Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

A tak w ogóle to mamy jakiś przyzwoitych stoperów na rezerwie?

 

Arboledę i Hernaniego :P A tak serio, to nie mamy. Widziałem, jak grała nasza obrona na mistrzostwach u20 - tragedia.

Ewentualnie Łukasza Nawotczyńskiego z Jagiellonii ocenianego okiem FYMa ;)

Głowacki się rozmył, Bartczak to boczny obrońca, Stasiak jest nieobliczalny i ma duże wahania formy. Nikt więcej mi na myśl nie przychodzi.

Odnośnik do komentarza

Z braku laku Bąka pewnie zastąpi Głowacki pewnie, może z Augustyna coś jeszcze wyrośnie. Stasiak to nie ten poziom. W sumie nic dziwnego, że w czołowych klubach ekstraklasy na środku obrony grają obcokrajowcy - Cleber, Choto, Hernani, Arboleda, bo w Polsce posucha jest straszna.

Odnośnik do komentarza

Gdyby Drzymont po przejściu z Odry do Korony nie zaczął pić to być może byłby dziś brany pod uwage przy ustalaniu szerokiej kadry. Dziś niby jest podstawowym graczem Korony ale nic więcej. Za to w Górniku Zabrze jest młody Mariusz Pawelec, którego można by sprawdzić bo jest podstawowym graczem drużyny, która w tej rundzie była chyba największym pozytywnym zaskoczeniem w naszej Ekstraklasie.

Odnośnik do komentarza
OT: ~84% :lol:

 

Gazzetta się pewno głowi skąd ten wynik :keke:

 

 

Z braku laku Bąka pewnie zastąpi Głowacki pewnie, może z Augustyna coś jeszcze wyrośnie. Stasiak to nie ten poziom. W sumie nic dziwnego, że w czołowych klubach ekstraklasy na środku obrony grają obcokrajowcy - Cleber, Choto, Hernani, Arboleda, bo w Polsce posucha jest straszna.

 

To na razie na stoperze pograć mogą: Bąk, Żewłak, Jop, Dudka (powiedzmy), Radomski, Głowacki, Kokoszka (powiedzmy)?

No i może ten Pawelec jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Ja o tych DC bylbym spokojny. Przeciez wszystko jest pod kontrola i dzialamy zgodnie z polska mysla szkoleniowa * :picard:

 

*belkot pana z A.Piechniczka :]

Tyle, że ten bełkocący Pan Piechniczek jest po Kazimierzu Górskim najlepszym trenerem w historii i należałoby mu się choć trochę szacunku. Ciekawe ile Ty w piłce osiągnąłeś, że tak cwaniaczysz? Potrafisz chociaż kopnąć w piłkę?

Odnośnik do komentarza
Ciekawe ile Ty w piłce osiągnąłeś, że tak cwaniaczysz?

 

Ogólnie nawet zgadzam się z Twoim stwierdzeniem, ale ten argument jest trochę 'nie tak'. Bo idąc tym trybem myślenia recenzent muzyczny, który nie jest muzykiem, nie mógłby zrecenzować płyty, a człowiek, który nie byłby po szkole filmowej, nie mógłby napisać recenzji filmu itd. :)

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick
Ja o tych DC bylbym spokojny. Przeciez wszystko jest pod kontrola i dzialamy zgodnie z polska mysla szkoleniowa * :picard:

 

*belkot pana z A.Piechniczka :]

Tyle, że ten bełkocący Pan Piechniczek jest po Kazimierzu Górskim najlepszym trenerem w historii i należałoby mu się choć trochę szacunku. Ciekawe ile Ty w piłce osiągnąłeś, że tak cwaniaczysz? Potrafisz chociaż kopnąć w piłkę?

 

Czyli to co powie, (czyt. pieprzy bez ladu i skladu) nalezy traktowac ze smiertelna powaga ? Niby dlaczego ? :lol:

 

Gosc jest uprzedzony do Beenhakera, co pokazal ewidentnie podczas studia przed "spektaklem" zaczynajac wciskac jakies glodne kawalki o 600tys i "juz on powinien sobie poradzic z druzyna za taka kase" :lol: No sry dla takiego czlowieka nie mam szacunku.

 

A w pilce osiagnalem nawet duzo jak na swoj region bo gralem blisko 10 lat w druzynach mlodziezowych (m.in to slabiutkie Heko Czermno), 2 razy bylem nawet wicekrolem strzelcow lig mlodziezowych :matrix::) Ot takie male sukcesy :) Konczac watek w nozna gralem od 6-7 roku zycia :)

 

Tylko co to ma do rzeczy ? A jaka Ty mozesz miec wiedze na jakikolwiek temat aby zabierac glos ? Zawsze znajdzie sie ktos bardziej oczytany/obyty/inteligentniejszy itp. To jest forum publiczne drogi Iconie i tutaj wyraza sie swoje poglady, jezeli jeszcze tego nie zauwazyles to juz nie moja wina :]

 

Grzegorz Lato na ten przyklad jest jedynym zawodnikiem (polskim) ktory zostal krolem strzelcow na MS. Jan Tomaszewski to czlowiek ktory powstrzymal Anglie. Niewazne, ze teraz odcinaja kupony od slawy, chcac robic cos co wybitnie im nie wychodzi.

