Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam Damiana Szymańskiego - kapitalny środkowy pomocnik. Kupiłem go za 12 tysięcy euro z Jagi. Pierwszy sezon 17 meczów 2 gole, 2 asysty, średnia 7.34. Drugi sezon 33 mecze 4 gole 2 asysty, średnia 7.47, teraz trzeci 11 meczów, 1 gol, 3 asysty, średnia 7.50.

 

U mnie Bełchatów chce za niego 850 tysięcy euro :D

Odnośnik do komentarza

Sezon 2018/2019 rozpocznę z następującymi celami:

-Stawiać w dalszym ciągu na młodzież

-Rozbudowywać obiekty młodzieżowe, klub musi opierać się na wychowankach, w Polakach tkwi siła!

-Obronić przynajmniej jedno z trofeów zdobytych w poprzednim sezonie

-Dojść do fazy grupowej w LE(W przypadku odpadnięcia z LM)

Odnośnik do komentarza

Ok, awans wywalczony :)

3:1 po dogrywce z Wisła Kraków II :)

Bramki: Alancewicz x2, Wiśniewski

 

Najwyższa średnia w sezonie:

Michał Jonczyk (P/OP Ś) - 7.70

 

Najwięcej bramek w sezonie:

Marcin Kruczyk (N Ś) - 28

Dominik Steczyk (OP/N Ś) - 26

 

Najwięcej asyst w sezonie:

Bartosz Wiśniewski (P/OP L, N Ś) - 14

Sebastian Szałachowski (P P, OP PL) - 13

 

MoM:

Michał Jonczyk - 9

Marcin Kruczyk - 8

Odnośnik do komentarza

Końcówka sierpnia, a Wisła bawi się w najlepsze! Udało nam się awansować do fazy grupowej LM, powtarzam LM, nie LE! Po meczach z Jeunesse Esch(8:0 w dwumeczu), FC Red Salzburg(1:1 w dwumeczu, awans dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe) i Ludogorec Razgrad (4:2 w dwumeczu) udało nam się awansować, w grupie trafiliśmy na PSG, ManCity i Anderlecht. Bardzo ciężka grupa, ale dzięki temu zyski ze sprzedaży biletów wzrosną w górę! Zwycięstwo w Superpucharze Polski potwierdziło naszą ciężką pracę w przerwie przed sezonem. Piast został pokonany skromnym wynikiem 1:0, ale defensywa to moje główne motto. Po 5 kolejkach zajmujemy 6 miejsce z dorobkiem 10 punktów(3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka), z tym że nasi rywale mają rozegraną o 1 kolejkę więcej, dzięki czemu po odrobieniu zaległego meczu śmiało możemy wskoczyć na 2 pozycję. Co przyniesie nam jesień? Oby wiele pozytywów, tylko na to liczymy!

Odnośnik do komentarza

Jest to możliwe bez save/load? Byłby ktoś to w stanie potwierdzić? Bo jesli opisywal tylko to wszystko to nie ma żadnych dowodow na to, ze to prawda, a wyniki mógł sfabrykowac.:) Ja już jestem po 1 meczu w grupie, dostałem 3:0 z PSG, ale przyznam że taki wynik był raczej do przewidzenia i żeby postawić się tej drużynie potrzebuje jeszcze kilku lat, póki co awans do dalszych faz lm jest jedynie marzeniem, ale śladem Legii będziemy inwestować w nasze ośrodki i może za kilka lat będziemy znaczyć coś więcej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...