Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Jeleń rezygnuje z kadry

 

Ireneusz Jeleń po raz kolejny nie znalazł uznania w oczach Leo Beenhakkera i zamierza zrezygnować z gry w kadrze - donosi dziennik "Polska". - Jeleń nie ma zamiaru nadal uczestniczyć w farsie z powołaniami lub częściej z brakiem powołań go do drużyny narodowej - mówi menedżer zawodnika Tomasz Kaczmarczyk.

 

Piłkarz nie dostał od Leo Beenhakkera powołania na mecze ze Słowenią (6 września) i San Marino (10 września). W związku z tym, chce w ogóle zrezygnować z występów w białoczerwonej koszulce.

 

- Chcemy iść selekcjonerowi na rękę i uwolnić go od konieczności podejmowania trudnych wyborów z powołaniem Irka lub nie na kolejne mecze - mówi menadżer Jelenia, Tomasz Kaczmarczyk.

 

Przedstawiciel piłkarza zapowiedział, że ten niedługo wyda oświadczenie, w którym poinformuje, że rezygnuje z gry w drużynie narodowej: - Decyzja o rezygnacji będzie może niezbyt popularna, ale ktoś wreszcie musi pokazać w tej drużynie jaja - powiedział menadżer napastnika francuskiego Auxerre.

 

http://www.tvn24.pl/12694,1563204,0,1,jele...,wiadomosc.html

 

Jeśli to nie plota z dupy redaktorów "Siennika", nie jest dobrze.

 

Jeżeli to prawda, to podziękuję pięknie i ja panu Ireneuszowi - w reprezentacji kraju nie powinno się grać z łaski, a tym bardziej obrażać i szantażować. Niech pokazuje jaja przede wszystkim na boisku, a nie poza nim

Odnośnik do komentarza
Jeżeli to prawda, to podziękuję pięknie i ja panu Ireneuszowi - w reprezentacji kraju nie powinno się grać z łaski, a tym bardziej obrażać i szantażować. Niech pokazuje jaja przede wszystkim na boisku, a nie poza nim

 

Żeby pokazać jaja to trzeba dostać większą szanse a nie powołanie na "Odpierdol się". Jednakże rzeczywiście nagle w kraju mamy 10tys. fochujących piłkarzy :|

Odnośnik do komentarza
Jeżeli to prawda, to podziękuję pięknie i ja panu Ireneuszowi - w reprezentacji kraju nie powinno się grać z łaski, a tym bardziej obrażać i szantażować. Niech pokazuje jaja przede wszystkim na boisku, a nie poza nim

 

Żeby pokazać jaja to trzeba dostać większą szanse a nie powołanie na "Odpierdol się". Jednakże rzeczywiście nagle w kraju mamy 10tys. fochujących piłkarzy :|

 

Niestety ego naszych grajków lata wyżej niż nasze Migi i każdy po transferze na zachód gwiazdorzy niemiłosiernie - a jak boli upadek tego ego widać na przykładzie Matusiaka.

 

Ja jestem zdania, że za grę w reprezentacji nie powinno być żadnych wynagrodzeń, a najwyżej rekompensaty, np za dotarcie na zgrupowanie. Być może wtedy grali by w niej dla założenia koszulki z Orłem - dla siebie i kasy niech grają w klubach.

Odnośnik do komentarza
Oczywiście, ale źle to świadczy o hmm... Man Management Leo i jego współpracowników.

 

Mój podpis nie pozwolił mi tego dopisać :P Gdybym był Jeleniem (bez skojarzeń, może i jestem :D ) i widział że w kadrze Matusiak,Kokoszka dostaje milion szans będąc kompletnie bez formy a jego powołuje się na JEDEN mecz towarzyski po którym się go skreśla to też bym się ostro wkurwił. szkoda jedynie że Jeleń to jak na razie "człowiek szkło" i więcej spędza u lekarzy niż gra, przez co nie może ustabilizować formy. Jednakże na "odpierdol się" też bym na zgrupowanie nie przyjechał.

 

A powołanie Kokoszki, który nie może grać w klubie, bo PZPN nie zgodził się wydać certyfikatu i szykuje się jakiś spór to są dla mnie już k***a jaja.

