Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Też uważacie, że rozpracowanie rywala w FM-ie nie stoi delikatnie mówiąc na najwyższym poziomie ? Dostajemy raport od asystentów np. o tym, w jakim przedziale czasowym rywal zdobywa najwięcej bramek, z której strony boiska pada ich najwięcej, oraz w jakich sytuacjach (po dośrodkowaniach, długich podaniach itp.). Nie ma za to informacji np. o stylu, w jakim gra przeciwnik, jakie są jego najsilniejsze i najsłabsze punkty, nie ma też choćby pobieżnego opisu nawet niektórych piłkarzy rywala, takich jak ich styl gry, mocne i słabe strony itp. Moim zdaniem bardzo tego brakuje.

Odnośnik do komentarza

Też uważacie, że rozpracowanie rywala w FM-ie nie stoi delikatnie mówiąc na najwyższym poziomie ? Dostajemy raport od asystentów np. o tym, w jakim przedziale czasowym rywal zdobywa najwięcej bramek, z której strony boiska pada ich najwięcej, oraz w jakich sytuacjach (po dośrodkowaniach, długich podaniach itp.). Nie ma za to informacji np. o stylu, w jakim gra przeciwnik, jakie są jego najsilniejsze i najsłabsze punkty, nie ma też choćby pobieżnego opisu nawet niektórych piłkarzy rywala, takich jak ich styl gry, mocne i słabe strony itp. Moim zdaniem bardzo tego brakuje.

Czasem lepiej narzucić swój styl i cisnąć po swojemu :p

W poprzednich wersjach było info z poradami :-k Coś w stylu- skoncentrujmy się na ofensywie, bo rywal słabo sobie radzi w defensywie. Gra AI zmienia się w trakcie meczu, więc trzeba na to reagować także w trakcie.

Myślę, że podpowiedź o stylu gry by na za wiele się nie przydała.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich serdecznie, zwracam się do was z pytaniem odnośnie tego, czy ktoś z Was prowadził może Ruch Chorzów w tej edycji FM? Rozgrywam już 3 sezon tą drużyną, pierwsze dwa sezony to szukanie taktyki i bitwa o utrzymanie, a dodatkowo wygrany Puchar Polski. Tak gdzieś w połowie 2 sezonu ogarnąłem w końcu taktykę i teraz w trakcie 3 jest ona dosyć dobra. Chciałbym wiedzieć z jakim nastawieniem podejść do tej drużyny, stawiam głównie na Polaków, sprowadziłem Boruca, Pawłowskiego, wypożyczyłem Handzlika. Aktualnie moje wyniki w PE są dosyć dobre, mając w grupie Lazio, Viktorię Pilzno i Dinamo Moskwa po 5 meczach jestem na drugim miejscu z dorobkiem 9 punktów, przede mną mecz o awans z Dinamem. Jak walczyć z moim skąpym zarządem, któy nie chce rozbudowywać szkółek, zwiększa kasy na transfery? Mimo tego, że daję im ogromne profity oni wszystko chowają do kieszeni i raczej zostaję z niczym, a czołowi zawodnicy z 2 sezonu postanowili strajkować i odeszli z zespołu. Były to takie talenty jak Stępiński, Urbańczyk. Śmiało powiem, że ci piłkarze w FM-ie to przyszłość polskiej kadry.

Odnośnik do komentarza

To te stare dziadki w ogóle kiedyś odejdą :P? W 3 sezonie pojawiło się multum ofert z klubów ekstraklasy, ale koncepcja polskiego teamu jest do zrealizowania głównie w Ruchu, reszta klubów jest przesiąknięta nadmiarem obcokrajowców.

Odchodzą. Ostatnio zarząd mi się zmienił w Lurgan, później w Hibernian. Na tym samym sejwie.

Odnośnik do komentarza

 

Odnośnie zmiany zarządu, to w tej wersji gry jeszcze osobiście tego nie doznałem, natomiast w "piętnastce" dużo tego było i często :P

Pierwsze dwa sezony w Polsce w okręgówce i dwa razy zmiana.

 

Dobrze, że przynajmniej zwalnianie trenera przez nowy zarząd jest losowe ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Zrobić plik i ręcznie ;)

 

Myślę o tym ;)

 

Popatrzyłem po swoich plikach. Niestety, nic nie znalazłem związanego z Brazylią. Trzeba ręcznie podziałać.

 

 

Spróbowałem ręcznie podmienić nazwy i opcja cholera nie działa. Chyba trzeba zacząć grę od początku bez plików licencyjnych.

Odnośnik do komentarza

 

Spróbowałem ręcznie podmienić nazwy i opcja cholera nie działa. Chyba trzeba zacząć grę od początku bez plików licencyjnych.

I tak nie grasz w Brazylii, to na co Ci to? :D

Nawet nie wiem jakie są te błędne nazwy.

 

 

Dlatego nie zaczynam nowej gry :D

Już jeden save poszedł w pizdu :D Teraz póki co jest ok :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Odnośnie zmiany zarządu, to w tej wersji gry jeszcze osobiście tego nie doznałem, natomiast w "piętnastce" dużo tego było i często :P

Pierwsze dwa sezony w Polsce w okręgówce i dwa razy zmiana.

 

Dobrze, że przynajmniej zwalnianie trenera przez nowy zarząd jest losowe ;)

 

przy obu przejęciach nie było nawet spekulacji o zmianie trenera. losowość bardziej postrzegam w wypadku jak jest napisane, że "drżysz o stołek"
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...