Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Chocby zostal krolem strzelcow we Francji to i tak dla naszych coachow by bylo malo :>

 

 

No a Brozek to co? Tez juz go skreslili choc zostal krolem strzelcow :) Teraz go powolali chyba na sile bo jak widac nie ma kto strzelac :>

To zes przywalil porownaniem :rotfl:. Od ponad 10 lat polski klub nie gral w LM, podczas gdy Francuzi mieli Monaco w finale(i pewnie w ciagu tych ponad 10 lat ktos od nich wszedl do cwiercfinalu, ale nie chce pisac rzeczy ktorych nie wiem), tak wiec nie porownuj ligi polskiej do francuskiej.

Odnośnik do komentarza
Marcin Burkhardt, były pomocnik Legii, popadł w Szwecji w poważne problemy, z którymi borykał się jeszcze jako piłkarz warszawskiej drużyny.

 

Znany z zamiłowania do upojnych imprez "Bury", co w głównej mierze przyczyniło się do opuszczenia klubu z Łazienkowskiej, znów postanowił się zabawić. Tym razem w szwedzkim Norrkoeping, dokąd wiosną został sprzedany za 400 tys. euro.

 

25-letni pomocnik, który miał być wzmocnieniem miejscowego IFK i początkowo nawet zaliczył udane występy, od dłuższego już czasu nie gra w Norrkoeping, ponieważ boryka się z kontuzją mięśni brzucha. Uciążliwe leczenie urazu nie przeszkodziło mu jednak w hucznej zabawie, jaką wyprawił niedawno dla kolegów z Polski.

 

Burkhardt, choć podpisał z IFK trzyletni kontrakt, może wkrótce zakończyć swą szwedzką przygodę. Niewykluczone, że klub zechce zerwać z nim umowę z powodów dyscyplinarnych. W II lidze notorycznie leczący się i na dodatek sprawiający problemy wychowawcze internacjonał z Polski raczej już nie będzie drużynie potrzebny.

 

http://sport.wp.pl/kat,32272,title,Burkhar...,wiadomosc.html

 

Ciekawe, co mądrala Kowalczyk powie na to? Jakie ci piłkarze mają małe móżdżki, psiakrew...

Odnośnik do komentarza

Jak Leo nie chce powoływać Wichniarka i Jelenia to niech nie powołuje ale żeby miał kto grać w ataku na przyzwoitym poziomie. Na ME został bez napastnika po kontuzji Żurawskiego i wystawianiu Saganowskiego na boku. Obecnie w ataku mamy straszną biedę i nie ma kto tych bramek strzela. Nie powołuje ich bo mówi, że ma lepszych a jakoś tego nie widać. Niech powie otwarcie, że nie widzi ich w kadrze i nie mają co liczyć na powołanie, a nie pomijać ich bez uzasadnienia. Albo powiedzieć kiedy to Wichniarek i Jeleń w kadrze gwiazdorzyli jeżeli były takie sytuacje . Bo mówienie, że Wichniarek gwiazdorzy to jakoś mnie nie przekonuje jeżeli nie ma dowodów. A strzelanie fochów, że kto tam w wywiadzie raczył podważyć boskość Leo ma być skreślany to ja z tym się nie zgadzam. Lepszy pyskaty zawodnik, który potrafi grać niż potulny jak baranek a brak mu umiejętności. Oczywiście, że gra dla reprezentacji to przywilej, a nie obowiązek ale jak ktoś cie olewa a ty musisz przy każdym powołaniu przeżywasz, że znowu się nie udało.

Odnośnik do komentarza

Za szybko duża kasa, panienki, brak wykształcenia, za szybko wyfruwają z domu spod oka rodziców.

Podobnie jest w Stanach, ilu gwiazdorów ichnich lig zawodowych ma kłopoty z narkotykami, chlaniem, kobietami, hazardem i tego typu rzeczami. Tylko tam kluby często pomagają w wyjściu z kłopotów albo skutecznie maskują tego typu zachowania.

Ale z drugiej strony, w Stanach miejsc w tzw. majors jest tak mało, że ci co już tam wejdą starają się nie robić głupstw, a zarobki między pierwszoplanowymi ligami a resztą są kolosalne. A w piłce? To co, Bury wróci ze Szwecji i zaraz go ktoś zatrudni za podobną gażę. Bo młody zdolny i obiecał, ze będzie git.

Odnośnik do komentarza

Odpowiedzi Leo na pytania :x

 

Ja mam do nich wiele szacunku, ale Jeleń czy Wichniarek nie są typami napastnika, którego szukam.

 

To ja sie pytam gdzie jest ten nowy napastnik? Jesli Lewandowski bedzie strzelal w kadrze zwracam honor. On na prawde chyba szuka Ronaldo!!!

 

Brożek, Lewandowski to młodzi zawodnicy, a nam potrzebna jest świeża krew i nowy duch w zespole.

 

Na Euro i przed jakos o Brozku zapomnial :o

 

mam Żewłakowa, Jopa, Gancarczyka, Bosackiego, Wasilewskiego. Mariusz Jop też nie grał w klubie, a wówczas mieliśmy kłopoty z obrońcami. Mariusz zagrał perfekcyjne spotkanie przeciwko Portugalii i Finlandii

 

Szkoda, ze o meczu z Niemcami tak szybko zapomnial :>

Odnośnik do komentarza

Cholera a Burkhardt to miał być taki geniusz piłkarski :/ Na silę przepychany w kadrze a później na samo dno :/ Kolejny Sypniewski :| Chyba właśnie po tej kadrze tak mu we łbie odpierdoliło :/

 

Odpowiedzi Leo na pytania :x

 

Ja mam do nich wiele szacunku, ale Jeleń czy Wichniarek nie są typami napastnika, którego szukam.

 

To ja sie pytam gdzie jest ten nowy napastnik? Jesli Lewandowski bedzie strzelal w kadrze zwracam honor. On na prawde chyba szuka Ronaldo!!!

 

Mamy tak silne inne formacje i strzelamy tyle goli że możemy grać bez napastnika ;) Ba może być nim byle kto :P Jak to kiedyś powiedział Smuda o obronie Legii, że na bramce może stanąć "Bramienny" LD

Odnośnik do komentarza

Bez przesady. Po kilku bramkach w lidze i w pucharach już mówić że jest najlepszym napastnikiem Polskim to gruba przesada. Zaczekajmy z tymi opiniami i zobaczymy jak zaprezentuje się przez cały sezon. Wichniarek został wybrany najlepszym piłkarzem sierpnia w Bundeslidze. No chyba, że chodziło ci o piłkarzy obecnie powołanych do kadry ale też poczekałbym z tymi opiniami.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...