Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

 

a nie mistrz Anglii.

 

Znaczy Wasilewski? Nie mam pojęcia po co ludzie cisną tego faceta do kadry. Typ nie wyprzedzi nawet zwłok, a poza tym jedyne jego umiejętności to dobra gra głową i w miarę udane ustawianie się. W tym sezonie miał znikomy wpływ na Leicester.

 

A kto inny? Ale żeby nie było, to kulturalnie odpowiem, że go nie wciskam :) Po prostu faktem jest, że został mistrzem Anglii (chociaż nie wiem, czy nawet załapał się na medal), a Cionek jest o krok od spadku z ligi. Imho obu nie powinno być w kadrze.

Odnośnik do komentarza

kto inny? jakiś ligowy stoper, najpewniejszy imo jest Lewczuk, a staty najlepsze paradoksanie wykręca Rzeźnik (broń boże!)

Retorycznie pytałem, kto inny został mistrzem Anglii.

Ja bym to widział tak. Do skreślenia jeden z pomocników ze znakiem zapytania.

 

Bramkarze:

Łukasz Fabiański
Wojciech Szczęsny
Artur Boruc
Obrońcy:
Kamil Glik
Artur Jędrzejczyk
Michał Pazdan
Łukasz Piszczek
Bartosz Salamon
Jakub Wawrzyniak
Pomocnicy:
Jakub Błaszczykowski
Kamil Grosicki
Tomasz Jodłowiec
Bartosz Kapustka (?)
Grzegorz Krychowiak
Karol Linetty (?)
Krzysztof Mączyński (?)
Maciej Rybus
Filip Starzyński (?)
Paweł Wszołek
Piotr Zieliński
Napastnicy:
Robert Lewandowski
Arkadiusz Milik
Mariusz Stępiński
Odnośnik do komentarza

Nie ma bata, żeby odpadłi Cionek i Dawidowicz. Kontuzja Pazdana, 2 kartki Glika i na stoperze zagraja Salamon z Jodłowcem? Stoperów na 100% pojedzie 4.

Może jechać nawet sześciu, tylko co z tego? Według mojej wizji wystarczy tylu, co napisałem.

 

Wierzę, że Nawałka wybierze ostatecznie rzeczywiście najlepszy skład. Selekcjoner ma nosa.

Odnośnik do komentarza

Cionek w ostatnich paru meczach był w takiej formie w Palermo, że gdyby rozegrał cały taki sezon, to byłby najlepszym środkowym obrońcą, przed Glikiem. Jeśli wygryzie go ze składu Dawidowicz, to tylko i wyłącznie dlatego, że ten ostatni jest dość młody i pojedzie na zasadzie Piszczka i Pazdana (bodaj ich dwóch) na euro w 2008 r.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...