Odnośnik do komentarza

Kolejna gwiazdeczka strzela focha? I dobrze. Dla takich zawodników w kadrze nie powinno być miejsca. Już wcześniej Jeleń kręcił nosem i można się było tego spodziewać. L'Equipe pewnie też nie lubi Jelenia, bo dopiero po ostatnim meczu wystawiło mu notę 7, a poprzednie z Nantes (gol na 1-0) 5, z Ol. Marsylia dostał 4, a występ z Nice oceniono na 3.

Odnośnik do komentarza
Kolejna gwiazdeczka strzela focha? I dobrze. Dla takich zawodników w kadrze nie powinno być miejsca. Już wcześniej Jeleń kręcił nosem i można się było tego spodziewać. L'Equipe pewnie też nie lubi Jelenia, bo dopiero po ostatnim meczu wystawiło mu notę 7, a poprzednie z Nantes (gol na 1-0) 5, z Ol. Marsylia dostał 4, a występ z Nice oceniono na 3.

 

Czekaj spojrze na noty Krzynówka :> ooooszz faaak przecież on nie gra :kekeke:

Odnośnik do komentarza
http://www.tvn24.pl/12694,1563204,0,1,jele...,wiadomosc.html

Jeśli to nie plota z dupy redaktorów "Siennika", nie jest dobrze.

Nie jest dobrze z czym? Albo z kim raczej? Bo za podobne pomruki niezadowolenia całkiem niedawno część osób chciała powiesić Kuszczaka za poślednie ziobro...

 

Nie jest dobrze dla atmosfery wokół reprezentacji - w ciągu dwóch tygodni wypadli z niej Boruc, Dudka, Majewski, a mniej lub bardziej permanentnie dupą zarzucili Matusiak, Kuszczak, Jeleń i Wichniarek.

 

Natomiast w tym indywidualnym przypadku nie obchodzi mnie ego pana Ireneusza - gra w reprezentacji powinna być zaszczytem, a nie przywilejem - dlatego podoba mi się podejście takich ludzi jak Jasiu Wosiu ("pewnie że szkoda że nie gram, ale bądźmy szczerzy, gdybym ja był w reprezentacji, to kto by się nie nadawał") czy Bartek Bosacki ("pewnie że mi żal, że selekcjoner mnie nie dostrzega, nie spodziewam się powołania, ale też z tego powodu nie rozpaczam"), a złoszczą urażone ambicje panów "der König von Bielefeld" czy też "jajestembramkarzemManchesterUnited". Żeleń nie chce grać w reprezentacji - :pa:.

Odnośnik do komentarza
Kolejna gwiazdeczka strzela focha? I dobrze. Dla takich zawodników w kadrze nie powinno być miejsca. Już wcześniej Jeleń kręcił nosem i można się było tego spodziewać. L'Equipe pewnie też nie lubi Jelenia, bo dopiero po ostatnim meczu wystawiło mu notę 7, a poprzednie z Nantes (gol na 1-0) 5, z Ol. Marsylia dostał 4, a występ z Nice oceniono na 3.

 

Czekaj spojrze na noty Krzynówka :> ooooszz faaak przecież on nie gra :kekeke:

To już inna bajka. Już przed EURO miałem nadzieję, że tacy Krzynówek czy Żurawski zobaczą turniej w fotelu przed TV. Ten drugi póki co wypadł z obiegu, na pierwszego też nadchodzi czas.

Mówię o Jeleniu i jego muchach w nosie. Nie chce grać w reprezentacji? Miłego kopania w klubie i sukcesów życzę. Znajdą się inni.

Odnośnik do komentarza
To już inna bajka. Już przed EURO miałem nadzieję, że tacy Krzynówek czy Żurawski zobaczą turniej w fotelu przed TV. Ten drugi póki co wypadł z obiegu, na pierwszego też nadchodzi czas.

Mówię o Jeleniu i jego muchach w nosie. Nie chce grać w reprezentacji? Miłego kopania w klubie i sukcesów życzę. Znajdą się inni.

