Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągam, ale idzie jak... chociaż mi nie ufasz, więc nie wiem czy weźmiesz go potem ode mnie ;) Zobaczymy co z tego będzie.

 

 

Moje ruskie idą jak burza, po trzecim miejscu w lidze mieliśmy od razu fazę grupową LE - Sporting Braga, Newcastle i Feyenoord, ciężka grupa bez wyraźnego faworyta, na razie remis z Bragą 1:1. W lidze po 10 kolejkach mamy 22 punkty, mecz więcej od CSKA i po równo punktów. W tym roku walka o mistrza?

 

To co pisaliście o MNA to prawda... ale tylko trochę. Mecz z Seszelami, pierwszy powołują kogo chcę, wygrywamy 6:0, w rewanżu mogę tylko z ligi RPA... Hmm?

Odnośnik do komentarza

 

Wczytałem, przeszedłem, zapisałem i przy wczytywaniu mam ten sam błąd co Ty.

Też ściągam i sprawdzę u siebie. @ Wujek instalowałeś może dodatek FM16 Megapack 100 Leagues by claassen ?

 

 

Nie

Wczytałem, przeszedłem, zapisałem i przy wczytywaniu mam ten sam błąd co Ty.

 

Czyli coś się w zapisanej grze spieprzyło.

Dzięki jmk :)

Nie wiem czy problem nie tkwi w dodatkowych ligach właśnie :)

Odnośnik do komentarza

Problem tkwi w którymś z plików dodatkowych. Ja miałem podobnie jak zamarzyło mi się grać w jakiejś podwórkowej lidze angielskiej. Ściągnąłem z FMScout plik z ligami podwórkowymi. Wszystko pięknie i nagle pod koniec 1go sezonu grę szlag trafił. Metodą prób i błędów udało mi się ustalić, że właśnie za błąd odpowiadał ten nowy dodatek.

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem, że rynek transferowy w Anglii też jest realnie odzwierciedlony. Kluby potrafią ściągać do siebie przeciętnych zawodników, którzy mieli za sobą naprawdę średni sezon. Może nie płacą za nich kokosów, ale samym piłkarzom wypłacają naprawdę wysokie pensje, biorąc pod uwagę ich klasę.

Odnośnik do komentarza

Jak do tej pory miałem okazję prowadzić tylko jeden klub. Próbowałem pozbyć się dwóch zawodników, to nawet nikt ich nie chciał za darmo (sukcesywnie obniżałem cenę za nich, aż doszedłem do zera) :D Za innych z kolei były to naprawdę groszowe oferty, jednak jak już wspomniałem, prowadziłem tylko jedną drużynę, więc nawet nie mam żadnego porównania

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...