Skocz do zawartości

Marynia zawstydza Hyde'a i zdobywa 494 punkty w teleturnieju Jeden z Dziesieciu


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Rafa "Zacznij sezon w Realu, kończ w Newcastle" Benitez xd

Komentarze z profilu fanów:

"incredible, we have a world class manager"

 

"There is a God after all.!!!"

 

:lol:

Jak dla mnie to są przesłanki, że to skończy się piękną katastrofą. Benitez raczej nie przywykł do walki o utrzymanie i pracy w takich warunkach. IMO za wszelką cenę powinni próbować dorwać Moyesa - ale on pewnie woli poczekać do lata, żeby jego kolejna praca nie skończyła się jakimś spektakularnym wpierdolem w stylu spadku, bo wtedy byłby ugotowany na amen.
A może Moyes marzy o powrocie do Liverpoolu?
Odnośnik do komentarza

Scena z dzisiejszej rozprawy przed sądem okręgowym: nieuczciwy budowlaniec, co wziął hajs, rozgrzebał budowę i zwiał, przegrał kilkadziesiąt tysięcy. Jak Sąd wydał wyrok, to gość posłuchał, pokiwał głową, po czym wstał i wyszedł z sądu bez pożegnania ze swoim pełnomocnikiem krzycząc do sądu, że wyroku nie uznaje i takie sądy zostaną rozpędzone w wolnej Polsce. Ciekawe, czy swojemu radcy prawnemu zapłacił :keke:

Mój naród, taki piękny.

Odnośnik do komentarza

Scena z dzisiejszej rozprawy przed sądem okręgowym: nieuczciwy budowlaniec, co wziął hajs, rozgrzebał budowę i zwiał, przegrał kilkadziesiąt tysięcy. Jak Sąd wydał wyrok, to gość posłuchał, pokiwał głową, po czym wstał i wyszedł z sądu bez pożegnania ze swoim pełnomocnikiem krzycząc do sądu, że wyroku nie uznaje i takie sądy zostaną rozpędzone w wolnej Polsce. Ciekawe, czy swojemu radcy prawnemu zapłacił :keke:

Mój naród, taki piękny.

Może egzekucji komorniczej też nie uzna :D

Odnośnik do komentarza

 

Scena z dzisiejszej rozprawy przed sądem okręgowym: nieuczciwy budowlaniec, co wziął hajs, rozgrzebał budowę i zwiał, przegrał kilkadziesiąt tysięcy. Jak Sąd wydał wyrok, to gość posłuchał, pokiwał głową, po czym wstał i wyszedł z sądu bez pożegnania ze swoim pełnomocnikiem krzycząc do sądu, że wyroku nie uznaje i takie sądy zostaną rozpędzone w wolnej Polsce. Ciekawe, czy swojemu radcy prawnemu zapłacił :keke:

Mój naród, taki piękny.

Może egzekucji komorniczej też nie uzna :D

 

Fajnie by było, dopiero się rozkręci zabawa + dojdą koszty z tytułu dodatkowego postępowania ;)

Na razie pewnie gościa jeszcze spotkam w sądzie apelacyjnym, jeśli uzna polskie sądy na tyle, by wnieść apelację :keke:

Odnośnik do komentarza

a ty jako sedzia, adwokat czy prokurator tam byłes?

Aplikant radcowski, czyli pełnomocnik strony z upoważnienia radcy prawnego.

A to nie tak, że prokurator i adwokat jest tylko w przypadku spraw karnych, a w przypadku cywilnych radcy prawni? Ja tam tylko podstawy prawa na uczelni miałem i to ładnych 10 lat temu, ale coś mi się taki podział kojarzy :)

Nie. Prokurator może występować w każdym postępowaniu, ale nigdy jako pełnomocnik strony - choć może działać na korzyść którejś z nich.

Adwokat może być pełnomocnikiem strony w każdej sprawie, ale jakoś się tak utarło, że specjalizują się w karnych.

Radca prawny też może być pełnomocnikiem w każdej sprawie, przy czym w karnej jeśli nie jest zatrudniony gdzieś na umowie o pracę. Dlatego poszedłem na radcę prawnego - uprawnienia te same co adwokat, tylko możesz sobie wybrać: albo gdzieś etat, albo babranie się w karnistyce ;)

Odnośnik do komentarza

 

a ty jako sedzia, adwokat czy prokurator tam byłes?

 

Aplikant radcowski, czyli pełnomocnik strony z upoważnienia radcy prawnego.
Sądząc po jego retoryce, człowiek może mieć znajomości w środowisku niezłomnych. Dla pewności, wyreguluj budziki na 5.30 ;)
Odnośnik do komentarza

 

 

a ty jako sedzia, adwokat czy prokurator tam byłes?

Aplikant radcowski, czyli pełnomocnik strony z upoważnienia radcy prawnego.
Sądząc po jego retoryce, człowiek może mieć znajomości w środowisku niezłomnych. Dla pewności, wyreguluj budziki na 5.30 ;)

 

Oj tam, na pierwszym roku studiów się jeszcze znajomy z Forum Młodych odgrażał, a tu pierwsze sto dni minęło w spokoju. Może jeszcze nie skończyli listy proskrypcyjnej :co: ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...