 

Ano ja se tak tylko złośliwie napisałem :P Bo zaczynam się gubić za co tak naprawdę gra się w tej kadrze :D

Odnośnik do komentarza

Jak tak czytam to co piszecie, ze ok papa i nara Jelen to mnie sciska. Przypomne, ze jeszcze 2 lata temu wiekszosc wychwalala Jelenia za to, ze jedyny biegal z Niemcami gdy reszta stala :>. Na jego miejscu tak samo jak i Kuszczaka bym sie inaczej nie zachowal. W reprezentacji powinni grac najlepsi w danej chwili. Te komentarze o kolektywie itp powoli zaczynaja byc bzdurne. Leo tworzy ta swoja koncepcje od dluzszego czasu i tak na prawde gow** Ona daje. Fakt awansowalismy do ME, ale co z tego skoro zdobylismy tam 1 punkt? Powoluje zawodnikow ktorzy nie graja w swoim klubie, pupilkow? A lepszych odstawia bo mu *nie pasuja*. A powiedzcie mi szczerze nie lepiej miec na skrzydle biegajacego i aktywnego Jelenia niz kompletnie bez formy Krzynowka? Odpowiedz jest chyba oczywista. Tak samo w ataku, jak Brozek nie strzeli ze Slowenia to obstawiam, ze tez mu Leo znowu powie papa :>. Skoro z Leo jest taki geniusz to niech ustawi druzyne pod najlepszych w danej chwili a nie sredniakow bo mozemy zapomniec o MS. Te jego gwiazdki typu Kokoszki, Zahorskiego itd. sa dobre na San Marino itp. z przecietna Ukraina juz nic ciekawego nie pokazali, zeby nie powiedziec padline :>

Odnośnik do komentarza
Jak tak czytam to co piszecie, ze ok papa i nara Jelen to mnie sciska. Przypomne, ze jeszcze 2 lata temu wiekszosc wychwalala Jelenia za to, ze jedyny biegal z Niemcami gdy reszta stala :>. Na jego miejscu tak samo jak i Kuszczaka bym sie inaczej nie zachowal. W reprezentacji powinni grac najlepsi w danej chwili. Te komentarze o kolektywie itp powoli zaczynaja byc bzdurne. Leo tworzy ta swoja koncepcje od dluzszego czasu i tak na prawde gow** Ona daje. Fakt awansowalismy do ME, ale co z tego skoro zdobylismy tam 1 punkt? Powoluje zawodnikow ktorzy nie graja w swoim klubie, pupilkow? A lepszych odstawia bo mu *nie pasuja*. A powiedzcie mi szczerze nie lepiej miec na skrzydle biegajacego i aktywnego Jelenia niz kompletnie bez formy Krzynowka? Odpowiedz jest chyba oczywista. Tak samo w ataku, jak Brozek nie strzeli ze Slowenia to obstawiam, ze tez mu Leo znowu powie papa :>. Skoro z Leo jest taki geniusz to niech ustawi druzyne pod najlepszych w danej chwili a nie sredniakow bo mozemy zapomniec o MS. Te jego gwiazdki typu Kokoszki, Zahorskiego itd. sa dobre na San Marino itp. z przecietna Ukraina juz nic ciekawego nie pokazali, zeby nie powiedziec padline :>

 

Słowo klucz: 2 lata temu... .

 

Poza tym podobny lament był po meczu z Finlandią, kiedy przegraliśmy u siebie. Jak się później okazało wszystko się ułożyło po naszej myśli. Wole mieć w kadrze piłkarzy teoretycznie słabszych, ale przynajmniej niestrojących fochów na lewo i prawo, że ich Leo nie powołał. Z całej grupy piłkarzy, których wymienił Prof to nie zgadzam się z Wichniarkiem. :)

Odnośnik do komentarza
Jak tak czytam to co piszecie, ze ok papa i nara Jelen to mnie sciska. Przypomne, ze jeszcze 2 lata temu wiekszosc wychwalala Jelenia za to, ze jedyny biegal z Niemcami gdy reszta stala :> .

 

A ktoś to zakwestionował? Mówimy tylko, że skoro Jeleń podchodzi do reprezentacji jak ośmiolatek i się na nią oficjalnie obraża, bo go nie powołują, to sajonara. To on powinien być dla niej, a nie ona dla niego, ktoś tu pogubił po drodze priorytety.

 

Na jego miejscu tak samo jak i Kuszczaka bym sie inaczej nie zachowal. W reprezentacji powinni grac najlepsi w danej chwili. Te komentarze o kolektywie itp powoli zaczynaja byc bzdurne. Leo tworzy ta swoja koncepcje od dluzszego czasu i tak na prawde gow** Ona daje. Fakt awansowalismy do ME, ale co z tego skoro zdobylismy tam 1 punkt? Powoluje zawodnikow ktorzy nie graja w swoim klubie, pupilkow? A lepszych odstawia bo mu *nie pasuja*.

