Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie. Reiziger grał w gipsie, a JV Gonzalez i Scarone bez ręki. Da radę jak będzie chciał.

Tylko po co? Nie ma sensu powoływać na turniej zawodnika nie będącego w pełni sprawności, takie akcje można odstawiać gdy nie masz zmiennika w trakcie meczu, w jakichś nagłych wypadkach.

Odnośnik do komentarza
Tylko po co? Nie ma sensu powoływać na turniej zawodnika nie będącego w pełni sprawności, takie akcje można odstawiać gdy nie masz zmiennika w trakcie meczu, w jakichś nagłych wypadkach

No dokładnie, na dodatek jeśli Perquis miałby grać z obolałą reką na Euro to on bałby się jakiegokolwiek kontaktu z rywalem, co jest niedopuszczalne na jego pozycji. Dla mnie lepszy zdrowy Głowacki niż Perquis z reką w gipsie.

Odnośnik do komentarza

Zdrowy Głowacki to oksymoron ;) wolę Perquisa z ręką w gipsie.

Z lepszych wieści: Kuszczak wraca do formy i zatrzymał WHU - niestety wydaje się, że Smuda za nim nie przepada, a dla mnie to obecnie jedyna sensowna alternatywa dla Szczęsnego. Na szczęście nie pija wina w samolocie...

Odnośnik do komentarza

Kuszczak alternatywna opcja dla Szczesnego? po czym to stwierdzasz? kiedy go ostatnio widziales? gra na tyle regularnie, ze idac twoim tokiem rozumowania, zastepca Szczesnego moze byc Kowalewski albo Pawel Kapsa...

Jak tylko zainteresują się nimi kluby z Championship w których będą grali to owszem. Masz coś sensownego do napisania prócz idiotycznych porównań? Kuszczak gra regularnie w Watford od czasu jak zmienił klub.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Hm coś przegapiłem - Peszko nawalił się razem z Wasylem? - ciekawe czy niezwykle konsekwenty Smuda pogoni ich z kadry na Euro...

 

Kuszczak podobno (nie widziałem żadnego meczu) gra w każdym bardzo dobrze. Niestety nie dał się złapać na chlaniu, więc Smuda wymyślił sobie alibii , że jest od kilku lat rezerwowym - oczywiście w przypadku Fabiańskego to nieprzeszkadza. Jesli nie będzie kontuzji to na Euro pewnie: Szczęsny i dwóch z trójki Fabiański/Tytoń/Sandomierski. Tymczasem sportowo wygląda to tak: 1. Boruc, 2. Szczęsny, 3. Kuszczak/Tytoń.

Nie jestem za powoływaniem Boruca na siłę, bo konflikt Smuda-Boruc sprawi, że atmosfera w Kadrze będzie kiepska, ale nie pamiętam już w czym mu zawinił Kuszczak.

 

Nawiasem mówiąc, choć byłem za nominacją Smudy, to teraz mam wrażenie, że załapał Syndrom Engela-Janasa i już się boję powołań. :)

Odnośnik do komentarza

sportowo 1. Boruc, 2. Szczesny? chyba gdy ten pierwszy gral w Celticu. albo porownujesz Boruca do Macieja Szczesnego.

 

apropo Wasyla i Peszki. rozumiem, ze sportowcy czasem chca sobie wypic, ale do huja pana, jak po takiej imprezie laduje sie na izbie wytrzezwien, to niech spierdala mi z oczu. placi mu sie w setkach tysiecy ojro za granie, a on takie cyrki odwala, to dla mnie nie istnieje.

Odnośnik do komentarza

Hm coś przegapiłem - Peszko nawalił się razem z Wasylem? - ciekawe czy niezwykle konsekwenty Smuda pogoni ich z kadry na Euro...

Podobno już pogonił.

Sławomir Peszko i Marcin Wasilewski nie zagrają w Euro 2012?! Taką decyzję miał podjąć selekcjoner reprezentacji Polski Franciszek Smuda - poinformował portal interia.pl.

Tak naprawdę tym ruchem Smuda zabrał sobie szanse na osiągnięcie jakiegokolwiek sukcesu i - tak jak jeszcze niedawno - wierzyłem, że a nuż coś odpali, bez presji, na luzie ta drużyna sprawi niespodziankę, to teraz jestem przekonany o nadchodzącym blamażu. Co do samej sytuacji z Peszką i Wasilewskim. Ten komentarz idealnie obrazuje sytuację:

Bezmyślne kłapanie jęzorem to coś, do czego „Franz” nas przyzwyczaił, ale to też coś, na co nie może być zgody w przypadku selekcjonera. Smuda powinien w niedzielę oświadczyć: - Nie znam szczegółów sprawy, porozmawiam z piłkarzami i później podejmę ewentualne decyzje… Ale nie, on musiał wyskoczyć ze swoimi karami już teraz, kilka godzin po zajściu, na gorąco. Ograniczył sam sobie pole manewru do minimum. Gdyby miał trochę oleju w głowie, rozegrałby to spokojniej, zostawiając sobie kilka furtek. Tak zrobiłby ktoś, komu w głowie nie hula wiatr.
Odnośnik do komentarza

sportowo 1. Boruc, 2. Szczesny? chyba gdy ten pierwszy gral w Celticu. albo porownujesz Boruca do Macieja Szczesnego.

