Skocz do zawartości

Marynia pomaga Barcelonie po 498 porażce w sezonie


Kuchar

Kto będzie mistrzem Polski?  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem w RL raz u kumpla i kompletnie mnie nie wkręciło, za bardzo mnie wkurwiało, że ni chuja nie mogłem w piłkę trafić. Ale widzę, że jestem w zdecydowanej mniejszości na świecie i na forumku, wszyscy się jarają ;)

Dla mnie to kwintesencja tej gry, a w zasadzie moich poczynań :kekeke:, chociaż przy ostatnich rozgrywkach z randomowymi ludźmi już częściej zdarza mi się atakować piłki w powietrzu ;).

Odnośnik do komentarza

 

 

Masz plan sprzedażowy?

Nie idę tam na kierownika ;)


 

Grałem w RL raz u kumpla i kompletnie mnie nie wkręciło, za bardzo mnie wkurwiało, że ni chuja nie mogłem w piłkę trafić. Ale widzę, że jestem w zdecydowanej mniejszości na świecie i na forumku, wszyscy się jarają ;)

Dla mnie to kwintesencja tej gry, a w zasadzie moich poczynań :kekeke:, chociaż przy ostatnich rozgrywkach z randomowymi ludźmi już częściej zdarza mi się atakować piłki w powietrzu ;).

 

polecam treningi dostępne w grze, sporo się można nauczyć :)

Odnośnik do komentarza

ja soe wkręciłem w Pixel Dungeon znowu, od kiedy Shattereda połowoicznie spolonizowali i pododawali kila fajnych aczików.

a ja się PRAWIE nauczyłem EU4 ;) grając Polską nie wszedłem w unię z Litwą mając w planach ekspansję na zachód

 

miałem nawet ogarniętą sytuacją geopolityczną, ale niespodziewanie odziedziczyłem Bawarię i musiałem na szybko łączyć domeny (na szczęście Czechów już wcześniej osłabiłem zabierając im Śląsk)

 

 

idzie jakoś ogarnąć bad boya? kojarzę, że ileś paczów temu była opcja przy podpisywaniu pokoju jak bardzo wkurzę sąsiadów, ale teraz jej nie widzę :-k no i jakieś koalicje przeciwko mnie się tworzą

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

no i zmiany idą raczej w tym kierunku, żeby było tego mniej

Niewiele tych zmian widzę :)

bo źle patrzysz :P rozliczenie przez internet, rozliczenie przez urzędnika? potrzebujesz jeszcze jakiejś ważnej opcji? bardziej popularyzji tych rozwiązań, dogrania szczegółów, no ale, UWAGA, to zależy od ludzi :)
Tak. Brak rozliczenia przez Internet, przez urzędników, czy jakiegokolwiek. Przy komunikacji na linii ZUS - US wszystkie dane są. Wystarczy system który to zsumuje i nie trzeba ani fatygowac ludzi, ani płacić tysiącom urzędników.

no dobra, ale to się sprawdza, jak wychodzi 0 :) jak jest nadpłata lub niedopłata to jednak tak czy siak ingerencja człowieka jest potrzebna
Żaden urząd nie zadziała całkowicie bezobslugowo. Ale jedno kliknięcie może spowodować wypłatę wszystkim z nadpłatami, a drugie kliknięcie może zlecić wysłanie informacji z terminem płatności do tych z niedopłatą. Armii urzędników już do tego nie trzeba.
Odnośnik do komentarza

 

uuuu kosa

 

złoto przeciwko orzechom stawiam, że o ile nie jest się anonimem z zero postów to jakikolwiek screen/cokolwiek potwierdzające wykonanie przelewu styknie

przecież nawet jakby nas ktoś chciał oszukać na tego przyjaciela to jedyna korzyść z tego oszustwa to przyjaciel forum przez parę dni, potem będzie widać, że przelewu nie ma i jest hańba na wieki

Nie o to chodzi przecież. Nie zauważyłem tej zmiany zasad (i uważam, że jest mocno średnia nawiasem mówiąc) i napisałem pm do Kuchara (tak jak robiłem wczesniej, ze wplacilem itd.). Mimo odczytania wiadomosci, nie otrzymalem zadnej odpowiedzi, typu "trzeba wyslac potwierdzenie ziomek". Gdy napisalem w marynii, to Smetek jak petenta odeslal mnie do regulaminu, z suchym tekstem "ze zmiana nie jest od wczoraj". Nie oczekuje podziekowan za ta przelana dyche, ale chodzic za ModTeamem i sie prosic o laskawe odnotowanie wplaty tez nie zamierzam.

 

Bo zapomniałem o Twojej wiadomości, simple as that. Przepraszam, nie wiem czy w pracy przeczytałem, czy akurat sprzątałem kocią kupę z kuwety. Chill. Twoja wpłata na moim koncie jest.

Odnośnik do komentarza

Bad Boy można przez nie prowadzenie wojen + jakieś idee dyplomatyczne, których to nigdy nie kminiłem. Ja zawsze idę w aristocratic/plutocratic (dla ostatniej idei + niezłe perki) + administration, resztę dobieram pod dane państwo.

BTW - masz może dlc Mare Nostrum?

jakiś nowy DLC? nie wiem, wątpię :P kupowałem w jakiejś promocji wersję deluxe, potem nic nie brałem, bo nie widziałem sensu

Odnośnik do komentarza

 

Masz plan sprzedażowy?

Nie idę tam na kierownika ;)

 

Grałem w RL raz u kumpla i kompletnie mnie nie wkręciło, za bardzo mnie wkurwiało, że ni chuja nie mogłem w piłkę trafić. Ale widzę, że jestem w zdecydowanej mniejszości na świecie i na forumku, wszyscy się jarają ;)

Dla mnie to kwintesencja tej gry, a w zasadzie moich poczynań :kekeke:, chociaż przy ostatnich rozgrywkach z randomowymi ludźmi już częściej zdarza mi się atakować piłki w powietrzu ;).

 

polecam treningi dostępne w grze, sporo się można nauczyć :)

 

Zrobione, tylko jeszcze wykorzystać to w praktyce... ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...