 

To po co nam selekcjoner? Zróbmy przed każdym meczem reprezentacji głosowanie publiczne niczym przed meczem gwiazd w NBA i tak wybierajmy drużynę.

 

A powiedzcie mi szczerze nie lepiej miec na skrzydle biegajacego i aktywnego Jelenia niz kompletnie bez formy Krzynowka? Odpowiedz jest chyba oczywista. Tak samo w ataku, jak Brozek nie strzeli ze Slowenia to obstawiam, ze tez mu Leo znowu powie papa :> . Skoro z Leo jest taki geniusz to niech ustawi druzyne pod najlepszych w danej chwili a nie sredniakow bo mozemy zapomniec o MS. Te jego gwiazdki typu Kokoszki, Zahorskiego itd. sa dobre na San Marino itp. z przecietna Ukraina juz nic ciekawego nie pokazali, zeby nie powiedziec padline :>

 

Prof chyba kiedyś napisał (Piłsudskiego parafrazując) że Polska to nie k***a, żeby wszystkich zadowalać. Ja wolę biegającego kompletnie bez formy Krzynówka, który jednak daje z siebie tyle ile może - co czasem skutkuje strzałem rozpaczy, jak z Portugalią - niż Jelenia w super formie, który po meczu powie, że np następnym razem to on chce zagrać w ataku, bo na skrzydle już mu się nie podoba. Powiem wprost - mimo wszystko wolę wymęczone zwycięstwo, w które włożono serce, niż najpiękniejsze wygrane cwaniaczków.

 

I jak padło to już wcześniej - gra w reprezentacji powinna być dla zawodnika zaszczytem, a nie czymś co mu się należy i sięga się jak po swoje. Gdybym był Portugalczykiem tak samo bym mówił nawet o Cristiano Ronaldo.

Odnośnik do komentarza

Kazdy uwaza inaczej. Gram w pilke od kilku lat i doskonale wiem jak sie czuje taki Jelen. To wcale nie jest mile jesli na boisko wybiegaja gorsi, a lepsi siedza na lawce albo trybunach :>. Pozniej widac wyniki ale obym sie mylil. Aha i tak przy okazji Gabe mysle, ze na miejscu Jelenia zachowalby sie prawie kazdy pilkarz podobnie. Bo ile mozna zapierd* na treningach, meczach, strzelac gole a potem dostajesz powolanie, grasz mecz, nie masz podan i ktos Ci mowi, ze nie jestes international level. A wg Leo to chyba trzeba samemu 10 zawodnikow przejsc i strzelic gola by byc takim :>.

Odnośnik do komentarza
Kazdy uwaza inaczej. Gram w pilke od kilku lat i doskonale wiem jak sie czuje taki Jelen. To wcale nie jest mile jesli na boisko wybiegaja gorsi, a lepsi siedza na lawce albo trybunach :> . Pozniej widac wyniki ale obym sie mylil. Aha i tak przy okazji Gabe mysle, ze na miejscu Jelenia zachowalby sie prawie kazdy pilkarz podobnie. Bo ile mozna zapierd* na treningach, meczach, strzelac gole a potem dostajesz powolanie, grasz mecz, nie masz podan i ktos Ci mowi, ze nie jestes international level. A wg Leo to chyba trzeba samemu 10 zawodnikow przejsc i strzelic gola by byc takim :> .

 

Powtarzam - sprawiedliwości niech szuka w klubie, niech zapierdala na treningach i meczach, bo to jego chleb jest. Dla reprezentacji powinien być gotowy przyjechać na zgrupowanie na drugi koniec świata i przesiedzieć całe spotkanie na ławce - lub wyjść w 91 minucie i nie narzekać, a jak nie dostanie powołania, to być gotowym przerwać wakacje (jak Piszczek) i przyjechać na każdy telefon. Jeśli nie jest na to gotowy, to niech odrzuca powołania nawet na mecze towarzyskie, bo taki nie jest w kadrze IMO potrzebny. Rozumiem jego frustrację, że nie dostał kolejnego powołania, ale to powinno go motywować jedynie do jeszcze lepszych występów w klubie, a nie wypinania się dupą na kadrę "Boście się na mnie nie poznali".

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...