Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

A tu wyskakuje taki Brudas, który twierdzi, że przegraliśmy tylko dlatego, że bramkarz zawalił mecz. Może niektórym przeszkadza, że Lechia ma piłkarza powołanego a np jakiś inny klub znad morza nie ma.

 

Fakt, przepraszam, że przeciwnik oddał w meczu 2 strzały w środek bramki i dzięki temu miał 2 bramki.

Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem jaka to niespodzianka czeka kibiców w związku z pożegnaniem Żewłakowa

 

Patrząc na ostatnie zachowania zawodników z reprezentacji i okolic pewnie pokażą na telebimie filmik z którejś z orgii (także alkoholowych) :-k

Odnośnik do komentarza

a organizuje mu się pożegnanie poza Polską

 

Ale on właśnie chciał na tym stadionie mieć pożegnanie.

 

Podejrzewam, że poszli na kompromis - Polska miała zakontraktowany mecz z Grecją na wyjeździe, to jakoś ustalili obie te rzeczy (pożegnanie Żewłakowa i mecz na stadionie Olympiakosu). Z tego co się dało doczytać, to za plecami Smudy, przez co Żewłakow zagra 10 minut i zejdzie. Tu po części Smudę rozumiem - powiedzmy że ma jakąś koncepcję cyklu przygotowań swojej kadry i Żewłakow do niej nie pasuje, więc mu nie po myśli wstawiać go do składu w takim meczu - ale przecież można zorganizować, jakby nie było, wybitnemu reprezentantowi jakieś godne pożegnanie, poza terminem FIFA - nawet z jakimś śmiesznym przeciwnikiem (choć reprezentacja artystów mogła by być przesadą ;))

Odnośnik do komentarza

Boruc i Kuszczak dla Smudy już chyba nie istnieją.

To jest w tym wszystkim najgorsze. Mam nadzieje, że ktoś szybko się obudzi i wywali tego dziada z funkcji selekcjonera. Facet ma problem z bramkarzami, to zamiast powołać bramkarza regularnie grającego w Serie A, to powołał miernoty z polskiej ligi tylko dlatego, że ma kompleksy na punkcie Boruca.

Odnośnik do komentarza

Boruc i Kuszczak dla Smudy już chyba nie istnieją.

To jest w tym wszystkim najgorsze. Mam nadzieje, że ktoś szybko się obudzi i wywali tego dziada z funkcji selekcjonera. Facet ma problem z bramkarzami, to zamiast powołać bramkarza regularnie grającego w Serie A, to powołał miernoty z polskiej ligi tylko dlatego, że ma kompleksy na punkcie Boruca.

 

Pomijając wszystko inne, jak Boruc przeprosi za "Dyzmę", to może wróci. Trener, choćby był nie wiem jak słaby i jak by się nie nazywał, nie ma prawa pozwolić, by zawodnik jego drużyny w ten sposób publicznie podważał jego autorytet. Choćby nawet ten zawodnik był najlepszy na świecie. I akurat za tę decyzję ode mnie brawa dla Smudy :P

Odnośnik do komentarza

Ale ile to już było wywiadów Smudy jak to on bardzo lubi, szanuje "niegrzecznych chłopców", a polski futbol ich tak bardzo potrzebował i potrzebuje :pieprzenie:

Konsekwencja Smudy jest porażająca :roll:

 

Bez jaj. Nawet najbardziej "niegrzeczny chłopiec" musi mieć szacunek do trenera i jego poleceń. Bo inaczej tylko rozwala drużynę od środka. A jeśli już ma inne zdanie niż trener, do czego ma prawo oczywiście, to nie ma prawa prać brudów publicznie, bo takie rzeczy się załatwia w szatni, między drużyną...

