Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Was też zaraz po włączeniu gry przenosi do skrzynki z wiadomościami ? U mnie tak jest od kilku dni. Wcześniej zaraz po odpaleniu FM-a gra rozpoczynała się w tej zakładce, gdzie jest nasz wizerunek.

W ustawieniach możesz zmienić pierwszy ekran, który się pojawia. Może się przywróciły ustawienia.

Odnośnik do komentarza

Po 22 kwietnia (w grze) wyskakuje mi Crash Dump. Czy może to mieć związek z nową aktualizacją? Wcześniej takich problemów nie było. Ma ktoś pomysł na rozwiązanie tego kłopotu?

 

Od razu powiem, że sprawdzałem spójność plików gry, usuwałem folder Crash Dumps i dalej nic.

Nie da się też ominąć tego dnia przez pójście na urlop - też wywala do Windowsa.

 

Nowa kariera, to samo - tylko niecały miesiąc później.

 

Nigdy wcześniej tak się nie działo...

 

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/13871827_1212818582095396_2066044611_n.png?oh=446a445a9c6ec7a691395e84781a7dc8&oe=57A32230

 

Wygląda to na taki sam problem jak u mnie. Testuję kolejną karierę. Jeżeli znowu wywali w tym samym momencie wyczyszczę kompa :)

Odnośnik do komentarza

Zacząłem nową karierę Wisłą Kraków, ze względu na sentyment do tego klubu:) Prowadziłem ten klub już w FM 15, a teraz wracam i zmieniłem nieco moje podejście do polityki transferowej. Chcę szkolić młodych zawodników którzy w przyszłości będą mogli być podstawą klubu. Postawiłem na takich piłkarzy jak Kacper Chorazka(BR), Jakub Ptak (OŚ), Marcin Jaworski (PŚ), Grzegorz Marszalik (PL), Arkadiusz Chlebowski (PŚ). Chorazka i Jaworski często grają w 1 składzie, natomiast reszta raczej wchodzi z ławki. Rezultaty? Po 3 kolejkach 3 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka, z dorobkiem 10 punktów(startowaliśmy z -1) zajmujemy 3 pozycję. Na plus zasługuje Marszalik, a Chorazka świetnie sobie radzi w bramce. Zobaczymy co dalej wyjdzie z tego mojego eksperymentu smile.gif W 1 sezonie chcę się pozbyć szrotu, gdyż uwielbiam stawiać na krajowych piłkarzy. Takie osoby jak Sarki, Jovic i inni rozegrają tutaj pewnie tylko sezon, a potem się z nimi pożegnamy smile.gif Czy ktoś mógłby powiedzieć mi, czy taka gra w której będę stawiał na młodzież Wisły ma sens? Prowadził ktoś podobne eksperymenty?

Odnośnik do komentarza

Dzięki :) To obiorę sobie taki kierunek, póki co już mam frajdę wprowadzając w 1 sezonie tych nowych grajków. Wyniki może nie są jakieś mega, bo po 10 kolejkach mam dorobek 13 punktów, ale to uczucie gdy Marszalik strzela gola, bądź asystuje, albo Chorazka broni w mega sposób jest niesamowitym przeżyciem ! :) A i kasa z transferów będzie leżała sobie na koncie, bo długi Wisełki trzeba spłacić, oby tylko zarząd miał taką wizję jak ja i przy okazji nie był zainteresowany moim zwolnieniem :D