 

Piechniczek mowi o "polskiej mysli szkoleniowej". Moze tylko ja jej nie widze...No ale Ty pewnie tak. Wytlumacz mi fraze "polska mysl szkoleniowa" :] Prosze :]

Odnośnik do komentarza

Jeżeli patrzy się na to co mówi Piechniczek tak płytko jak Mitnik to później dochodzi do takich sytuacji w których człowiek, który powinien być autorytetem staje się obiektem kpin jakiegoś nastolatka. Piechniczkowi nigdy nie chodziło o to by w jakiś sposób zgnoić dokonania Leo ale podkreślić, że bez dobrej wspólpracy z polskimi szkoleniowcami żaden sukces nie jest możliwy. Piechniczek ma rację, że nie można całej naszej piłki opierać tylko i wyłącznie na zagranicznych szkoleniowcach. Ile było zagranicznych niewypałów w naszej lidze? Trzeba wyliczać?

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

"za te 600tys to juz on powinien wiedziec co teraz zrobic z reprezentacja" tak to mniej wiecej szlo :lol: Gdzie tutaj jest zawarta mysl o wspolpracy z polskimi trenerami ? :lol:

 

Slow G.Laty nie musze chyba przypominac "damy sobie rade bez niego". Tomaszewski tez byl wielce nastawiony anty.

Juz wielki Zbigniew B. pokazal jak sie prowadzi reprezentacje :lol:

Srodowisko "dziadkow" jest stetryczale, zacofane, "zatrzymane w czasie" i swoich pogladow nie zmieni. Skoro Piechniczek to taki spec to dac mu kadre :> Albo Gmochowi :> A co :>

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, że Piechniczek coś tam osiągnął 20 parę lat temu, a przez ten czas zamiast iść cały czas do przodu został w miejscu, w głębokim prl-u, zarówno jego myśl szkoleniowa jak i poglądy na pewne sprawy - szacunek do niego mam za to co zrobił, sądzę, że każdy ma - tylko, szkoda, że czasem pieprzy głupoty. No i ciekawe o co chodziło Piechniczkowi gdy wypominał mu jego zarobki ? :>

Polskiej myśli szkoleniowej teraz po prostu nie ma, można próbować ją stworzyć, ale na pewno nie z pomocą Piechniczka, bo w czym może pomóc człowiek, który zatrzymał sie 20 lat temu ?

Noi nie ma co porównywać części zagranicznych szkoleniowców do Leo, nie ta półka :) Tak samo możemy wyliczać polskie niewypały trenerskie ;]

Wydaje mi się, że sprawą oczywistą jest, że nie można naszej piłki opierać na zagranicznych szkoleniowcach - tylko tych swoich pierw trzeba sobie wyszkolić, a kto ma to zrobić ?

Odnośnik do komentarza

MM Prezentujesz typowe dla niektórych ludzi żyjących tylko w cyberprzestrzeni ograniczone myślenie. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Czemu odbierać zdanie o 600 tysiącach jako przytyk? Przecież to można równie dobrze interpretować jako "trener biorący 600 tyś powinien posiadać wystarczające umiejętności by wiedzieć co w takiej sytuacji zrobić" :] Poza tym jak czytam wypowiedzi Piechniczka to jakoś nie dostrzegałem u niego nastawienia anty. Piechniczek i Gmoch coś osiągnęli z reprezentacją. Kiedy Benhakker przywiezie medal MŚ lub ME wtedy będzie można mówić o ogromnym sukcesie. Na razie awansował do ME i nic więcej. Hurraoptymizm niektórych jest śmieszny. Sam Leo w wypowiedzi dla telewizji holenderskiej smiał się, że Polacy zrobili z niego bohatera narodowego a w rzeczywistości on zrobił tylko to co do niego należało i że bohaterem to mogą nazywać Grecy Otto Rehagela. I miał całkowitą rację. Dobrze, że są takie osoby, które krytycznym okiem patrzą na pracę Holendra.

Odnośnik do komentarza

Tia, tylko że ani Piechniczek, ani Gmoch nie awansowali do finałów ME.

 

Oczywiście nie można uznawać Leo za cudotwórcę, ale wykonał kawał dobrej pracy i szacunek mu się należy, wypominanie przez Piechniczka ile zarabia i ogólne zachowanie w PZPN wobec niego (wyjątkiem jest Listkiewicz których chce się przypodobać publice) jest żałosne i tyle.

 

Nie ma polskiej myśli szkoleniowej, nie było jej od 20 lat, uczmy się od holendra a nie od Piechniczka a.d 1982.

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Za to Ty prezentujesz typowe poglady dyktatorskie "jestem adminem i tylko ja mam racje" :>

Doszukujesz sie jakiejs ukrytej ideologii w slowach Piechniczka, jednak tak jak napisal frodo, co moze zrobic czlowiek ktory zatrzymal sie 20 lat temu ? No tylko sobie popsioczyc i ponarzekac :) 600tys to dla naszych rodzimych trenerow wielka kasa, dla zagranicznego goscia "normalna" pensja. Piechniczek moglby z 2 kominki nowe sobie postawic :>

Awans do ME to nic ? Dlaczego nie udalo sie Wojcikowi ? Bonkowi ? Janasowi ?

Polska mysl szkoleniowa ? NO JAKA MYSL SZKOLENIOWA ? Umiemy tylko gadac, zyjemy przeszloscia, jestesmy narodem wybranym itd itd itd

Przyszedl "obcy" i zrobil to co wydawalo sie niemozliwe, niektorym opadla szczeka i teraz beda sie wytrzasac (mowa o "dziadkach" ).

Ty wiesz swoje, ja wiem swoje, mozemy sie jedynie niepotrzebnie poklocic :] EOT :)

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...