Odnośnik do komentarza

Smuda ma przepraszać Boruca za to, że ten go zwyzywał? :rotfl: Peszko dostał drugą szansę, bo zrozumiał swój błąd i w mediach fermentu nie siał. Zresztą akurat Boruc to na niewiele może się zdać kadrze. I tak nie pojedzie na Euro - a powoływanie takiego piłkarza w zastępstwie trzech (czterech?) będących wyżej w hierarchii kontuzjowanych to nieporozumienie, szczególnie patrząc na rangę meczu. Małkowski nie wypalił, dobrze, że w takim meczu, a nie w ostatnich tygodniach przygotowań przed turniejem.

 

Jest czas.

Odnośnik do komentarza

Pomijając wszystko inne, jak Boruc przeprosi za "Dyzmę", to może wróci. Trener, choćby był nie wiem jak słaby i jak by się nie nazywał, nie ma prawa pozwolić, by zawodnik jego drużyny w ten sposób publicznie podważał jego autorytet. Choćby nawet ten zawodnik był najlepszy na świecie. I akurat za tę decyzję ode mnie brawa dla Smudy :P

Ale to działa w dwie strony, jeśli trener nie szanuje piłkarzy jako ludzi to niech nikt się nie dziwi jakie są potem tego efekty.

Odnośnik do komentarza
Grzegorz Sandomierski - Łukasz Piszczek, Michał Żewłakow, Arkadiusz Głowacki, Maciej Sadlok - Sławomir Peszko, Jakub Błaszczykowski, Ludovic Obraniak, Dariusz Dudka, Adrian Mierzejewski - Robert Lewandowski.
Wychodzimy tak. Skład dosyć optymalny, nie podobą mi się tylko na siłę trzymany w pierwszym Lewy, ale w końcu gra w BVB. Szkoda tej szopki z Żewłakowem, cała Polska...
Odnośnik do komentarza
Grzegorz Sandomierski - Łukasz Piszczek, Michał Żewłakow, Arkadiusz Głowacki, Maciej Sadlok - Sławomir Peszko, Jakub Błaszczykowski, Ludovic Obraniak, Dariusz Dudka, Adrian Mierzejewski - Robert Lewandowski.
Wychodzimy tak. Skład dosyć optymalny, nie podobą mi się tylko na siłę trzymany w pierwszym Lewy, ale w końcu gra w BVB.

No tak, przecież Kucharczyk jest o klasę lepszy. Daruj sobie.

Odnośnik do komentarza

Mówię po prostu, że co by się nie działo drewno Lewy musi grać.

 

Przynajmniej w kwestii reprezentacji wziąłbyś swoje sympatie klubowe na bok, wiadomo o co chodzi ;].

 

 

Co do meczu to... się odbył. Trudno to nazwać piłką nożną, nawet zaangażowanie samych pilkarzy jest dosyć, hm, dyskusyjne. I choć tak naprawdę liczy się jak będa grać z 3-4 miesiące przed samym turniejem, to i tak wypadałoby coś zrobić, żeby przynajmniej dało się to jakoś oglądać.

Odnośnik do komentarza

Inna sprawa, że w ogóle niezrozumiała jest taktyka, a ściślej mówiąc ustawienie. Może takie coś sprawdziłoby się z bardziej kreatywnymi piłkarzami, natomiast z tymi co mami źle to wygląda - miotają się, łażą bezsensu... Sam Lewandowski na szpicy to też średni pomysł, marnuje za dużo sytuacji. Aktualnie naprawdę nie wiadomo o co chodzi w tej reprezentacji. Jedyny dobry mecz za kadencji Smudy to ten z WKS. Reszty nie dało się oglądać na trzeźwo.

Odnośnik do komentarza

@meyde: Moje animozje klubowe nie mają tu nic do rzeczy, bardzo cieszę się, że mamy tak silną prawą stronę (Piszczek, Kuba), jednak napastnik czasem zawodzi i nie ma co tego ukrywać.

 

@Nathan: A kto powiedział, że napastnik na szpicy musi być silny i się przepychać : O? Przecież Smuda chce grać futbol totalny, jak Hiszpania, gdzie wysunięty dostaje dużo prostopadłych piłek. Szybkość niezbędna i wykończenie. Nie zaprzeczysz, ze Grosik to ma.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...