Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie byl moim faworytem :> Broncie go dalej a o MŚ mozemy zapomniec. Ja bym bral Kasperczaka poki jeszcze jest szansa. Moglismy przegrac z przecietna Ukraina, ale zeby ledwo zremisowac z jeszcze bardziej przecietna Slowenia? IMHO gral tylko Fabianski i Blaszczykowski. Reszta.. stala. A Leo sie pewnie bedzie tlumaczyl, ze to przez to, ze Trojca nie grala :x Leo wypalil sie po awansie do ME. Teraz jest caly czas coraz gorzej. Po co nam zawodnicy w kadrze bez formy? Krzynowek znowu dzisiaj nic ciekawego nie pokazal, Roger biegl jakby mial 10 kg kule za soba na lancuchu, Lewandowski hmm tu juz w ogole bez komentarza. Dalej mi sie nie chce oceniac bo kazdy widzial i swoje wnioski wyciagnie :>

Odnośnik do komentarza
A jak wygrywaliśmy to się pewnie nim podniecałeś i chwaliłeś jego umiejętności trenerskie...

Grą naszej drużyny na pewno nie, która tylko mecz z Portugalią zagrała na niesamowitym poziomie.

 

Nie ma pomysłu na grę, a atak z wysuniętym Piszczkiem to jakieś nieporozumienie, tym bardziej, jeśli na ławce siedzą Lewandowski w świetnej formie i Smolarek, który choć podobno bez formy to i tak byłoby z niego więcej pożytku. Nie chce już mieszać kogokolwiek z błotem, ale to jak zagraliśmy ze Słowenią nie budzi optymizmu.

Wiem - poprzednie eliminacje zaczęliśmy jeszcze gorzej, więc może będzie lepiej...

Odnośnik do komentarza

Tez wierzylem, ze to moze jego przykrywki ale mecz z USA i nastepstwo w ME przekonaly mnie, ze to nie przykrywki tylko reality Misiaczki :> Kazdy nastepny mecz to potwierdza. Dobrze w sumie, ze nie wpuscil Lewego bo na tle tak grajacej reszty nic ciekawego pewnie sam by nie wniosl i juz by nie byl international level :D

Odnośnik do komentarza
Panie! nie wiem co gorsze: international level Leo czy futbol na tak Engelsa; z Leo :pa: wstrzymam się jeszcze; może to jego styl tracić na początek punkty ze słabiakami, by zmylić kapele typu Czechy/Portugalia... :]

Trochę się nie kalkuluje :). Za zwycięstwo ze Słowenią czy z Czechami jest tyle samo punktów, nie?

 

Leo wyraźnie się pogubił jeszcze przed mistrzostwami. Wyraźnie uwierzył w swoją wielkość, zaczął powoływać nie tych zawodników, co trzeba i nie potrafi już tak jak na początku umotywować swoich podopiecznych. Przy porażce z Finlandią mógł się tłumaczyć, że nie zna jeszcze drużyny, etc. Teraz wymówki mieć nie będzie. Jak nie zacznie znów seryjnie zdobywać punktów, zwyczajnie poleci.

Odnośnik do komentarza

Wtedy nie znal zawodnikow a teraz to co? Amnezja? Jak tak to do Dixa go wyslac :> Mowicie, ze my nie mamy zawodnikow. Nie mamy - w formie. Ci co sa to oczywiscie nie sa international level :>. Przyklady zmian:

 

Piszczek - Lewandowski, Jelen, Wichniarek, Sikora?!

Krzynowek - Jelen, Zienczuk?!

Lewandowski - Bandrowski, Majewski

Kowalczyk - Garncarczyk, Zewlakow, Brozek?!

Zewlakow - Lagiewka, Szukala, Radomski

Wasilewski - Baszczynski, Wojtkowiak?

 

I co nie ma zawodnikow? :> My juz nie gramy 4-5-1 tylko 4-6-0.

Odnośnik do komentarza
Ja bym bral Kasperczaka poki jeszcze jest szansa.

Powiedz mi co takiego Kaperczak osiągnął ostatnio, że wszyscy tak bardzo chcą go na stołku reprezentacji polski?

Ja w pamięci mam tylko kompromitację prowadzonego przez niego Senegalu w PNA. Kasperczak jedzie ostatnio na tym co osiągnał przed laty i nie ma żadnej gwarancji, że pod jego wodzą reprezentacja rozwinie skrzydła i zacznie grać jak Wisła na poczatku jego pracy. Na poczatku, bo potem było już lichutko, że wspomnę tylko kompromitację z norweską Valerengą.

Odnośnik do komentarza
Jak sie druzyna broni w 11 na wlasnym polu karnym to wierz mi, ze nawet Brazylia by miala problem :) Poza Kasperczakiem nie widze nikogo innego no bo przeciez nie Smuda?

Może pora, aby Listkiewicz na koniec (daj boże) swej pracy w PZPN podjął męską decyzję i postawił na Engel(s)a juniora :D

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...