Skocz do zawartości

Marynia życzy 496 smacznych jajeczek :) :) :) :)


Kuchar

Jakie lubisz jajka?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

no i gdzie masz tam napisane, że można pracować 12h przez 5 dni w tygodniu przez cały miesiąc?

masz WYRAŹNIE napisane:

gotowość do pracy w trybie zmianowym (dzień/noc) 4 dni w tygodniu/10 godzin dziennie

 

równie dobrze mogę napisać, że bardziej opłaca Ci się dawać lekcje angielskiego

 

bierzesz, STRZELAM 50zł/h

pracujesz 12h, albo lepiej 14h!

pracujesz nie 22 dni w miesiącu, tylko 31! bo czemu nie?

 

no i masz 50*14*31=21700!

Odnośnik do komentarza

no i gdzie masz tam napisane, że można pracować 12h przez 5 dni w tygodniu przez cały miesiąc?

masz WYRAŹNIE napisane:

gotowość do pracy w trybie zmianowym (dzień/noc) 4 dni w tygodniu/10 godzin dziennie

 

równie dobrze mogę napisać, że bardziej opłaca Ci się dawać lekcje angielskiego

 

bierzesz, STRZELAM 50zł/h

pracujesz 12h, albo lepiej 14h!

pracujesz nie 22 dni w miesiącu, tylko 31! bo czemu nie?

 

no i masz 50*14*31=21700!

No i nie zapominajmy, że te 14 zł to brutto.

Odnośnik do komentarza

No i jakbym chciał i znalazł klientów, to bym pracował. Pisałeś, że Amazon zatrudnia na zlecenie przez agencje. Jak zwykle pierdolisz.

no to czemu nie szukasz? bo może tylu chętnych nie ma? a tym bardziej chętnych do uczenie się od osoby, dla której jest to 12 godzina pracy?

agencje zatrudniają na umowy o pracę i na umowy zlecenie, zależy od agencji i okresu (swego czasu wiele przechodziło tylko na śmicówki, teraz jest raczej trend odwrotny, system mieszany obowiązuje nadal)

Odnośnik do komentarza

 

 

Też bym stawiał na ziemię chyba. Koleszkowie, a złoto już nie jest modne :-k ?

Zależy gdzie je nosisz. Na szyi i na zębach już jest passe.

Ja w ogóle nie lubię. Mam coś tam w złocie odłożone, niby zawsze było pewne bo nie traci na wartości, ale nie orientuje się już.

Złoto może tracić na wartości jak wszystko inne bo podlega prawu popytu u podaży. Fizycznie kruszcu nie stracisz, okres małego popytu zawsze można przeczekać. Niemniej jednak inwestycja w złoto, jeżeli nie idziesz i nie kupisz sztabki fizycznie to najczęściej inwestycja na zupełnie rynkowych zasadach np. W firmy wydobywcze. No i w ostatnich latach złoto traciło na wartości. Teraz zaczęło się pod koniec zeszłego roku odbijać, ale w przypadku złota zwykle sprawdza się prawo odwrotności. Rynki spadają - złoto rośnie, rynki rosną - złoto spada. Inwestorzy traktują je trochę jako przechowalnię na czasy bessy.
Odnośnik do komentarza

 

No i jakbym chciał i znalazł klientów, to bym pracował. Pisałeś, że Amazon zatrudnia na zlecenie przez agencje. Jak zwykle pierdolisz.

no to czemu nie szukasz? bo może tylu chętnych nie ma? a tym bardziej chętnych do uczenie się od osoby, dla której jest to 12 godzina pracy?

agencje zatrudniają na umowy o pracę i na umowy zlecenie, zależy od agencji i okresu (swego czasu wiele przechodziło tylko na śmicówki, teraz jest raczej trend odwrotny, system mieszany obowiązuje nadal)

 

Bo jestem leniwy. Proste :) Ale pewnie sobie coś dogram niedługo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...