Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrym rozwiązaniem było by zostanie w Ruchu Chorzów a zarazem prowadzenie reprezentacji Polski

Fornalik miał by całkowity podgląd na ekstraklase i może wyciągnął by fajnych piłkarzy

takich jak Lewadowski Błaszczykowski czy Wolski

Odnośnik do komentarza

Chore to. Podoba mi się pomysł z Dudkiem i Warzychą - młodzi, obyci na zachodzie (Warzycha był/jest przecież pracownikiem Arsenalu), nieskażeni betonem. I właśnie dlatego Piechniczek nie pozwoli na taki układ. Rozpierdolić to gówno.

Odnośnik do komentarza

Chore to. Podoba mi się pomysł z Dudkiem i Warzychą - młodzi, obyci na zachodzie (Warzycha był/jest przecież pracownikiem Arsenalu), nieskażeni betonem. I właśnie dlatego Piechniczek nie pozwoli na taki układ. Rozpierdolić to gówno.

Eeee, Krzysztof?

Odnośnik do komentarza

Dudek/Warzycha to jest wogole zajebisty pomysl na pare asystentow. Trenerem bramkarzy moze byc sobie Dawidziuk, bo moim zdaniem to czym moga sie wykazac Dudek i Warzycha to doswiadczenie i rozumienie presji. Dudka widze jako takiego troche psychologa kadry. Warzycha to z kolei tak samo trafiony pomysl jak Frankowski jako trener napastnikow.

Odnośnik do komentarza

Chore to. Podoba mi się pomysł z Dudkiem i Warzychą - młodzi, obyci na zachodzie (Warzycha był/jest przecież pracownikiem Arsenalu), nieskażeni betonem. I właśnie dlatego Piechniczek nie pozwoli na taki układ. Rozpierdolić to gówno.

Eeee, Krzysztof?

 

Bodajże przez rok koordynował jakąś szkółkę Arsenalu w Grecji.

Odnośnik do komentarza

Dobrym rozwiązaniem było by zostanie w Ruchu Chorzów a zarazem prowadzenie reprezentacji Polski

Fornalik miał by całkowity podgląd na ekstraklase i może wyciągnął by fajnych piłkarzy

takich jak Lewadowski Błaszczykowski czy Wolski

 

To nie FM. Teraz będzie miał dużo czasu, żeby "wyciągać" fajnych piłkarzy. Tylko tym będzie się zajmował. Tylko, że hmm... "wyciągnie" do kadry piłkarza, który w klubie nie gra?

Odnośnik do komentarza

Chore to. Podoba mi się pomysł z Dudkiem i Warzychą - młodzi, obyci na zachodzie (Warzycha był/jest przecież pracownikiem Arsenalu), nieskażeni betonem. I właśnie dlatego Piechniczek nie pozwoli na taki układ. Rozpierdolić to gówno.

Eeee, Krzysztof?

 

Tak jak FYM napisał. Był szefem szkółki Arsenalu w Atenach.

Odnośnik do komentarza

Dudek wydaje się być dobrym pomysłem na asystenta. Ma doświadczenie międzynarodowe i potrafi szybko przekazać informację na boisko :keke:

Ale Warzycha? Rozumiem, że był dobrym piłkarzem, ale jakie on ma doświadczenie? Bycie asystentem w Panathinaiskosie, w tym asystentem Jacka Gmocha? Bycie trenerem greckiego czwartoligowca?

To chyba trochę za mało na asystenta reprezentacji Polski.

Żeby nie było hipokryzji - wiem, że Dudek prawie w ogóle nie ma doświadczenia, ale jego bardziej widzę jako przyjaciela piłkarzy, takiego starszego brata jakim był w Realu.

 

Drugim asystentem reprezentacji powinien zostać ktoś obcykany w taktyce i treningu.

Moim marzeniem jest, żeby w końcu Krzysztof Dowhań został trenerem bramkarzy w kadrze :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam takie pytanie troche z innej beczki - mianowicie czy zeby kupic bilety na mecz Reprezentacji Polski w eliminacjach do MS potrzebuje miec jakas karte kibica? Kiedy w ogole bedzie mozna kupowac bilety na mecze (chodzi mi glownie o spotkanie z Moldawia we Wroclawiu i Anglia w Warszawie).

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...