Odnośnik do komentarza

Ja w swoim Świcie wprowadziłem ograniczenie, że mogę grać jedynie zawodnikami wyszkolonymi w klubie, bez możliwości transferów DO. (w Lurgan Celtic po części też to praktykowałem, w sumie jak zawsze w FMie) Frajda jest spora. Sprzedać, zarobić, wsadzić w szkółkę- cieszy pasze mocno :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najgorszą rzeczą jest przywiązanie do zawodników. Nie lubię sprzedawać, budując skład myślę o przyszłości. Jakoś tak mam zaufanie bardziej do tego co posiadam i co miałem możliwość oglądać od samego początku. Owszem, zdarza się że jak ktoś oferuje spore pieniądze za grajka to jednak trzeba z tego skorzystać, ale wypromowany przeze mnie zawodnik to coś pięknego :P Po sezonie zrobi się miejsce sprzedając starą gwardię i zagranicznych graczy. Jovic pewnie zostanie, bo fajnie wkomponował się w moją taktykę, ale Guzmics, Boguski, Guerrier i inni im podobni mają otwartą drogę. Brożka już nie ma, na jego miejscu biega Ondrasek i Zachara. Muszę w sumie wypromować jakiegoś napastnika, tylko póki co nie mam pomysłu. Pewnie Krzysztofa Drzazgę zacznę powoli wprowadzać do zespołu, może coś z niego będzie :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najgorszą rzeczą jest przywiązanie do zawodników. Nie lubię sprzedawać, budując skład myślę o przyszłości. Jakoś tak mam zaufanie bardziej do tego co posiadam i co miałem możliwość oglądać od samego początku. Owszem, zdarza się że jak ktoś oferuje spore pieniądze za grajka to jednak trzeba z tego skorzystać, ale wypromowany przeze mnie zawodnik to coś pięknego :P Po sezonie zrobi się miejsce sprzedając starą gwardię i zagranicznych graczy. Jovic pewnie zostanie, bo fajnie wkomponował się w moją taktykę, ale Guzmics, Boguski, Guerrier i inni im podobni mają otwartą drogę. Brożka już nie ma, na jego miejscu biega Ondrasek i Zachara. Muszę w sumie wypromować jakiegoś napastnika, tylko póki co nie mam pomysłu. Pewnie Krzysztofa Drzazgę zacznę powoli wprowadzać do zespołu, może coś z niego będzie :)

 

Mam podobnie. Tylko ja prowadzę Zenit St Petersburg. Zacząłem bodajże w 2025 roku, do tej pory Zenit nie wygrał nic od rozpoczęcia gry, obiekty młodzieżowe i trenerzy słabi. Liga rosyjska też na dnie, nawet nie mają żadnego klubu bezpośrednio w LM, tylko mistrz musi zaczynać kwalifikacje od 3 rundy. Fajnie jest patrzeć jak młodzi piłkarze coś zaczynają wygrywać a jeszcze fajniej jak wielki kluby dają za nich miliony.

Odnośnik do komentarza
I już 1 sezon za mną, co udało mi się osiągnąć?

- 3 miejsce w lidze, zaraz za Lechem(2) i Zagłębiem Lubin(1). Po 37 kolejkach zgromadziliśmy 36 punktów(po podziale). Czy jest to coś wielkiego? Myślę, że tak, bazowałem na juniorach dzięki czemu tacy gracze jak Chorazka oraz Marszalik stali się podstawowymi zawodnikami zespołu. Kacper Chorazka dzięki swojemu zawzięciu rozegrał największą liczbę spotkań w 1 zespole, bo wystąpił aż w 40 meczach! W wieku 17 lat na bramkarza taki wynik jest niesamowity. Sezon skończył z notą 7.00, Grzegorz Marszalik początkowo miał problemy z przedostaniem się do wyjściowej jedenastki, ale po pewnym czasie zaskoczył i udało mu się rozegrać 32 spotkania w ciągu całego sezonu. Dodatkowo zdobył on 8 bramek i zanotował 9 asyst. Dosyć dużo jak na lewego pomocnika! Swoje szanse otrzymali również Marcin Jaworski(ŚPD), który rozegrał 10 spotkań uzyskując ogólną notę 7.05, a także Arkadiusz Chlebowski(OŚ/DP), który rozegrał 7 spotkań w wyjściowej 11, a aż 18 razy wchodził z ławki rezerwowych. Dodatkowo swoje szanse mieli również Krzysztof Drzazga(NŚ), który rozegrał 6 spotkań w wyjściowej 11 i zdobył 1 bramkę oraz Jakub Ptak(OŚ), który 6 razy wychodził w podstawowym składzie. Do klubu ściągnąłem Arkadiusza Wozniaka(NŚ), który miał zastąpić Brożka i Ondraska.

- Zwyciężyliśmy także w Pucharze Polski, co było bardzo wyróżniającym osiągnięciem. W wielkim finale pokonaliśmy Piast po dogrywce, 3-1. Jestem bardzo zadowolony z tego trofeum!

-Jak już wcześniej opisałem odmłodziłem skład, jestem z tego dumny, w przyszłym sezonie będę to kontynuował.


Cele na przyszły sezon?

-Dalsze odmładzanie składu i stawianie na wychowanków

-Sprzedaż Balashova, Petara Brlaka, Popovica i zastapienie ich Polakami.

-Próba obrony Pucharu Polski, walka o czołówkę w lidze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...