Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Prowadziłem Boca Juniors ale już nie prowadzę, po dwóch sezonach podałem się do dymisji xD

Czyli argentyńska liga aż taka nieciekawa?
Liga Argentyńska jest ciekawa, Boca ma wiele talentów. Odszedłem bo piłkarze zaczęli się buntować, a zarząd zrobił się chciwy.
Odnośnik do komentarza

Siema. jestem nowy na forum i w grze. Mam fm 2016, mam pytanie jest jakiś mod, dodatek pozwalający kupić i transferować np młodych Brazylijczyków (14-15 lat) do europy bez czekania aż osiągną odpowiedni wiek?'

Na początku tworzenia gry wybierz ligę która Cię interesuje, następnie wyślij w tamte rejony "szukacza" i czekaj na rezultaty. Na pewno coś złowi.

Odnośnik do komentarza

Mam czasami wrażenie że gra dostosowuje poziom trudności do okoliczności...niesamowita seria niefartów.

Najpierw zarząd od mojego beniaminka oczekuje w nowym sezonie minimum górnej połowy tabeli, potem na transfery pomimo 70 mln na koncie daje mi minus 25 milionów czyli w sumie zmusza mnie do sprzedaży gwiazd, potem pomimo próśb o zwiększenie budżetu płacowego, zimniejsza mi go! - na taki, który już jest przekroczony, po czym stwierdza że słabo pilnuję budżetu płac, pomimo że przed zmniejszeniem miałem sporą rezerwę...Ale to jeszcze nic.

Jako że nie mam na pensje z klubu odchodzą piłkarze z kończącymi się kontraktami, zostaje z jednym bramkarzem w składzie. W pierwszym meczu łapie czerwoną kartkę i zostaje zawieszony na kolejne 4 :)

Nie poddajemy się i pomimo 15 letniego szaraka na bramce o oszałamiających atrybutach 1-6 i każdego strzału w bramkę wpuszczonego, nie dopuszczamy przeciwników do oddania strzałów na naszą bramkę i wchodzimy w sezon jak burza.

Po trzech pierwszych meczach m.innymi rozbiciu Schalke u siebie 3:0 i wyjazdowym bramkowym remisie z Borussią, kontuzję na 2 miechy łapie gracz z najlepszą średnią w zespole - napastnik ze średnia w tych 3 meczach ponad 8.4. Mamy to gdzieś i wygrywamy kolejne 3 spotkania. W tym ostatnim kolejne długie kontuzje łapią o zgrozo...2 kolejni najlepsi zawodnicy - 2 skrzydłowych z najlepszą średnią.

Po 8 meczach dalej przewodzimy w tabeli Bundesligi, więc na 8 tygodni wypada nasz najlepszy obrońca, który oczywiście nie ma w zespole zmiennika :)

Cóż...czas na rezerwowego skrzydłowego bo ma najlepszą średnią :hahaha: Good Try AI :>

 

//chyba zrobię im na złość i wygram ta ligę za pierwszym podejściem, po czym odejdę i z przyjemnością popatrzę jak spadają z powrotem do 2 ligi :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...