Skocz do zawartości

Marynia życzy 496 smacznych jajeczek :) :) :) :)


Kuchar

Jakie lubisz jajka?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja znam szostkowicza 6 melonow wygrał i przepierdolil na netrafiony interes - farmę strusi. Trochę kasy włożył w dom i tylko to mu zostało

zawsze mnie zastanawia po co ludzie ryzykuja majac tyle hajsu. przeciez za 6 milionow to mozesz spokojnie zyc na wysokim poziomie do smierci i jeszcze dla dzieci zostanie :)

 

Ludzie są pazerni na pieniądza. im więcej masz, tym więcej chcesz.

Odnośnik do komentarza

 

Ja znam szostkowicza 6 melonow wygrał i przepierdolil na netrafiony interes - farmę strusi. Trochę kasy włożył w dom i tylko to mu zostało

zawsze mnie zastanawia po co ludzie ryzykuja majac tyle hajsu. przeciez za 6 milionow to mozesz spokojnie zyc na wysokim poziomie do smierci i jeszcze dla dzieci zostanie :)

 

Głupich nie sieją.

Odnośnik do komentarza

 

Ja znam szostkowicza 6 melonow wygrał i przepierdolil na netrafiony interes - farmę strusi. Trochę kasy włożył w dom i tylko to mu zostało

zawsze mnie zastanawia po co ludzie ryzykuja majac tyle hajsu. przeciez za 6 milionow to mozesz spokojnie zyc na wysokim poziomie do smierci i jeszcze dla dzieci zostanie :)

 

 

W sumie pewnie część też bym próbował zainwestować, ale kurwa, farma strusi :lol: ?

Odnośnik do komentarza

 

Inna sprawa ze jakbym miał 20k wolnych środków to bym zaczął się intersowac kolektorami solarnymi. Zwłaszcza, ze gmina b.często zwraca hajs przynajmniej w części.

I na co Ci to?

 

Farma solarów, mówi Ci to coś? ;)

Odnośnik do komentarza

to nie jest kwestia d

 

 

 

Ja znam szostkowicza 6 melonow wygrał i przepierdolil na netrafiony interes - farmę strusi. Trochę kasy włożył w dom i tylko to mu zostało

zawsze mnie zastanawia po co ludzie ryzykuja majac tyle hajsu. przeciez za 6 milionow to mozesz spokojnie zyc na wysokim poziomie do smierci i jeszcze dla dzieci zostanie :)

 

Głupich nie sieją.

 

dla nie których głupie jest właśnie życie z marnego procenta, skoro można robić kolejne miliony ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Inna sprawa ze jakbym miał 20k wolnych środków to bym zaczął się intersowac kolektorami solarnymi. Zwłaszcza, ze gmina b.często zwraca hajs przynajmniej w części.

I na co Ci to?

 

Żeby założyć fermę strusi.

 

To już lepsza by była lampka do opalania, taka z czasów PRLu

Odnośnik do komentarza

 

Inna sprawa ze jakbym miał 20k wolnych środków to bym zaczął się intersowac kolektorami solarnymi. Zwłaszcza, ze gmina b.często zwraca hajs przynajmniej w części.

WITAT KAPITAN PAŃSTWO I MATKA UE
i bez tego bym się inwestował, bo się zwraca. A ze panstwo zakazuje handlu tak wytworzonym prafrm to przemilczysz?
Odnośnik do komentarza

zalezy co kto rozumie przez pojecie "marne". wrzuc sobie 5 mln na konto 4% i masz 200 tys. w skali roku, jak dla mnie wystarczajaco :)

4%? gdzie niby tyle dają? chyba 1-1,5% to rynkowe oprocentowanie.

 

 

Inna sprawa ze jakbym miał 20k wolnych środków to bym zaczął się intersowac kolektorami solarnymi. Zwłaszcza, ze gmina b.często zwraca hajs przynajmniej w części.

WITAT KAPITAN PAŃSTWO I MATKA UE
i bez tego bym się inwestował, bo się zwraca. A ze panstwo zakazuje handlu tak wytworzonym prafrm to przemilczysz?

 

?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...