Skocz do zawartości

Marynia zawstydza Hyde'a i zdobywa 494 punkty w teleturnieju Jeden z Dziesieciu


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Się śmiejesz, ale PIS może tego nakazać na każdej stronie internetowej. Forum będzie musiało przenieść serwer na Zimbabwe albo Lesotho. Będzie, jak thepiratebay.


 

Nie rozumiesz że to już inna gazeta!?

 

Słuchaj Jaha, na pewno znajduje się w jego planie dnia!

 

Przepraszam, nie chciałem.

Odnośnik do komentarza

Almeria <3 pamiętam jak bodaj w FMie 08 ściągnąłem tam Grosickiego (Przyspieszenie 20 Szybkość 20) i jak w duecie z Alvaro Negredo rozkurwiali ligę. Grosik strzelił hattricka Realowi, pamiętam jak dziś :keke:

No ja też jakoś w tym FM-ie grałem i miałem super karierę, odpuściłem po dobrych kilku sezonach gry, gdy nie byłem w stanie przeskoczyć Realu I Barcy, chociaż jeden sezon chyba skończyłem na 2 miejscu :-k Na starym kompie pewnie mam jakieś screeny z tego, aż pokombinuję czy nie wymontować sobie starego dysku i nie podpiąć jakoś do nowego kompa :-k

 

Smetek, jak to wygląda gdy chcę HDD podpiąć do innego lapka, są jakieś przejściówki USB, tak żeby czytał ten dysk jako flashowy? :-k

 

 

 

Kompletne fiasko z mojej gry Almerią. Nie miałem zielonego pojęcia jak ich ustawić, już nawet próbowałem eksperymentalengo ustawienia bez skrzydłowych, ale nic nie szło :/

 

Kolejne podejście chyba będzie do Sportingu Lizbona... jeszcze mnie ciągnie żeby spróbować Leeds, ale chyba na początek muszę coś lżejszego na siebie wziąć :/

czemu nie Legia?

 

Nie wiem czy nie wrócę... trochę mnie zdemotywowało odpadnięcie z LE w dwumeczu po grupie, zespół gra bardzo słabo po patchu i jakoś nie mogę znaleźć opcji jak to poprawić. Ale korci mnie kariera Legiunią :)

Odnośnik do komentarza

 

Almeria <3 pamiętam jak bodaj w FMie 08 ściągnąłem tam Grosickiego (Przyspieszenie 20 Szybkość 20) i jak w duecie z Alvaro Negredo rozkurwiali ligę. Grosik strzelił hattricka Realowi, pamiętam jak dziś :keke:

No ja też jakoś w tym FM-ie grałem i miałem super karierę, odpuściłem po dobrych kilku sezonach gry, gdy nie byłem w stanie przeskoczyć Realu I Barcy, chociaż jeden sezon chyba skończyłem na 2 miejscu :-k Na starym kompie pewnie mam jakieś screeny z tego, aż pokombinuję czy nie wymontować sobie starego dysku i nie podpiąć jakoś do nowego kompa :-k

 

Smetek, jak to wygląda gdy chcę HDD podpiąć do innego lapka, są jakieś przejściówki USB, tak żeby czytał ten dysk jako flashowy? :-k

Przez kieszeń możesz.

Odnośnik do komentarza

 

 

Smetek, jak to wygląda gdy chcę HDD podpiąć do innego lapka, są jakieś przejściówki USB, tak żeby czytał ten dysk jako flashowy?

jaki hdd, sata, ata, 2,5 3,5 cala ? sa kieszenie i wtedy dziala jako HDD a nie pendrive.

 

No weź :( w Jagieloni szło Wam dobrze...

jak by co jestem w pogotowiu ;) koleszka mnie wystawił i wracam sam.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

znawcy, czy to ustawienie wyglada w porzadku? w sensie czy napastnik nie bedzie zbyt osamotniony? zwykle gram ze wysunietymi skrzydlowymi ale tu nie ma ku temu odpowiednich zawodnikow :/

no ale pokaz je :)

 

lol, zapomnialem wkleic linka :D

 

chodzi o to:

 

http://images78.fotosik.pl/410/143568e1cdda948e.png

 

A komu mają dośrodkowywać ci skrzydłowi? F9 i B2B nie zawsze zdążą wbiec w pole karne i nie będą absorbować obrońców.

 

no wlasnie nie wiem. :-k to sugerujesz bardziej statyczna role u napastnika typu odgrywajacy albo wysuniety napastnik?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...