Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Odszedłem z Rosji, w chwale. Na MŚ kiepsko... 1:1 z Koreą, 3:1 w plecy z Belgią i tak samo z Holandią. Odszedłem.

 

Mam teraz cztery oferty... Legia, Besiktas, Panathinaikos, Genk :>.

Besiktas moim zdaniem byłby ciekawą opcją. Klub, który w Europie znaczy już trochę mniej niż kiedyś, ale możliwe byłoby nawiązanie do lat świetności i namieszanie w pucharach. Zespół bogaty, więc bez problemu dałoby się ściągnąć wielu ciekawych zawodników. W lidze też nie byłoby nudy, bo są przecież jeszcze Galatasaray i Fenerbahce, więc walka o mistrzostwo co sezon byłaby zacięta.

 

Genk to też niezła opcja, może nawet jeszcze bardziej interesująca. W lidze podobna sytuacja - też bez monotonii, bo o tytuł walczą Anderlecht, Standard czy Bruggia. Zespół z Gandawy na pewno nie jest tak bogaty jak Besiktas, ale pewnie dałoby się zmontować ciekawą ekipę na Ligę Mistrzów. No i w dodatku belgijskie talenty :)

Odnośnik do komentarza

Przypomnę, że mam 2022 rok ;).

 

W składzie była nędza, większość była tu z wypożyczeń i... wróciła zaraz jak przyszedłem. Zostało mi kilkunastu zawodników, w tym kilku młodziaków. Udało mi się ściągnąć 10 piłkarzy, ale z wolnego transferu... w tej chwili kadra liczby 28 zawodników. Liczę na dobre wyniki w LE, żeby trochę kasy zarobić, bo kasa klubowa też świeci pustkami. Wygląda na to, że najstabilniej z tych co miałem do wyboru wyglądała... Legia, bo właśnie zdobyli mistrza. Genk skończyło ligę na 7 miejscem, mistrzem ... Gandawa przed Zulte Waregem.

Odnośnik do komentarza

Kurcze blaszka miałem już Nicole Vlasica u siebie w Lechu to nagle Liverpool wciął się ze swoją ofertą i po Vlasicu. Swoją drogą to muszę przyznać, że engine w FM16 jest dobrze przygotowany. Mecze w Ekstraklasie są nudne jak flaki z olejem (jak w rzeczywistości), goli jak na lekarstwo, wszyscy grają wszerz boiska, kopanina jak w chińskich filmach kung-fu (co chwilę ktoś wypada ze składu z powodu ran ciętych i tłuczonych).

Odnośnik do komentarza

Ale mi się grupa w LM trafiła. Bayern, PSG, Man City i na dokładkę Lech :D W pierwszym sezonie udało się wyjść z grupy z 9 pkt. ale też przeciwnicy byli ciut lżejszego kalibru znaczy Chelsea, Atletico (wygrana u siebie) i Galatasaray (oba mecze wygrane). Będzie dobrze jak teraz ze 3-4 pkt. uda się zdobyć.Chociaż kto tam wie. Olympiakos miał zdecydowanie mocniejszy skład a przegrał z Lechem (0-2 i 2-3), więc może jakoś uda się wykiwać engine :)

Odnośnik do komentarza

 

Ponoć poprawia.

 

 

Niestety trzeba rozpocząć nową grę.

Przydałby się plik podmieniajacy nazwy samych klubów brazylijskich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...