 

apropo Wasyla i Peszki. rozumiem, ze sportowcy czasem chca sobie wypic, ale do huja pana, jak po takiej imprezie laduje sie na izbie wytrzezwien, to niech spierdala mi z oczu. placi mu sie w setkach tysiecy ojro za granie, a on takie cyrki odwala, to dla mnie nie istnieje.

chyba nie oglądałeś żadnego meczu Boruca w Serie A, że przekreślasz jego formę :| Boruc ma większe doświadczenie, ogranie na takich turniejach, ale to nie znaczy też, że Wojtek jest słabszy psychicznie itd. IMO obaj prezentują podobny poziom. Zresztą i tak to nie jest ważne, bo wiadomo, że Boruc i tak powołania nie otrzyma.

A co do Kuszczaka to jestem również rozczarowany brakiem powołań dla niego. Mam jednak nadzieję, że znajdzie się wraz ze Szczęsnym i Tytoniem w kadrze :)

 

Hm coś przegapiłem - Peszko nawalił się razem z Wasylem? - ciekawe czy niezwykle konsekwenty Smuda pogoni ich z kadry na Euro...

Podobno już pogonił.

Sławomir Peszko i Marcin Wasilewski nie zagrają w Euro 2012?! Taką decyzję miał podjąć selekcjoner reprezentacji Polski Franciszek Smuda - poinformował portal interia.pl.

Tak naprawdę tym ruchem Smuda zabrał sobie szanse na osiągnięcie jakiegokolwiek sukcesu i - tak jak jeszcze niedawno - wierzyłem, że a nuż coś odpali, bez presji, na luzie ta drużyna sprawi niespodziankę, to teraz jestem przekonany o nadchodzącym blamażu. Co do samej sytuacji z Peszką i Wasilewskim. Ten komentarz idealnie obrazuje sytuację:

Bezmyślne kłapanie jęzorem to coś, do czego „Franz” nas przyzwyczaił, ale to też coś, na co nie może być zgody w przypadku selekcjonera. Smuda powinien w niedzielę oświadczyć: - Nie znam szczegółów sprawy, porozmawiam z piłkarzami i później podejmę ewentualne decyzje… Ale nie, on musiał wyskoczyć ze swoimi karami już teraz, kilka godzin po zajściu, na gorąco. Ograniczył sam sobie pole manewru do minimum. Gdyby miał trochę oleju w głowie, rozegrałby to spokojniej, zostawiając sobie kilka furtek. Tak zrobiłby ktoś, komu w głowie nie hula wiatr.

czytałem, że Smuda się jeszcze nie ustosunkował do tego zajścia, bo nie zamierza podejmować żadnych decyzji na podstawie artykułów w gazetach. Poza tym Wasyl jak to napisali na onecie był tylko świadkiem zajścia i nie był na izbie wytrzezwień w przeciwieństwie do Peszki. Jako, że to 2 wybryk Peszki Smuda powinien go skreślić i wydaje mi się, że patrząc na jego obecną formę nie będzie to żadne osłabienie.

Odnośnik do komentarza

sportowo 1. Boruc, 2. Szczesny? chyba gdy ten pierwszy gral w Celticu. albo porownujesz Boruca do Macieja Szczesnego.

Nie! Porównuję go ze Stanisławem Szczęsnym Potockim. :] Póki co Wojtek Szczęsny jest gwiazdą facebooka (a może twittera już), w piłce wiele nie osiągnął, a w meczu reprezentacji o punkty jeszcze nie zagrał. Jest bardzo dobry i ma potencjał większy od Boruca, ale jak wszyscy ma słabsze okresy i nie tak dawno wpuszczał wszystko co lecialo na bramkę.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem sprawa z bramkarzami jest dosyć prosta o ile Szczęsny nie złapie kontuzji. On jest pierwszym i wydaje mi się, że z Borucem reprezentują podobny poziom, z niewielkimi przewagami w jedną czy drugą stronę. Za Borucem przemawia szczególnie doświadczenie, ale Szczęsny też już sobie trochę pograł w Premiership i LM. Co do Fabiańskiego i Kuszczaka, to Fabiański był drugi po Szczęsnym, a Kuszczak był w MU co najwyżej trzecim czy czwartym bramkarzem. Poza tym Fabiański lepiej się nadaje na trzeciego bramkarza, bo jest bardziej ugodowy. ;) Jeżeli Tytoniowi uda się wrócić do formy po tej kontuzji to on byłby najlepszą opcją na rezerwę.

Odnośnik do komentarza

Czwartym to przesada, był drugim/trzecim. A Tytoń wydaje się, że już doszedł do formy. Dla mnie to największe zaskoczenie, że gra w PSV. Nie jestem specjalistą od bramkarzy, ale kojarzę go negatywnie z Łęcznej. Tymczasem zapracował na rangę dobrego, europejskiego poziomu zawodnika.

Odnośnik do komentarza

On bardzo się rozwinął w Rodzie Kerkrade, gdzie mógł sobie w spokoju pracować. Później - na krótko - wygryzł ze składu Isakssona, aż do czasu tej potwornej kontuzji. Teraz ma to szczęście, że PSV zaczęło cieniować, a nowy trener - Cocu - postanowił pozmieniać to i owo, a dodatkowo Szwed miał kontuzję ramienia. Dla mnie - jeśli nie zaliczy jakiś kompromitujących wpadek do końca sezonu wydaje się o wiele lepszym wyborem na nr 2 niż Fabiański.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...