Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

 

A może by tak z Kubą Błaszczykowskim spróbować na lewej obronie?

Ja proponuję inny wariant: na lewą stronę obrony dać Milika, grywał już na lewym skrzydle, jest szybki, dobrze gra głową, potrafi się przepychać, poza tym Sergio Ramos też był kiedyś napastnikiem, a teraz wymiata na obronie

 

 

A czy ja napisałem że musi tam grać? Ktoś wyżej już dał dobry przykład Bronowickiego i meczu z Portugalią.

Odnośnik do komentarza

Ja wiem czy średni. Ileś tych bramek nastukał, Sobiech już chyba prochu nie wymyśli, a Stępiński przecież i tak jedzie jako opcja ostateczna. Przy farcie nie powącha murawy.

Z drugiej strony wygladalo to jakby Sobiech na koniec sezonu trafil z forma (albo po prostu sie jorgnal, ze jak sie nie ogarnie, to nie pojedzie na Euro) - 4 gole w swoich ostatnich pieciu meczach ligowych. Z tej dwojki ja osobiscie wolalbym Artura, ale decyzje podjal selekcjoner i to jego bedziemy rozliczac z decyzji po Euro.

Odnośnik do komentarza

 

Skoro Wasilewski poradził sobie z Sanchezem na Emirates, to myśle, że Wawrzyniak spokojnie może sobie poradzić z Yarmolenko ;)

 

kto grał na lewej obronie jak graliśmy z Ukrainą na Narodowym ? co Jarmolenko ściął do środka i pierdolnął po długim rogu ? Boenisch czy właśnie Kuba ?

Wojtkowiak?

 

E: pomyliło mi się się meczem wyjazdowym

Odnośnik do komentarza

Dawidowicz spokojnie jako młody zawodnik mogł jechać niż Starzyński bo tylko 7 obr mamy a żadnego młodego. Spokojnie mógł jechac i zobaczyć jak taki turniej wygląda z bliska i złapać tej atmosfery (na przyszłe lata co by nie mówić będzie to nasz podstawowy obrońca)

 

co do Stępińskiego i Sobiecha na chwilę obecną wolałbym Sobiecha zabrać złapał formę na koniec sezonu grał i strzelał bramki jakby nie było to w Bundeslidze, więcej wydaje mi się może dać reprezentacji niż młody Stępiński jak przyjdzie do zrobienia zmiany za Milika czy Lewego

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...