mln)

Dzieki :)

Odnośnik do komentarza

co za przekokszony klub :D

miło z ich strony że można grac w Europa League wprost z 2 ligi :D

 

teraz znowu nie miło, że przez ten puchar od razu po awansie minimalne wymagania to górna połowa tabeli :ke:

 

//edit: co jest? w kasie klubu po podatkach i dywidendach ponad 70 mln euro, a mój nowy budżet transferowy to ... -25 mln euro. Pierwszy raz spotykam się z ujemnym budżetem transferowym, co to ma być?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie FM 16 bedzie znów grywalny jak cały skład Leicester City zakonczy kariere. Od 16.3.1 Lisy są tak napakowane ze masakra. Vardy i Mahrez to jacyś bogowie, tak jakby w jednej ekipie miec Messiego i Ronaldo. Przesadzili angole z tym ewidentnie.

Obecnie od 2016 do 2020 Leicester mistrzem Angli.

Moje druzyny grały z nimi 4x

Z Wisłą w LE 2x w dupe po 1-6 (Vardy 9 goli, Mahrez 6 asyst)

Z West Ham w lidze 3-5 i 1-4 (Vardy 6 goli, Mahrez 4 asysty)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...