Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby to była liga holenderska powiedziałbym, że wyszedł za mąż :kekeke:

Odkąd gram w FM nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją i podejrzewam, że crack, którego kolega wgrał coś porąbał w plikach gry.

Nie krak, tylko piracki FM. Nie zdołali tego jeszcze naprawić, coś koło miesiąca gry i nazwiska zmieniają się na różne dziwne. Po odpaleniu ponownym gry, wszystko wraca do normy.

Odnośnik do komentarza

oczywiscie ze orgnial ostatnio mi Makk dal linkia do polskich nizszych ligi i zaczolem grac sparta katowice i dzis rano wlaczylem kariera i patrze sa inni zawodnic

ale tylko ci dodadni do zespolu przez gre mam sciagnietego 1 zawodnika i jego nazwisko bez zmian

Nie ma możliwości takiej, same się nie zmieniają. Tyle lat gram i nigdy tego nie spotkałem i nawet nie słyszałem o sytuacji.

Odnośnik do komentarza

to zaczne od nowa kariere popoludniu i sprawdze jak tam sa nazwiska i zrobie PCS na poczatku sezonu i jak pozniej bedzie cos nie tak to zrobie kolejnego i wam tutaj pokaze

Makk kupilem na Steame FM wiec pirackiego chyba nie mam tego FM:P

Screen Twojego składu nie dowiedzie tego, że grasz na oryginale ;)

Odnośnik do komentarza

 

oczywiscie ze orgnial ostatnio mi Makk dal linkia do polskich nizszych ligi i zaczolem grac sparta katowice i dzis rano wlaczylem kariera i patrze sa inni zawodnic

ale tylko ci dodadni do zespolu przez gre mam sciagnietego 1 zawodnika i jego nazwisko bez zmian

Nie ma możliwości takiej, same się nie zmieniają. Tyle lat gram i nigdy tego nie spotkałem i nawet nie słyszałem o sytuacji.

 

Dwa razy mi się to przydarzyło w 2015 :)

Ot tak nagle nazwiska zmieniły się na jakieś popierniczone :)

Miałem wgrane dodatkowe ligi, może przez nie coś się krzaczyło :)

Odnośnik do komentarza

 

Gdyby to była liga holenderska powiedziałbym, że wyszedł za mąż :kekeke:

Odkąd gram w FM nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją i podejrzewam, że crack, którego kolega wgrał coś porąbał w plikach gry.

Nie krak, tylko piracki FM. Nie zdołali tego jeszcze naprawić, coś koło miesiąca gry i nazwiska zmieniają się na różne dziwne. Po odpaleniu ponownym gry, wszystko wraca do normy.

 

 

a może to i crack? ja jak przedawkuje też mam takie akcje :D

Odnośnik do komentarza

Mistrzostwa Narodów Afryki to coś nowego?

 

http://i.imgur.com/vuQlJwi.png

Mistrzostwa Narodów Afryki to turniej, w którym występować mogą wyłącznie piłkarze z lig afrykańskich, a więc inaczej niż w Pucharze Narodów Afryki, gdzie reprezentacje występują w najsilniejszych składach z gwiazdami występującymi w Europie, jak np. Yaya Toure czy Pierre-Emerick Aubameyang.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...